Forum Flipperowe Strona G│ˇwna Forum Flipperowe
flippery.org.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Dwa stowarzyszenia ?
Autor WiadomoŠ
Berud 

Do│▒czy│: 19 Sty 2014
Sk▒d: Wroc┼éaw
Wys│any: 2015-03-05, 11:42   

pi┼éem troch─Ö tych kot├│w i stwierdzam ┼╝e s─ů mocno przeci─Ötne :P

mezik 

Do│▒czy│: 10 Kwi 2013
Sk▒d: Krak├│w
Wys│any: 2015-03-05, 12:04   

Czarny jest spoko jak ktos lubi ciemne slodkawe piwka. Pozostale sa tak syfne dla mnie ze nie ma ich w menu. A cena za wysoka.

Pawe┼é 
Administrator

Do│▒czy│: 07 Gru 2010
Sk▒d: G├│ra Kalwaria
Wys│any: 2015-07-17, 15:00   

printimus napisa│/a:

Oddajcie co przyw┼éaszczyli┼Ťcie. Budujcie sobie org.pl od zera.

Musia┼éem co┼Ť odpisa─ç bo a┼╝ nie uwierzy┼éem....

Strona i forum zosta┼éy postawione na moim serwerze i za moje pieni─ůdze, op┼éacam wszystko przez lata i nie mam z tym problemu.
Przypominam, ┼╝e domena jest tylko adresem, dodali┼Ťmy drugi adres www.flippery.org.pl i dzia┼éa┼éy dwa na raz.
To nie ja wy┼é─ůczy┼éem adres flippery.com.pl !!! A ca┼éy czas przypominam ┼╝e dzia┼éa┼éy na pocz─ůtku oba bez problemu.
To nie ja za┼╝─ůda┼éem skasowania wszystkiego co by┼éo pod adresem flippery.com.pl autorstwa Prezesa itd.
Strona i forum jest nadal dla wszystkich! Nikt nikomu nic nie kasował ani ukradł !
Kontent stoi ca┼éy czas w tym samym miejscu, ciekawe kto Ci powiedzia┼é ┼╝e przy do┼éo┼╝eniu drugiego adresu trzeba kopiowa─ç ca┼é─ů tre┼Ť─ç ??Prosz─Ö nie oskar┼╝a─ç mnie o kradzie┼╝.
W┼éa┼Ťcicielem flippery.com.pl jest "Prezes" ┼üukasz Dziatkiewicz a w┼éa┼Ťcicielem serwera i domeny flippery.org.pl jestem ja.
Jak ju┼╝ Dyleck wspomnia┼é wcze┼Ťniej, to najbardziej zainteresowani czyli Printimus i Prezes(kt├│ry odk─ůd dodali┼Ťmy adres przesta┼é si─Ö udziela─ç) zarejestrowali si─Ö dopiero po ponad roku na forum...
Dodanie nowego adresu zabezpieczy┼éo nas na wypadek wy┼é─ůczenia jednego z nich, co dziwnym trafem si─Ö sta┼éo i nie z naszej winy.
Na koniec dodam, ┼╝e nigdy nie oddam forum i strony bo znaj─ůc Ciebie Printimus to zawali┼éby┼Ť to wszystko reklamami drukarni bo chyba tylko o to Ci chodzi!!!
Strona i forum nadal istnieje dla wszystkich(tak jak to by┼éo od pocz─ůtku) ka┼╝dy mo┼╝e wrzuca─ç tre┼Ťci zgodne oczywi┼Ťcie z tematem.

Tak samo ja mog─Ö napisa─ç, ┼╝e przyw┼éaszczyli┼Ťcie nazw─Ö Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, w┼éa┼Ťcicielem poprzedniego PSFu by┼é Alex i nikt go nie zapyta┼é czy nowe stowarzyszenie mo┼╝e by─ç pod t─ů sam─ů nazw─ů.
Wi─Öc kto tu sieje ferment ???

Mam nadziej─Ö ┼╝e rozwia┼éem wszystkie w─ůtpliwo┼Ťci.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: