Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Stern Pinball Arcade
Autor Wiadomość
NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-01-02, 00:11   Stern Pinball Arcade

Jest już na Steamie. Mustang jest free, reszta płatna. Trochę pojechali z ceną - za ST i AC/DC trzeba zabulić po 9.99$ za każdy.
Zagrałem na Mustangu, działa płynnie i bezproblemowo ale pod względem graficznym cieniutko.

krizi 
ZYM

Wysłany: 2017-01-03, 19:20   

Na IOS też już jest. Odpaliłem na swoim ipadzie4 i jestem zaskoczony jakością. Fajnie się gra na Mustang Premium, który też jak w Steamie jest za free ale jako ciekawostkę napiszę że za free też można pograć w AC/DC Premium i Star Trek Vengeance Premium odpalając Challenge. To raczej jakiś błąd ale puki co warto korzystać. Trochę trzeba się nagrać aby dojść do nich, bo są jako 8. 9. a ostatni Mustang. Polecam spróbować ;-)

Jarnie 
Kingpin

Wysłany: 2017-01-04, 12:21   

U mnie na iPad 3 w ogóle nie ma szans na instalację... :-/ za niski iOs...

http://www.pinballowners.com/jarnie

krizi 
ZYM

Wysłany: 2017-01-04, 13:31   

Jarnie napisał/a:
U mnie na iPad 3 w ogóle nie ma szans na instalację... :-/ za niski iOs...

Ja też miałem niski ale dało się zaktualizować do 10.2 i nawet całkiem ciekawe funkcje przy okazji przybyły. :-)

NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-04-04, 22:24   

Wypuścili na Androida. Niestety nie jest widoczne dla wszystkich urządzeń.
Mustang (i coś tam jeszcze) jest darmowy. Star Trek w paczce z AC/DC i dwoma jakimiś starociami - 10$.
Odpaliłem Mustanga, działa super płynnie a i wygląda naprawdę ładnie. Niestety chyba odzwyczaiłem się gry na małych wyświetlaczach ;)

Berud 

Wysłany: 2017-04-05, 11:34   

jak by ktoś chciał spróbować na androidzie który nie jest jeszcze wspierany przez apke, można znaleźć na Google pakiet instalacyjny.. wystarczy wpisać stern pinball apk i widziałem że jest już trochę mirriorów

ja mam na swoim telefonie od startu projektu. tylko zaskoczyło mnie że znikneli z marketu bez śladu i apliacje mialem cały czas tylko nie widac jej było w markecie play w zakładce moje aplikacje.

czekam aż dadzą pograć na star trek :)

Sebastian G 

Wysłany: 2017-04-06, 08:01   

NEX napisał/a:
Wypuścili na Androida. Niestety nie jest widoczne dla wszystkich urządzeń.

-trochę to dziwne ,czy jest to jakieś "wymaganie sprzętowe"? czy bardziej błąd ?

dyleck 

Wysłany: 2017-04-06, 08:56   

Sebastian G napisał/a:
-trochę to dziwne ,czy jest to jakieś "wymaganie sprzętowe"? czy bardziej błąd ?

Pisali na FB że emulacja sprzętu sterna pochłania znacznie więcej zasobów obliczeniowych i dlatego będą dodawać tylko to, co przetestują. Inaczej by dostali na dzień dobry setki ocen z jedną gwiazdką i komentarzem "nie działa na <model telefonu>".

Berud 

Wysłany: 2017-04-06, 11:38   

dyleck napisał/a:
Sebastian G napisał/a:

Pisali na FB że emulacja sprzętu sterna pochłania znacznie więcej zasobów obliczeniowych i dlatego będą dodawać tylko to, co przetestują. Inaczej by dostali na dzień dobry setki ocen z jedną gwiazdką i komentarzem "nie działa na <model telefonu>".

świetnie to opisałeś bo sam nie pamiętałem powodu limitów.

NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-04-06, 12:15   

Na ich stronie też jest takie info:

March 27, 2017
A limited re-release of Stern Pinball Arcade has just been unleashed for Google Play! Due to the resources needed for ROM emulation in Stern Pinball Arcade, we've released for a limited number of devices and will be expanding this to include more devices over time.

Wątpię aby faktycznie testowali na poszczególnych urządzeniach, raczej puścili na wszystkim co "nowe i mocne"

dyleck 

Wysłany: 2017-04-06, 12:18   

Hehe, na moimi Xiaomi MI5, które jest nowe i mocne nie ma. Ale wgrane z apkmirror chodzi płynniej niż oryginalny Pinball Arcade. :)

NEX 
Administrator

Wysłany: 2017-04-06, 12:38   

dyleck napisał/a:
Hehe, na moimi Xiaomi MI5, które jest nowe i mocne nie ma. Ale wgrane z apkmirror chodzi płynniej niż oryginalny Pinball Arcade. :)

Może obok nowe i mocne należało dodać trzeci przymiotnik "popularne" ;)

Płynność jest faktycznie idealna, pod tym względem naprawdę postarali się.

Berud 

Wysłany: 2017-04-06, 13:22   

Cytat:
If your device has less than 2GB of RAM, you will not be able to access AC/DC®, Star Trek® and Mustang™.
mam 2 giga ramu w moim huawei p8 lite ale " Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem."
a mustang jest ustawiony na free play i da sie grać spokojnie :) ale jednak nie chcą ryzykować z doborem urządzeń..

L.U.K

Wysłany: 2017-04-06, 16:20   

Właśnie odpaliłem na moim podstarzałym smatfonie - da się grać i nawet jako tako to wygląda, tylko dynamika bili na mustangu ewidentnie gorsza niż na normalnym Pinball Arcade. na stole Frankenstein jest już dużo lepiej, nie wiem czemu.
Jakiś czas temu - jak tylko wyszło - próbowałem odpalić na laptopie i gra się nawet nie uruchamiała :P

barbul 

Wysłany: 2017-09-09, 01:13   Ghostbusters

Dodali Ghostbusters... na razie chyba tylko na xo: https://m.youtube.com/watch?v=X5OBxkt1JMc

Odpowiedz do tematu