Forum Flipperowe Strona G│ˇwna Forum Flipperowe
flippery.org.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Zen Pinball FX3
Autor WiadomoŠ
NEX 
Administrator

Do│▒czy│: 12 Lut 2011
Sk▒d: Warszawa
Wys│any: 2018-10-16, 00:08   

Pograłem na Getaway, uczucia (bardzo) mieszane.
Graficznie bardzo ┼éadny, p┼éynno┼Ť─ç idealna ale... te dodatkowe efekty wizualne (wybuchy, p┼éomienie, ruchome figurki, pojawiaj─ůce si─Ö i zas┼éaniaj─ůce gr─Ö punkty) z pocz─ůtku nawet zabawne ale szybko zaczynaj─ů si─Ö nudzi─ç i przeszkadza─ç.
Co do fizyki to chyba wol─Ö TPA - zachowanie bili wydaje mi si─Ö bardziej naturalne.

Sebastian G 

Do│▒czy│: 28 Lut 2011
Wys│any: 2018-10-16, 09:19   

Opisz─Ö jak to wygl─ůda z perspektywy gracza konsolowego . Na t─ů chwil─Ö to chyba najlepiej zrobili Fish Tales (oddanie prze┼║roczysto┼Ťci plastyk├│w jest bardzo dobre),gorzej z metalowymi elementami i tutaj Getawy nie przekonuje mnie kompletnie ,z┼ée proporcje rampy i odg┼éos ┼Ťmigaj─ůcej bili wal─ůcej o metal powinny by─ç inne . Te'' bajery '' to mo┼╝na wy┼é─ůczy─ç i zostawi─ç w czystej formie gr─Ö.Realizm zachowania si─Ö bili jest jak dla mnie lepszy od TPA ,z jednej strony troch─Ö mam uczucie jak bym gra┼é t─ů porcelanow─ů bil─ů z TZ (zapieprza jak szalona:) a innym razem jest jak z o┼éowiu ale to w sytuacjach kt├│re bym okre┼Ťli┼é podbramkowymi,brakuje mi mo┼╝liwo┼Ťci ustawie┼ä czego┼Ť w rodzaju k─ůta nachylenia sto┼éu.Dobrze to robi─ů i oby tak dalej to Pincab b─Ödzie mia┼é sens ;)
Ostatnio zmieniony przez Sebastian G 2018-10-16, 11:07, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

hitman12 

Do│▒czy│: 24 Kwi 2015
Sk▒d: Kutno
Wys│any: 2018-11-05, 18:03   

Efekty wizualne mo┼╝na wy┼é─ůczy─ç wybieraj─ůc tryb classic single player.co do fizyki bili s─ů do wyboru 2 tryby symulacyjny i fizyka arcade,trzeba wybra─ç tryb tournament ┼╝eby pogra─ç w trybie symulacji.Wg mnie fizyka jest du┼╝o lepsza ni┼╝ w TPA,graficznie nawet nie ma co por├│wnywa─ç wszystko ostre jak ┼╝yleta w por├│wnaniu do TPA.Ja od teraz w Medieval Madness gram wy┼é─ůcznie w Zen,teraz dopiero widz─Ö jak u┼éomna jest fizyka bili na sto┼éach w TPA.Na razie jedyny minus tych nowych sto┼é├│w to ┼╝e go┼Ťcie z Zen troch─Ö je ocenzurowali w stosunku do oryginalnych maszyn - zmieniona grafika pola gry i na backglasie oraz edytowane animacje na DMD.Osobi┼Ťcie ciesz─Ö si─Ö ┼╝e wreszcie zaczeli robi─ç prawdziwe sto┼éy bo wi─Ökszo┼Ť─ç tych fikcyjnych w Zen Pinball jest bardzo s┼éaba.Mo┼╝e ludzie z Farsightu wreszcie naucz─ů si─Ö jak powinno si─Ö robi─ç gry pinballowe bo wydaja TPA ju┼╝ ┼éadnych kilka lat a wiele sto┼é├│w ma bardzo rozmyte tekstury a fizyka bili praktycznie stoi w miejscu.bila jest zbyt lekka i na wielu sto┼éach ma tendencje do p┼éywania.Do tego mo┼╝na zauwa┼╝y─ç ┼╝e ruch bili jest ma┼éo losowy,wida─ç to zw┼éaszcza przy wystrzeliwaniu bili,na wielu sto┼éach w 80% przypadk├│w po wystrzeleniu na pocz─ůtku gry uparcie trafia w jedno miejsce.

Paskudny 

Do│▒czy│: 02 Sty 2014
Sk▒d: Krak├│w
Wys│any: 2018-12-11, 12:59   

Następne trzy stoły.

https://www.youtube.com/watch?v=kAalLb_eS9U

bms
noob

Do│▒czy│: 18 Gru 2017
Sk▒d: Krk
Wys│any: 2018-12-12, 11:36   

┼Üci─ůgn─ů┼éem demo FX3 na PS4. Jest darmowy st├│┼é - Fish Tales. Por├│wna┼éem gamplay z PB Arcade.
Fizyka w FX jest ┼Ťwietna. Najlepsza z jak─ů dot─ůd mia┼éem do czynienia. Nie jest idealna, ale ma ju┼╝ du┼╝o wsp├│lnego z prawdziw─ů maszyn─ů. Zgodz─Ö si─Ö z hitmanem12, ┼╝e w Arcade kula jakby nic nie wa┼╝y┼éa. Od razu czu─ç, ┼╝e to gra komputerowa.
┼üapki w FX3 rzeczywi┼Ťcie s─ů bardzo mocne. Pewnie dlatego, ┼╝e niezu┼╝yte ;)

hitman12 

Wys│any: 2018-12-12, 13:56   

To jest dziwne ┼╝e na niekt├│rych sto┼éach w TPA bila zachowuje si─Ö bardziej naturalnie w innych mniej,jednak wci─ů┼╝ daleko do idea┼éu.Za to w FX 3 troch─Ö przesadzili z realizmem,w AFM bila co chwil─Ö wypada alejami bocznymi lub leci prosto mi─Ödzy ┼éapki,ball drainy s─ů tak uci─ů┼╝liwe ┼╝e a┼╝ odechciewa si─Ö gra─ç na tym stole.

NEX 
Administrator

Do│▒czy│: 12 Lut 2011
Wys│any: 2018-12-12, 14:13   

hitman12 napisa│/a:
Za to w FX 3 troch─Ö przesadzili z realizmem

W trybie classic tournament po prostu bardzo utrudnili gr─Ö w┼éa┼Ťnie po to aby sprawia┼éa wra┼╝enie realno┼Ťci tyle ┼╝e... nie do ko┼äca im to wysz┼éo. W rzeczywistej grze bila zachowuje si─Ö r├│┼╝nie, w FX prawie zawsze gdy ma szanse uciec to ucieka ;)
Dla mnie fizyka w FX cały czas jest daleka od ideału.

hitman12 

Wys│any: 2018-12-12, 14:24   

Nawet w trybie classic arcade rozgrywka jest sztucznie utrudniona a tournament to chyba zrobili dla masochistów.Akurat do fizyki to nie mam zastrzeżeń w Fish Tales czy Getaway naprawdę czuć namiastkę prawdziwego flipera ale w AFM to przegieli pałkę.przez kilka dni próbowałem okiełznać ten stół i wreszcie dałem sobie spokój.Jakbym nie uderzał to i tak po kilku chwilach bila bezczelnie pcha się między łapki albo ucieka bokiem.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Nie mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒cznikˇw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: