Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Flippery - jak je odpicowaliście?
#1
Zakładam ten temat, aby rozmawiać tutaj o swojego rodzaju dodatkach do fliperów. Zmianie oświetlenia itp. itd.

Wiem, np. że bardzo często miecz świetlny w Star Wars (pinball 2000) zmienia się na ledowy.
Można tez dokupić różnego rodzaju dodatki do Indiany Jonesa - jak wąż itp.

Piszcie co udało się Wam zrobić i może dajcie fotki.


Mi się udało dodać zwyczajny dzwoneczek do Cirqus Voltaire - tam gdzie jest działko - kuleczka plastikowa uderza w niego podczas Cannon Run itp. - fajny efekt Smile
Odpowiedz
#2
Na razie oprócz czyszczenia i drobnych napraw to nie odpicowywałem niczego Smile Aczkolwiek zamówiłem LEDy do Indiana Jones'a. Dam znać jak przyjdą i je zamontuję.

PS. Może chcesz sprzedać Cirqus Voltaire. Chętnie bym wziął.
Odpowiedz
#3
widzisz Daniel jaka byla dobra inwestycja... ;-)

a mogles zrobic jeszcze lepsza.... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
xianek napisał(a):Na razie oprócz czyszczenia i drobnych napraw to nie odpicowywałem niczego Smile Aczkolwiek zamówiłem LEDy do Indiana Jones'a. Dam znać jak przyjdą i je zamontuję.

....

gdzie zamawiałeś led'y ??
Odpowiedz
#5
LEDy zamówiłem tu: http://www.cointaker.com/ za pośrednictwem kumpla w USA... Wybrałem gotowy zestaw do Indiany... Aczkolwiek, lepiej chyba taki zestaw złożyć samemu. Koleś przekombinował z kolorami a wystarczyło powstawiać pod Playfield po prostu białe-ciepłe. A on wymyślił czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone... Sam dekielek (o ile tak to się nazywa) ma już szkiełko kolorowe, więc wystarczy podświetlić na biało. Ostatecznie zrobiłem wszystko po swojemu, wg. mojego uznania. Zużyłem większość białych LED które miały trafić do BackBoxa... A więc BackBoxa nie ruszałem na razie.

Generalnie wszystko jest o wiele bardziej jasne i wyraźne. Trochę dziwne, ale chyba dość fajne... Klimat się trochę zmienił... Ale zaczyna mi się to bardzo podobać.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości