Forum Flipperowe Strona G│ˇwna Forum Flipperowe
flippery.org.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Przesuniŕty przez: NEX
2014-04-02, 23:24
Sezon 2013 w Printimus Pinball - zakończony
Autor WiadomoŠ
printimus

Pomˇg│: 1 raz
Do│▒czy│: 23 Lis 2011
Sk▒d: Bytom/Gliwice
Wys│any: 2013-12-01, 13:47   Sezon 2013 w Printimus Pinball - zako┼äczony

W imieniu swoim i wszystkich, kt├│rzy mi pomagali przy organizacji imprez turniej├│w w sezonie 2013, serdecznie dzi─Ökuj─Ö wszystkim uczestnikom, kt├│rzy si─Ö u nas pojawili.

Zorganizowanie w ci─ůgu de facto p├│┼é roku 9 turniej├│w w kilku r├│┼╝nych formu┼éach rozgrywania, wymaga┼éo znacznie wi─Ökszej pracy, koszt├│w i zaanga┼╝owania, ni┼╝ mi si─Ö wydawa┼éo na pocz─ůtku.

Zdobyli┼Ťmy jednak wsp├│lnie wiele do┼Ťwiadcze┼ä i - mam co do tego pe┼éne przekonanie - znacznie podnie┼Ťli┼Ťmy poziom sportowy naszego ┼Ťrodowiska. Regularne granie to najlepsza recepta na osi─ůgni─Öcie poziomu mistrzowskiego. Ca┼éo┼Ťciowo t─ů kwesti─ů zajmie si─Ö nied┼éugo Prezes PSFu, bez kt├│rego zaanga┼╝owania, uporu i pasji nie powsta┼éaby inicjatywa Printimus Pinball, nie by┼éoby tak┼╝e tych 9 imprez.
Chciałbym, żeby to było jasno powiedziane.

Dlatego te┼╝ osobne podzi─Ökowania kieruj─Ö w┼éa┼Ťnie do Prezesa PSFu - ┼üukasza Dziatkiewicza.

:)

Squall 

Do│▒czy│: 03 Maj 2011
Sk▒d: Rzesz├│w
Wys│any: 2013-12-01, 17:36   

No to kilka s┼é├│w ode mnie, bo w─ůtek mo┼╝e by─ç ciekawy.

Najpierw plusy:

- bardzo fajnie, że się wszystko rozruszało, widać, że przynosi to efekty, bo na zawodach międzynarodowych coraz lepiej nam idzie,
- maszyny w dobrym stanie technicznym i naprawd─Ö mo┼╝na fajnie sobie pogra─ç,
- szacun za organizacje i po┼Ťwi─Öcenie, bo ile to pracy ka┼╝dy mo┼╝e sobie wyobrazi─ç!

Czas na minusy:

- co za du┼╝o to niezdrowo! W 2011/12 roku czeka┼éo si─Ö z wypiekami na zawody u Maria w piwniczce bo odbywa┼éy si─Ö raz na 2 miesi─ůce, czasem cz─Ö┼Ťciej - tym razem tych zawod├│w by┼éo zbyt wiele - oszale─ç mo┼╝na by┼éo,

- co chwila inne zasady, raz tak, raz siak - jak to kto┼Ť ju┼╝ napisa┼é York chyba - te┼╝ mo┼╝na od tego oszale─ç i dosta─ç co najmniej niez┼éego wkurwa,

- absolutne olewanie os├│b przyjezdnych - poprzez olewanie mam tu na my┼Ťli, brak kontrolowania czasu rozgrywek - Marcin nie obra┼║ si─Ö, ale gdyby┼Ť tak kontrolowa┼é czas, jak to czy kto┼Ť z jedzeniem czy piciem wchodzi na sal─Ö - zawody by┼éyby dla przyjezdnych o wiele przyjemniejsze - ja i tak mam w miar─Ö wygodnie, bo jest autostrada - ale zazwyczaj i tak jad─Ö sam - wi─Öc nie mam rezerwowego kierowcy.

I tyle w zasadzie. Miejsc├│wka super, maszyny cud, malina. Tylko chyba za du┼╝o naraz - takie mam odczucia.

Musimy na 2014 rok jako┼Ť tak to rozplanowa─ç, ┼╝eby nie by┼éo akcji typu Mistrzostwa Polski, po tygodniu turniej i po 2 tygodniach nast─Öpnych turniej - bo to chyba nie o to chodzi.

M├│glbym ola─ç zawody i sobie gra─ç na swoich wypiesczonych do granic mo┼╝liwo┼Ťci maszynkach, ale nie ma w tym absolutnie ┼╝adnej frajdy!

