Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona G│ˇwna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   U┐ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
PinCab
Autor WiadomoŠ
Paskudny 

Do│▒czy│: 02 Sty 2014
Sk▒d: Krakˇw
Wys│any: 2019-02-13, 15:14   

Wpisa│em na allegro kl25z i akurat jaki typ sprzedawa│ z pinami za 49 z│. Je┐eli chodzi o przycisk power to bŕdzie to taki -> https://cdn11.bigcommerce.com/s-ajh2rr5h/images/stencil/1280x1280/products/1198/7584/Latching-Power-Button-1__73326.1510740264.jpg?c=2&imbypass=on

P.S. Te┐ budujesz wirtuala?

Paskudny 

Wys│any: 2019-02-24, 11:08   

Ma│y postŕp. :mrgreen:

Paskudny 

Wys│any: 2019-03-02, 15:25   

IT'S ALLIIIVEEEE! :mrgreen:

Faza testˇw, jeszcze nie wszystko gotowe, ale zabawa jest przednia! Jak na kogo kto ma dwie lewe rŕce do wszelkiego majsterkowania to jestem zadowolony z tego pud│a. Dobrze, ┐e sprzeda│em PS3 na ktˇrym ciupa│em w pinball arcade, bo chyba nigdy bym siŕ nie wzi▒│ za sk│adanie pincaba, rˇ┐nica w zabawie kolosalna. :-)

destructor

Do│▒czy│: 13 Kwi 2018
Sk▒d: Czŕstochowa
Wys│any: 2019-03-02, 20:35   

No z backglassem lepiej od razu. Na jakim software odpalasz?
MARP
Twingalaxies

Paskudny 

Wys│any: 2019-03-03, 10:07   

VP9 z PinballX, za s│aby komputer na VPX.

Paskudny 

Wys│any: 2019-05-19, 19:24   

Ma┼éy update. Pad┼é dysk twardy, co by┼éo dobr─ů wym├│wk─ů ┼╝eby wymieni─ç podzespo┼éy w pudle. Zago┼Ťci┼é procek i5, grafika gtx 750ti, nowy zasilacz i p┼éyta g┼é├│wna. W pudle teraz gra Visual Pinball X na nak┼éadce Pinup Popper, sto┼éy ┼Ťmigaj─ů ┼Ťrednio 100 FPS, wi─Öc tragedii nie ma. Mo┼╝na pogra─ç w dobre tytu┼éy, ch┼éopaki z vpinball.com wrzucaj─ů ci─ůgle jakie┼Ť sto┼éy.
Aha, kierowany do┼Ťwiadczeniem, bo roboty przy ┼Ťci─ůganiu plik├│w instalacji ca┼éego oprogramowania jest wi─Öcej ni┼╝ przy budowie, zrobi┼éem backup sto┼é├│w i wszelkich plik├│w potrzebnych do ich odpalenia. Tak┼╝e jak kto┼Ť b─Ödzie w potrzebie to niech wali w ciemno. Wrzuci┼éem co mam na mega.nz

Pincab

destructor

Wys│any: 2019-05-21, 16:29   

Procesor dok┼éadnie jaki kupi┼ée┼Ť?

Fajny frontend, podoba mi się w przeciwieństwie do różnych innych. Choć fajnie by było nie przewijać stołów tylko lewo-prawo, a mieć w tzw. kratce na całej stronie jak ikony w smartfonie i dodatkowo przewijać strony.
MARP
Twingalaxies

