Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2014-04-02, 23:24
SILESIA CUP II 2013
Autor Wiadomość
NEX 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 13:28   

Wyniki są już na WPPR.
http://www.ifpapinball.co...3-12-07#results

marcinkg 
MKG

Wysłany: 2013-12-10, 13:38   

powoli wracam na swoje miejsce w rankingu, jeszcze Konrad i Mariusz :)

Paweł 
Administrator

Wysłany: 2013-12-10, 22:05   

Jaro napisał/a:
A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.

Niesamowite ale pamiętam tą akcję, swoją drogą numer telefonu jest zagadką, Dyleck chyba ma ?

Prezes 

Wysłany: 2013-12-11, 09:33   

Paweł napisał/a:
Jaro napisał/a:
A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.

Niesamowite ale pamiętam tą akcję, swoją drogą numer telefonu jest zagadką, Dyleck chyba ma ?

Mamy dwa, oba cisza...

wisnia 
Piotr Wiszniewski

Wysłany: 2013-12-12, 23:15   

Prezes napisał/a:
Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza ;).
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. :) A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. :-/ Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.

Prezes 

Wysłany: 2013-12-12, 23:22   

wisnia napisał/a:
Prezes napisał/a:
Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza ;).
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. :) A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. :-/ Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.

z pewnością, a i nawet chętnie przyznamy Ci jakieś bardziej zaszczytne i/lub odpowiedzialne funkcje ;)
namów na przyjazd, na próbę - Marcin z pewnością da możliwość próbnego udziału za niższą stawkę, może nawet o połowę; namówię go na to!
pozdr dla Ciebie i wuja, który okazał się graczem jak myślę na miarę pierwszej polskiej dziesiątki! :)

printimus

Wysłany: 2013-12-13, 11:11   

Prezes napisał/a:
wisnia napisał/a:
Prezes napisał/a:
Piotrek!

z pewnością, a i nawet chętnie przyznamy Ci jakieś bardziej zaszczytne i/lub odpowiedzialne funkcje ;)
namów na przyjazd, na próbę - Marcin z pewnością da możliwość próbnego udziału za niższą stawkę, może nawet o połowę; namówię go na to!
pozdr dla Ciebie i wuja, który okazał się graczem jak myślę na miarę pierwszej polskiej dziesiątki! :)

Prezesie - zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami jedną z naszych zasad będzie to, że każdy kto jest pierwszy raz oraz nie jest notowany w żadnym naszym rankingu (WPPR, PSF, Printimus Pinball - we wszystkich 3 naraz i tak się nie da) ma jeden wstęp gratis. To samo będzie dotyczyć młodzieży do lat 13 - w towarzystwie osoby dorosłej oraz powyżej 13 roku życia bez towarzystwa osoby dorosłej.
Piotrek - jeśli chcesz, zawsze dla Ciebie znajdzie się jakaś odpowiedzialna funkcja

:)

MARIO 
Mariusz Tkacz

Wysłany: 2013-12-14, 18:52   

UWAGA Szukam pojedynczego kluczyka z HOT TIPA (nigdy go nie wyciągałem z drzwiczek) zaginął po turnieju jak ktoś go przez przypadek zabrał lub odłożył w nieznane mi miejsce w piwniczce proszony o kontakt :-(

Jaro 

Wysłany: 2013-12-14, 20:42   

Pojedynczy kluczyk?? Na pewno otwiera go jakiś kluczyk co jest w komplecie z innymi, bo sam nabijałem kredyty do classica i pamiętam, że był komplet kluczyków i leżał na tacce z pozostałymi.

MARIO 
Mariusz Tkacz

Wysłany: 2013-12-14, 22:33   

znalazłem dzięki Jarek był na tacce :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi