Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2014-04-02, 23:22
Printimus Elite and Classic IV + RSC
Autor Wiadomość
printimus

Wysłany: 2013-11-10, 12:55   

Rozumiem Cię Daniel. Tylko, że jak wezmiemy towarzystwo za twarz i zdyscyplinujemy, to niektórzy będą mieć 50% walkowerów. Może rozwiązaniem będzie podział graczy na dwie grupy: palących i niepalących? I palący sobie rozegrają swój turniej w tempie 2 rundy na 1h, podczas gdy niepalący 3 rundy na 1h.
BTW - godzina rozpoczęcia - 13:00 jest wynikiem wcześniejszych próśb, żeby nie zaczynać rano bo niektórzy wyjeżdżają z domu ok. 10tej, a mają do pokonania kilkaset kilometrów. Wszystko było gotowe o 10:00. Pierwsi uczestnicy pojawili się ok. 11tej z minutami.

MARIO 
Mariusz Tkacz

Wysłany: 2013-11-10, 18:41   

Danielu nie przesadzaj gospodarze młody i starszy wraz z Kołobrzegiem wylądowali jeszcze u mnie w piwniczce gdzie graliśmy mini turniej do 2 w nocy więc w domu byli grubo po tobie :mrgreen: :lol:

Squall 

Wysłany: 2013-11-10, 19:05   

Mario, ale zarówno gospodarze jak i Marcin nie jechali wcześniej prawie 300 km w jedną stronę. Marcin coś tam spał :) Chociaż jemu przyznałbym osobny order za ilości KM przebyte - zdecydowanie zasługuje na osobną nagrodę!

printimus

Wysłany: 2013-11-10, 20:21   

Właśnie zaczynamy poprawiny. we trzech.

printimus

Wysłany: 2013-11-11, 00:36   

Wyniki poprawin:

1. Hubert Krysinski
2. Marcin Kisiel
3. Marcin Krysinski

marcinkg 
MKG

Wysłany: 2013-11-11, 01:16   

W Dzwirzynie final gralismy chyba do 3 w nocy, byli zawodnicy ze zostali chyba do 5 pograc, nastepnie poszli na plaze po czym wrocili rano o 10 na turniej i zyja, wszystko zalezy od podejscia, flipperowcy to wytrzymaly gatunek !

ja do tej pory w Bytomiu, korzystam z gosciny Marcina, Hubert jest w mega formie, po tym jak baty zbieram nie zastanawiam sie po co na MP sie wyberam hehe

chcialem zabrac jeszcze kilka sprzetow ze slaska nad morze na wakacje ;) ale sie nie udalo i jutro wracam

co do turnieju organizator nie ma wplywu na to ze gracze nie sluchaja wczesniejszych ustalen i zamiast grac swoje rundy graja kilka do przodu przez to osoby ktore chca zagrac w kolejnosci nie moga tego zrobic bo ich przeciwnik jest zajety i z kolei ta osoba czeka i robi sie balagan ...

kolejna sprawa ze palacy tez co chwile gdzies znikaja, trzeba ich szukac i na nich czekac rozwala organizacje troche

impreza jak najbardziej zaliczona do udanych, nie ma co marudzic !

CO DO NAGRODY ZA ILOSC PRZEJECHANYCH KM, SZUKAM SPOSORA KTORY JA UFUNDUJE ... :-P

Squall 

Wysłany: 2013-11-11, 10:24   

Proszę nie zwalać winy na palących. Opóźnienie i to ogromne spowodował Prezes i jego biznesowe gadki, które trwały spokojnie ponad godzinę :)

NEX 
Administrator

Wysłany: 2013-11-11, 15:45   

marcinkg napisał/a:
W Dzwirzynie final gralismy chyba do 3 w nocy, byli zawodnicy ze zostali chyba do 5 pograc, nastepnie poszli na plaze po czym wrocili rano o 10 na turniej i zyja, wszystko zalezy od podejscia, flipperowcy to wytrzymaly gatunek !

Marcin nie porównuj Dźwirzyna do Bytomia. Do Dźwirzyna prawie każdy przyjechał na kilka dni i problem powrotu do domu po turnieju praktycznie nie istniał.
Z Bytomia masa ludzi wraca do domu ponad 300 km i myślę że o to chodzi Danielowi.

Daniel, 1:30 to i tak luzik :) Ja z ostatniego turnieju w Bytomiu wróciłem niewiele przed 4 rano a z przed ostatniego... około 6!

Zwalanie winy na to że ktoś tam sobie poszedł zapalić czy napić się coli w czasie turnieju jest po prostu śmieszne...

Prezes 

Wysłany: 2013-11-11, 16:28   

Squall napisał/a:

Ostatni raz prośba do wszystkich organizatorów.
Nie myślcie tylko i wyłącznie o lokalnych gościach i na zaczynajcie imprezy max o 11 czy nawet o 10 rano.

Obiecuje jedno. Jak zorganizujemy imprezę w Rzeszowie - zacznie się o godzinie 15-tej i trwać będzie do 4 rano :P

Co racja to racja, choć ja wolę dłużej spać, później zacząć i wracać późno, ALE jasne, ja się dostosuję tylko co powie W-wa?

Rzeszów - pewnie! ale śpimy u Ciebie ;)

Prezes 

Wysłany: 2013-11-11, 16:32   

Squall napisał/a:
Proszę nie zwalać winy na palących. Opóźnienie i to ogromne spowodował Prezes i jego biznesowe gadki, które trwały spokojnie ponad godzinę :)

ejże, tyle nie trwały
ale oczywiście część winy biorę na siebie

proponuję start 11:30, ale niech decyduje większość, a właściwie gospodarz wsłuchując się w głosy uczestników

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi