Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwa stowarzyszenia ?
Autor Wiadomość
Berud 

Wysłany: 2015-03-05, 11:42   

piłem trochę tych kotów i stwierdzam że są mocno przeciętne :P

mezik 

Wysłany: 2015-03-05, 12:04   

Czarny jest spoko jak ktos lubi ciemne slodkawe piwka. Pozostale sa tak syfne dla mnie ze nie ma ich w menu. A cena za wysoka.

Paweł 
Administrator

Wysłany: 2015-07-17, 15:00   

printimus napisał/a:

Oddajcie co przywłaszczyliście. Budujcie sobie org.pl od zera.

Musiałem coś odpisać bo aż nie uwierzyłem....

Strona i forum zostały postawione na moim serwerze i za moje pieniądze, opłacam wszystko przez lata i nie mam z tym problemu.
Przypominam, że domena jest tylko adresem, dodaliśmy drugi adres www.flippery.org.pl i działały dwa na raz.
To nie ja wyłączyłem adres flippery.com.pl !!! A cały czas przypominam że działały na początku oba bez problemu.
To nie ja zażądałem skasowania wszystkiego co było pod adresem flippery.com.pl autorstwa Prezesa itd.
Strona i forum jest nadal dla wszystkich! Nikt nikomu nic nie kasował ani ukradł !
Kontent stoi cały czas w tym samym miejscu, ciekawe kto Ci powiedział że przy dołożeniu drugiego adresu trzeba kopiować całą treść ??Proszę nie oskarżać mnie o kradzież.
Właścicielem flippery.com.pl jest "Prezes" Łukasz Dziatkiewicz a właścicielem serwera i domeny flippery.org.pl jestem ja.
Jak już Dyleck wspomniał wcześniej, to najbardziej zainteresowani czyli Printimus i Prezes(który odkąd dodaliśmy adres przestał się udzielać) zarejestrowali się dopiero po ponad roku na forum...
Dodanie nowego adresu zabezpieczyło nas na wypadek wyłączenia jednego z nich, co dziwnym trafem się stało i nie z naszej winy.
Na koniec dodam, że nigdy nie oddam forum i strony bo znając Ciebie Printimus to zawaliłbyś to wszystko reklamami drukarni bo chyba tylko o to Ci chodzi!!!
Strona i forum nadal istnieje dla wszystkich(tak jak to było od początku) każdy może wrzucać treści zgodne oczywiście z tematem.

Tak samo ja mogę napisać, że przywłaszczyliście nazwę Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, właścicielem poprzedniego PSFu był Alex i nikt go nie zapytał czy nowe stowarzyszenie może być pod tą samą nazwą.
Więc kto tu sieje ferment ???

Mam nadzieję że rozwiałem wszystkie wątpliwości.

Odpowiedz do tematu