Paskudny 

Wys│any: 2019-05-23, 23:52   

Procek i5 4460.
Co do nak┼éadki to wyboru zbytniego nie ma wi─Öc nie ma co wybrzydza─ç, pinup popper to ca┼ékiem nowa sprawa i non stop wpadaj─ů jakie┼Ť aktualizacje. Na pocz─ůtku chcia┼éem instalowa─ç pinballX, ale da┼éem szans─Ö pinupowi (instalacja to troch─Ö skomplikowana sprawa, ale s─ů tutoriale na youtube) i nie ┼╝a┼éuje. ┼üadnie wygl─ůda, sprawnie i szybko dzia┼éa. Po jakim┼Ť czasie wszystko si─Ö robi intuicyjnie. Ostatnio zrobili opcj─Ö automatycznego szukania wszelkich medi├│w online, kt├│re s─ů potrzebne do danego sto┼éu, dzi─Öki czemu nie trzeba samemu klepa─ç po google, par─Ö klikni─Ö─ç i masz wszelkie potrzebne pliki od razu dostosowane i wgrane do danego sto┼éu. :mrgreen:

dunlop 

Do│▒czy│: 25 Mar 2019
Sk▒d: Lublin
Wys│any: 2019-05-29, 18:21   

Podpowiedzcie, czy jest mo┼╝liwo┼Ť─ç odpalania na jednym virtualnym pinballu zar├│wno sto┼é├│w vpx, jak i fx3?

Dopiero zaczynam poznawać temat i dla mnie to czarna magia, wszystko mi się miesza vp, vpx, fx3 do tego te nakładki, czy interfejsy.. pinball x, pinup popper, hyper pin :/

Jedynie ogl─ůdaj─ůc filmiki na yt, wizualnie mog─Ö stwierdzi─ç, ┼╝e najbardziej podobaj─ů mi si─Ö sto┼éy vpx i fx3.

Jedyny napisany w języku polskim "poradnik" poza dwoma filmikami znalazłem pod adresem https://arekneubauer.com/pl/projekty/56-wirtualny-pinball-zrob-to-sam ale już nie jest aktywny.

Najch─Ötniej z uwagi na brak czasu i umiej─Ötno┼Ťci kupi┼ébym taki "mocny" skonfigurowany ju┼╝ st├│┼é, albo zleci┼é komu┼Ť jego budow─Ö, ale ch─Ötnych brak :/

destructor

Wys│any: 2019-05-29, 20:43   

Budowa sto┼éu to nie dzie┼ä lub dwa. Mo┼╝esz odpali─ç wszystko na jednej maszynie. To zwyk┼éy PCet jest przecie┼╝ w ┼Ťrodku.
MARP
Twingalaxies

Paskudny 

Wys│any: 2019-06-01, 19:41   

dunlop, ludzie buduj─ů swoje sto┼éy po kilkana┼Ťcie miesi─Öcy, po┼Ťpiech nie jest wskazany. Kto┼Ť m─ůdry napisa┼é ┼╝eby nie zaczyna─ç gra─ç dop├│ty, dop├│ki nie sko┼äczy si─Ö budowy, bo inaczej si─Ö jej w og├│le nie sko┼äczy. Je┼╝eli chodzi o nak┼éadki to skoncentruj si─Ö na pinup popper, system ten obs┼éuguje wszystkie platformy emulacyjne, ale Ciebie b─Ödzie interesowa─ç jedynie Visual Pinball X, je┼╝eli oczywi┼Ťcie chcesz gra─ç jedynie we flippery. Ja mam zainstalowany jedynie pinup popper i Visual Pinball X. Korci┼éo mniejeszcze kupno sto┼é├│w FX3 Williams, ale w sumie du┼╝ej r├│┼╝nicy mi─Ödzy Visual Pinball X a FX3 Williams nie widz─Ö, no mo┼╝e poza tym, ┼╝e za FX3 trzeba zap┼éaci─ç, ale instalujesz i grasz, a w VPX jednak trzeba troch─Ö pog┼é├│wkowa─ç z instalacj─ů, ale sto┼éy s─ů za friko, jest ich ca┼éa masa i non stop wychodz─ů nowe. Spr├│buj podbi─ç do francuz├│w https://www.artcab.fr/ind...roller=category i zapytaj czy wysy┼éaj─ů takie gotowce do Polski, maj─ů te┼╝ ┼éyse budy do z┼éo┼╝enia https://www.artcab.fr/90-kit-pincab-diy , tutaj powinni by─ç bardziej elastyczni z wysy┼ék─ů.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Nie mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒cznikˇw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: