Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2012-01-04, 23:40
THE PINBALL ARCADE
Autor Wiadomość
NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-11-25, 01:08   

Dodali dwa EM:
- Spanish Eyes
- Wild Cards

Berud 

Wysłany: 2017-11-25, 13:30   

czyli ido po taniosci :F cza badzie przetestować

NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-12-22, 22:44   

Dodali Pistol Poker
http://ipdb.org/search.pl...type=quick#1805

Busol

Wysłany: 2017-12-22, 22:51   

To ja się wetnę z pytaniem.
Czy któryś z szanownych kolegów ma ten sam problem ?
Odkąd Steam przeszedł na peeleny nie mogę niczego dokupić do TPA.
Na forum wrzuciłem wątek

http://pinballarcadefans....e-pack-on-Steam

- podobno znają i poprawiają ale na wszelki wypadek zapytam, czy komuś udało się kupić coś w PinbalArcade w PLN ?

krizi 
ZYM

Wysłany: 2017-12-30, 22:26   

Na sezon 5 jest wreszcie obniżka dla strefy euro, jest 69,99 zł zamiast 139,99 i w wersji Pro zamiast 189,99 jest 94,99. Chociaż jest też błąd na iOS i na sezonie 6 są napisane obniżone ceny ale kasują normalnie. Kupować panie i panowie! Kto się skusi? ;-)

Busol

Wysłany: 2017-12-31, 12:27   

krizi napisał/a:
Na sezon 5 jest wreszcie obniżka dla strefy euro, jest 69,99 zł zamiast 139,99 i w wersji Pro zamiast 189,99 jest 94,99. Chociaż jest też błąd na iOS i na sezonie 6 są napisane obniżone ceny ale kasują normalnie. Kupować panie i panowie! Kto się skusi? ;-)

Ceny na PC są niższe (chyba że kurs tak wariuje)

NEX 
Administrator

Wysłany: 2018-02-03, 18:11   

Dodali Sorcerer (Williams z 1985 roku)

gmoll 

Wysłany: 2018-03-08, 16:56   

Witam.Aktualnie jestem zaangażowany w budowę wirtualnego flippera. Powoli będę kończyć całą zabudowę. Przyszedł więc czas na oprogramowanie i tu pytanie czy the pinball arcade w wersji na pc nadaje się do takiego projektu ? chodzi mi o ustawienia widoków na dwóch monitorach.Czy wersja na PS 3 też ma takie możliwości ? konsola byłaby jeszcze lepsza od pc zajmowałaby mniej miejsca.Pozdrawiam.

Tytek 

Wysłany: 2018-03-09, 09:12   

gmoll napisał/a:
Witam.Aktualnie jestem zaangażowany w budowę wirtualnego flippera. Powoli będę kończyć całą zabudowę. Przyszedł więc czas na oprogramowanie i tu pytanie czy the pinball arcade w wersji na pc nadaje się do takiego projektu ? chodzi mi o ustawienia widoków na dwóch monitorach.Czy wersja na PS 3 też ma takie możliwości ? konsola byłaby jeszcze lepsza od pc zajmowałaby mniej miejsca.Pozdrawiam.

Witaj. Konsola raczej odpada, konsola ma tylko jedno wyjście HDMI, nie podłączysz więcej niż jednego ekranu i dotego żeby na każdym było wyświetlane co innego ani nie przekręcisz obrazu o 90stopni.

Najlepiej zastosować PC z wyjściem na 2 lub 3 monitory, możliwości konfiguracji jest wiele.
Oprogramowanie, które stosuje się w wirtualnych flipperach to dla przykładu HyperPin, Visual Pinball i PinballX.

gmoll 

Wysłany: 2018-03-09, 13:58   

Tytek napisał/a:
gmoll napisał/a:

Witaj. Konsola raczej odpada, konsola ma tylko jedno wyjście HDMI, nie podłączysz więcej niż jednego ekranu i dotego żeby na każdym było wyświetlane co innego ani nie przekręcisz obrazu o 90stopni.

Najlepiej zastosować PC z wyjściem na 2 lub 3 monitory, możliwości konfiguracji jest wiele.
Oprogramowanie, które stosuje się w wirtualnych flipperach to dla przykładu HyperPin, Visual Pinball i PinballX.

Dzięki za odpowiedź. Wątpliwości z konsolą rozwiane .Ale co z Arcade Pinbal nie nadaje się? nie ma możliwości konfiguracji stołów 2D i innych potrzebnych do ustawień na dwóch monitorach?

Paskudny 

Wysłany: 2018-03-10, 15:02   

gmoll napisał/a:
Tytek napisał/a:
gmoll napisał/a:

Dzięki za odpowiedź. Wątpliwości z konsolą rozwiane .Ale co z Arcade Pinbal nie nadaje się? nie ma możliwości konfiguracji stołów 2D i innych potrzebnych do ustawień na dwóch monitorach?

Nadaje się. Tryb nazywa się Free Camera Mode. Wszelkie informacje znajdziesz tutaj
http://pinballarcadefans....91e57b6d91cb911

A tak to wygląda
https://www.youtube.com/w...5jt8lEj&index=7
https://www.youtube.com/watch?v=xZJub0Z1Emg
https://www.youtube.com/watch?v=1miafzQBaJg

gmoll 

Wysłany: 2018-03-11, 11:39   

Bardzo pięknie dziękuję za odpowiedź a zarazem pomoc ! ;-)

NEX 
Administrator

Wysłany: 2018-03-16, 01:06   

Dodali Banzairun

Berud 

Wysłany: 2018-05-08, 00:10   

ale przypał!
Cytat:
Official Announcement. (WMS)

Our longstanding licenses for the Williams and Bally pinball trademarks will finally come to an end on June 30th, 2018. Therefore, after this date tables from these manufacturers will no longer be offered for sale within the Pinball Arcade. However, customers who purchased any of these tables prior to the deadline will continue to own them and have access to them within the Pinball Arcade, and we will continue to support them as we do the other tables in our collection. This change will affect all of our devices and platforms.

So if you’ve ever been interested in owning these great tables, please purchase them now, before they disappear!

cały wpis jest tutaj
https://www.facebook.com/...791386990882353

Sebastian G 

Wysłany: 2018-05-08, 13:38   

Ale lipa !!!:))) to jakieś jaja, cały czas" lecieli bez kwitów na licencję ??",niedoczekanie ich że zaraz będę kupował ,takiego wała.

Odpowiedz do tematu