Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fulda IFPA Pinball Olympics 2019 19-23.06
Autor Wiadomość
NEX 
Administrator

Wysłany: 2019-03-04, 23:46   

RAA napisał/a:
organizacja jest na najlepszym poziomie.

Poważnie? A pamiętasz kolejki do klasyka w których aby zagrać cały turniej trzeba było odstać w sumie parę godzin? A pamiętasz to mieszanie w wynikach klasyków (a to jedną maszynę usunęli a to drugą... i sobie sprawdzali jak to wyjdzie)? A pamiętasz te obsuwy czasowe i kończenie turnieju kilka godzin po planowanym czasie?
Nie mówię że organizacja jest na kiepskim poziomie ale do "najwyższego" poziomy to brakuje jeszcze dużo...

RAA napisał/a:
Różnorodność turniejów i modyfikacje za każdym razie powodują, że jest ciekawie.

Raz było nieciekawie. Pamiętam, że na jednym z głównych turniejów ustawili takie zasady że gostek mający opanowane 2 (słownie: dwie) maszyny mógł wygrać turniej (w kółko w każdej rundzie wybierając te same).

RAA napisał/a:
Maszyny też są w super stanie.

Nowe Sterny owszem, pozostałe niekoniecznie. Pamiętam ze na jednym Getaway nie dało się grać (łapki tak słabe że nawet loopy nie wchodziły) a trzymali go w turnieju do końca, Demolka nie zaliczała MB (no zaliczała raz na 10 razy) i tez nie wywalili tej maszyny z turnieju, sporo klasyków także niedomagało... Z tym super stanem to mocna przesada.

RAA napisał/a:
Według mnie system nocleg w Zgorzelcu i dojazd na turniej spokojnie działa - no fakt trzeb wziąć urlop na środę ale wyjeżdża się rano i spokojnie dojeżdża na popołudnie i jest OK.

Jeśli chcesz nocować w Zgorzelcu to po pierwsze musisz wyjechać we wtorek a nie w środę. Po drugie w poprzednich latach wyjeżdżało się ze Zgorzelca rano aby rozpocząć turnieje przed południem (czyli cały dzień grania). Teraz turnieje zaczynają się o 18-ej wiec ani przypiął ani przyłatał...

Poza tym jak dla mnie prawie 5 dni (plus jedna noc) gry non stop to chyba trochę za dużo.

Żebyś mnie źle nie zrozumiał. Fulda to naprawdę fajne miejsce ale ma też swoje wady a IMO w tym roku trochę przesadzili z ilością i nie dali wyboru: albo grasz wszystko (a przynajmniej za wszystko płacisz) albo nie przyjeżdżasz.

skyline 
Subaru on board

Wysłany: 2019-03-05, 07:28   

Konrad sprawa z klasykiem po tamtej wpadce o ktorej piszesz,zostala juz dawno rozwiazana,teraz praktycznie nie ma wogole czekania na klasyki,Czarek,Artur i Rafal moga potwierdzic bo byli ostatnio.A tamto czekanie bylo faktycznie bardzo bardzo slabe.

Pozdro

NEX 
Administrator

Wysłany: 2019-03-05, 09:24   

Marcin, nie po wpadce a po wpadkach. W Fuldzie byłem dwa razy i dwa razy było podobnie czyli sumarycznie kilka godzin czekania aby rozegrać klasyka.
Ostatnio nie byłem, wiec nie przeczę że może się poprawiło :) Dobrze że organizatorzy uczą się i wyciągają w końcu wnioski.

Odpowiedz do tematu