Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2014-04-02, 23:24
turniej w... Krakowie!
Autor Wiadomość
mezik 

Wysłany: 2013-11-19, 00:04   

Jak najbardziej za! Oczywiscie chetnie przyjme pomoc w kwestii organizacji wiadomo...

Jaro 

Wysłany: 2013-11-19, 00:21   

Dokładnie tak ja wcześniej napisali, 6 maszyn i śmiało można organizować. 10 to już jest wypas.
A najważniejsze to, aby turniej przebiegał w fajnej atmosferze. Miejsce (na podstawie zdjęć) wygląda super.

DZIAŁAĆ PANOWIE.

mezik 

Wysłany: 2013-11-19, 00:40   

Dodatkowo dla zabawy jest jedna maszyna MAME :) a moze zdaza byc jeszcze ze 2... To tak dla klumaciku

Grail 

Wysłany: 2013-11-19, 03:14   

Prezes napisał/a:

Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami).

A nie na odwrót? ;)

Prezes napisał/a:

fakt fakt, choć dobrze by było coś nowego: River B i Rocky to nie bardzo opatrzone są. działamy

Do wiosny 2014 to pewnie Kuba bedzie miał No Feara,Black Rose, albo coś jeszcze innego, a ja jakiegos Data Easta (znalazlem kupca na króliczki ;)

Natomiast w wakacje planujemy wspólnymi siłami sprowadzić zza wschodniej granicy Airborne Capcomu.

Prezes 

Wysłany: 2013-11-19, 19:26   

Grail napisał/a:
Prezes napisał/a:

Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami).

Natomiast w wakacje planujemy wspólnymi siłami sprowadzić zza wschodniej granicy Airborne Capcomu.

Uważaj bo na pewno już niektórzy googlają i szukają jej ;) !

Prezes 

Wysłany: 2013-11-19, 19:27   

Jaro napisał/a:
Dokładnie tak ja wcześniej napisali, 6 maszyn i śmiało można organizować. 10 to już jest wypas.
A najważniejsze to, aby turniej przebiegał w fajnej atmosferze. Miejsce (na podstawie zdjęć) wygląda super.

DZIAŁAĆ PANOWIE.

tak miejsce fajowskie i się nadaje w każdym sensie
ja pomogę poza noszeniem (sorry - kręgosłup), a maszyn jak nic z 10 będzie
szykuje się klawy rok!

leszek golon 
pinfan

Wysłany: 2013-11-26, 18:26   

Prezes napisał/a:
dyleck napisał/a:
12 maszyn to aż nadto. Na pixelu było 6 i też turniej był fajny. Ja się pewnie wybiorę.

fakt fakt, choć dobrze by było coś nowego: River B i Rocky to nie bardzo opatrzone są. działamy, ale po:
1) decyzja Maćka = Gofera
2) najwcześniej styczeń

Obejrzałem fotki w galeri.Ładnie u was w tym Pubie , fliperki ładnie się komponują w wystrój wnętrza.Gdy ich ilość może się powiększy będzie naprawde super.To miejsce widać,że ma w sobie"Magie" :-P

DAL.CG 

Wysłany: 2013-11-26, 20:12   

Kurcze, robi wrażenie! Miejsce klimatyczne no i STOLICA! (.....to nic, że Małopolski... :mrgreen: ) Już się szykuję do wyjazdu :-)
Fajne ujęcie fotki 1076 - demolka i w tle ... target?

Prezes 

Wysłany: 2013-11-26, 21:48   

DAL.CG napisał/a:
Kurcze, robi wrażenie! Miejsce klimatyczne no i STOLICA! (.....to nic, że Małopolski... :mrgreen: ) Już się szykuję do wyjazdu :-)
Fajne ujęcie fotki 1076 - demolka i w tle ... target?

dziękuję Panowie w imieniu szefa tego miejsca za obie opinie! ów skurczybyk właśnie bawi w ciepłych krajach, ale napisał że flipperów ni ma, więc liiipa :-P

mezik 

Wysłany: 2013-11-27, 03:39   

Bawi jak bawi :) z 2 dzieci i to jeszcze malych to po takich wakacjach przydalby sie z tydzien urlopu.

Grail 

Wysłany: 2013-11-27, 08:06   

Prezes napisał/a:
dziękuję Panowie w imieniu szefa tego miejsca za obie opinie! ów skurczybyk właśnie bawi w ciepłych krajach, ale napisał że flipperów ni ma, więc liiipa :-P

Ja znam miejsce gdzie stoja dwa Sterny, plus jeszcze wypasiony Bebenek Cabinet (Taiko No Tatsujin) bonusowo :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi