Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji

Awatar użytkownika
RAA

Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji

Post autor: RAA » 2019-08-13, 18:30

Cześć,
podczas ostatniego wypadu do Berlina padł pomysł aby w przyszłym roku zmodyfikować formułę tak zwanej polskiej ligi flipperowej i do rankingu za dany rok brać pod uwagę turnieje robione w różnych formułach co w końcowym rankingu pozwoli wskazać najbardziej wszechstronnych i zaangażowanych graczy. Uważam, że może być to fajne i urozmaicone podejście.
Ponieważ z opinii które do mnie docierają, imprezy organizowane w Maryninie zyskują zainteresowanie i uznanie to mogę zadeklarować zorganizowanie w przyszły roku 2 turniejów - w czerwcu i wrześniu. Jeśli Marcin podtrzyma świetną tradycję Dźwirzyna to będzie kolejny turniej. Do tego zapewne organizowane przez Stowarzyszenie PPO. Jeśli pojawią się jeszcze ze 2, 3 imprezy organizowane przez tych co mają możliwości i chęć to zebrałoby się z 7 krajowych imprez w różnym formacie. Do punktacji każdy mógłby by wskazać np 5 z 7 imprez. Patrząc na tegoroczne rozgrywki uważam, że punktację należy oprzeć na IFPA. Rzucam teraz temat bo mamy w bliskiej perspektywie 3 turnieje gdzie będzie zapewne większość zainteresowanych więc można na żywo przedyskutować temat.

pzdr

Artur
RAA

Awatar użytkownika
mezik

Re: Rozgrywki 2020 - temat do dyskusji

Post autor: mezik » 2019-08-26, 21:51

Ja moge zorganizowac impreze nocne granie od 22-12 w poludnie :D dzien dowolny.
Mezik

Awatar użytkownika
NEX
Administrator

Post autor: NEX » 2019-08-27, 10:05

RAA pisze:
2019-08-13, 18:30
podczas ostatniego wypadu do Berlina padł pomysł aby w przyszłym roku zmodyfikować formułę tak zwanej polskiej ligi flipperowej i do rankingu za dany rok brać pod uwagę turnieje robione w różnych formułach co w końcowym rankingu pozwoli wskazać najbardziej wszechstronnych i zaangażowanych graczy. Uważam, że może być to fajne i urozmaicone podejście.
Jeśli Marcin podtrzyma świetną tradycję Dźwirzyna to będzie kolejny turniej. Do tego zapewne organizowane przez Stowarzyszenie PPO. Jeśli pojawią się jeszcze ze 2, 3 imprezy organizowane przez tych co mają możliwości i chęć to zebrałoby się z 7 krajowych imprez w różnym formacie. Do punktacji każdy mógłby by wskazać np 5 z 7 imprez.
Jeśli udałoby się faktycznie zebrać 7 rożnych lokalizacji to czemu nie :) Jeśli byłoby ich jednak mniej to IMO można w niektórych lokalizacjach urządzić spotkania ligowe więcej niż jeden raz (podobnie jak w roku bieżącym).
RAA pisze:
2019-08-13, 18:30
Ponieważ z opinii które do mnie docierają, imprezy organizowane w Maryninie zyskują zainteresowanie i uznanie to mogę zadeklarować zorganizowanie w przyszły roku 2 turniejów - w czerwcu i wrześniu.
Jestem jak najbardziej za tym aby Marynino w przyszłym roku włączyć do Ligi
mezik pisze:
2019-08-26, 21:51
Noc w Muzeum :) Mega pomysł - jeśli to wypali to zrobię wszystko aby na ten turniej przyjechać.

adas_2008

Post autor: adas_2008 » 2019-08-28, 10:09

mezik pisze:
2019-08-26, 21:51
To się szykuj na październik :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje - dyskusja ogólna”