Frajd─Ö daj─ů spotkania, rywalizacja i zajebista atmosfera - mi tego tutaj zabrak┼éo - po prostu jako┼Ť tak bardzo mi si─Ö te zawody kojarz─ů ze zm─Öczeniem fizycznym i napieprzaniem do usranej ┼Ťmierci - nie tak to ma wygl─ůda─ç.

Stara┼éem si─Ö o obiektywn─ů w miar─Ö ocen─Ö - jest wiele plus├│w i idziemy do przodu - prosz─Ö tylko przy ka┼╝dej lokalizacji o szacunek dla przyjezdnych i to nie wa┼╝ne czy zawody b─Öd─ů na ┼Ťl─ůsku, czy na p├│lnocy czy whatever ;)

leszek golon 
pinfan

Pomˇg│: 9 razy
Do│▒czy│: 28 Maj 2012
Sk▒d: Poznan
Wys│any: 2013-12-01, 20:03   

Do przyszłych rozgrywek trenujemy na tym

http://www.youtube.com/wa...d&v=nkgUB1cXwEk

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Siwy 

Do│▒czy│: 06 Lis 2012
Sk▒d: ma┼éo.Polska
  Wys│any: 2013-12-03, 17:02   

Dziękuję Marcinowi oraz całej ekipie Printimus za zorganizowanie tylu turniejów w tym roku.
Chyba tylko raz nie udało mi się skorzystać z okazji pogrania na flipperach w Bytomiu.
Był to dla mnie pierwszy sezon w tym gronie więc plusy/minusy wymienione przed Daniela skomentuję z punktu widzenia debiutanta :)

Plusy.
Trudno mi si─Ö odnie┼Ť─ç do tego jak by┼éo wcze┼Ťniej ale wierz─Ö ┼╝e jest progres.
Pozosta┼ée - pe┼éna zgoda. Maszyny, lokalizacja... tylko pozazdro┼Ťci─ç.

Teraz po kolei minusy, kt├│re nie s─ů dla mnie minusami.
Squall napisa│/a:
- co za du┼╝o to niezdrowo!"
musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e miewa┼éem czasami przesyt i m├│wi┼éem sobie, ┼╝e nast─Öpn─ů imprez─Ö nie jad─Ö ale jak przysz┼éo co do czego to ┼╝al mi by┼éo odpuszcza─ç. Osobi┼Ťcie nie widz─Ö problemu dla uczestnik├│w, ┼╝e imprez jest za du┼╝o, przecie┼╝ nie s─ů one obowi─ůzkowe, mo┼╝na je┼║dzi─ç raz na miesi─ůc/kwarta┼é. Problem mo┼╝e mie─ç organizator. Je┼╝eli turniej├│w b─Ödzie za du┼╝o to frekwencja raczej spadnie. My┼Ťl─Ö, ┼╝e wyreguluje si─Ö to na rynkowych zasadach popytu/poda┼╝y :)
Squall napisa│/a:
- co chwila inne zasady, raz tak, raz siak
dla mnie zasady, punktacja, turnieje s─ů tylko dodatkiem do mo┼╝liwo┼Ťci pogrania sobie na flipperach. Niestety nie mam "swoich wypieszczonych do granic mo┼╝liwo┼Ťci" maszynek wi─Öc dla mnie turniej w Bytomiu to okazja aby si─Ö po prostu "nagra─ç do b├│lu".
Z tego co widz─Ö, zasady ewoluuj─ů wi─Öc jak znajdziemy co┼Ť co odpowiada zdecydowanej wi─Ökszo┼Ťci to pewnie b─Ödziemy si─Ö tego trzyma─ç. Na razie szukamy :)
Squall napisa│/a:
- absolutne olewanie os├│b przyjezdnych
po pierwsze brzmi strasznie, jak to pierwszy raz przeczytałem to byłem w szoku i skanowałem pamięć to takiego działo się w tym roku w Bytomiu :)
A co do reszty. Dla Daniela nie kontrolowanie czasu jest olewaniem przyjezdnych, dla innych kontrolowanie z zegarkiem w r─Öku b─Ödzie tym samym. My┼Ťl─Ö, ┼╝e jest nas tak niewielka grupa, ┼╝e mo┼╝emy kontrolowa─ç si─Ö sami.

Przedstawi┼éem swoj─ů subiektywn─ů opini─Ö. Z zupe┼énie innego "punktu siedzenia" ni┼╝ Daniel.
Cieszę się z tego co było w tym roku, a z tego co udało mi się usłyszeć (podsłuchać) w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej ;-)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo┐liwoÂci zmiany postˇw lub pisania odpowiedzi
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: