Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona G│ˇwna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   U┐ytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Przesuniŕty przez: xvidasd
2011-09-03, 20:22
Uwagi, sugestie i pomys│y dotycz▒ce serwisu
Autor WiadomoŠ
RAV 

Do│▒czy│: 17 Lis 2013
Sk▒d: po│udnie
Wys│any: 2019-04-29, 15:59   

thomy napisa│/a:
Ka┼╝de forum jest czyje┼Ť to nie ma tu nic do rzeczy, niestety ale Wizard napisa┼é jak jest, a jak nie ma kasy na serwis to nie wiem jakie┼Ť donejty czy wp┼éaty jak to si─Ö robi gdzie indziej.

Mo┼╝e wprowadzi─ç jakie┼Ť niewielkie op┼éaty za korzystanie z forum, kt├│re by┼éyby przeznaczane na op┼éacanie hostingu i ew. us┼éugi informatyka jak np. robienie kopii zapasowych, czy napraw─Ö po awarii. Nasze forum jest tak niszowe, ┼╝e nie mo┼╝na por├│wnywa─ç go z innymi, darmowymi, kt├│rych na wiele temat├│w jest mn├│stwo. Obecnie nawet portale og┼éoszeniowe, o aukcyjnych nie wspominaj─ůc, staj─ů si─Ö p┼éatne. Uwa┼╝am te┼╝, ┼╝e specjalistyczna wiedza, kt├│r─ů dziel─ů si─Ö z nami szanowni "naprawiacze" jest warta zap┼éaty. Przy okazji wyczy┼Ťciliby┼Ťmy forum z "martwych dusz". To tylko moje lu┼║ne przemy┼Ťlenia, co o tym s─ůdzicie?

Berud 

Do│▒czy│: 19 Sty 2014
Sk▒d: Wroc│aw
Wys│any: 2019-04-29, 19:03   

nie rozumiem tylko ostatniego zdania na temat czyszczenia forum z martwych dusz?
hosting na jedno forum to groszowe sprawy

RAV 

Do│▒czy│: 17 Lis 2013
Sk▒d: po│udnie
Wys│any: 2019-04-29, 21:33   

Berud napisa│/a:
nie rozumiem tylko ostatniego zdania na temat czyszczenia forum z martwych dusz?

Na przyk┼éad z r├│┼╝nych robot├│w/automat├│w oraz u┼╝ytkowniik├│w, kt├│rzy zalogowali si─Ö tylko raz - podczas rejestracji lub od lat nie s─ů aktywni.
Berud napisa│/a:
hosting na jedno forum to groszowe sprawy

To tym bardziej powinno by─ç lekko unie┼Ť─ç tak─ů kwot─Ö przez kilkudziesi─Öciu aktywnych u┼╝ytkownik├│w forum.
Wydaje mi si─Ö, ┼╝e Pawe┼é kiedy┼Ť utrzymywa┼é r├│wnie┼╝ sprz─Öt, ale co do tego mog─Ö si─Ö myli─ç.

destructor

Do│▒czy│: 13 Kwi 2018
Sk▒d: Czŕstochowa
Wys│any: 2019-05-09, 13:53   

Cytat:
Nasze forum jest tak niszowe, ┼╝e nie mo┼╝na por├│wnywa─ç go z innymi, darmowymi,

Cytat:
specjalistyczna wiedza, kt├│r─ů dziel─ů si─Ö z nami szanowni "naprawiacze"

Tak s┼é├│wko tylko - taki ludek jak ja nie korzysta z naprawiaczy, bo nawet nie mam flippera. Jestem tu for fun. Zawsze mog─Ö si─Ö przenie┼Ť─ç na zagraniczny portal, gdzie w sumie jestem w ka┼╝dym mo┼╝liwym miejscu i nikt op┼éat nie krzyczy :) Pytanie czy ci naprawiacze te┼╝ by ponosili op┼éaty za to ┼╝e si─Ö dziel─ů wiedz─ů? A inni co udzielaj─ů pora te┼╝ by otrzymywali wynagrodzenie? :)

Dam przyk┼éad jak to si─Ö odbywa na pewnym zagranicznych forach o emulacji gier arcade. Tam opr├│cz forum s─ů strony zawieraj─ůce r├│┼╝ne tre┼Ťci, za serwery si─Ö p┼éaci. Sk─ůd pieni─ůdze? Ot├│┼╝ s─ů sponsorzy, ale opr├│cz tego co jaki┼Ť czas jest na forum dawane og┼éoszenie, ┼╝e b─Ödzie trzeba zap┼éaci─ç na serwer, ile jest pieni─Ödzy zebranych i ile brakuje. I to dzia┼éa, ludzie wp┼éacaj─ů pieni─ůdze, jedni mniej inni wi─Öcej, a czasem kto┼Ť si─Ö obudzi i ca┼éo┼Ť─ç zap┼éaci.
MARP
Twingalaxies

snowvictim 

Do│▒czy│: 04 Mar 2015
Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2019-05-10, 23:48   

Zr├│bcie tak jak na PinSide, gdzie s─ů datki na utrzymaniu forum, kt├│re uzupe┼éniaj─ů braki z bodaj┼╝e reklam a na pewno z przychod├│w od og┼éosze┼ä handlowych . Tam jest tak, ┼╝e kto co┼Ť sypn─ů┼é ma czerwone serduszko obok swojego nicku (w ko┼äcu dawca), chyba zostaje na miesi─ůc po czym zmienia si─Ö na szare (informuj─ůc o tym, ┼╝e kto┼Ť kiedy┼Ť co┼Ť przeznaczy┼é na forum).
Moim zdaniem forum PSF troch─Ö za ma┼ée na forum subskrypcyjne, ale je┼Ťli zrobicie zbi├│rk─Ö to ch─Ötnie dam co┼Ť od siebie.

http://www.pinballowners.com/snowvictim

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku