Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawska Liga Fliperowa (Hula Kula)
#61
marcinkg napisał(a):dla mnie L poprosze (na pamiatke bo chyba nie trafie na lige do wawy, choc kto wie)
jest opcja czarnej ?
Niestety nie. Były próby ale w wersji białej wygląda o wiele lepiej więc z czarnej zrezygnowałem.
Bierzesz biała?
#62
tak
#63
Chyba przyjadę rowerem:/

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,n...43662.html
#64
W tym roku chyba już się nie pojawię na Warszawskiej Lidze. Za każdym razem mam jakąś imprezę. Chyba że z początkiem Grudnia będzie jeszcze jakaś odsłona ligi Smile
#65
Osobiście mam nadzieję, ze ligę uda się zamknąć jeszcze w tym roku (można by zrobić ostatnie spotkanie na początku grudnia)
#66
Ja też jestem i poproszę o koszulkę M, postaram się być wcześniej.
#67
III kolejka WLF za nami.
W sumie było nas 14-tu. Super że pojawiają się kolejne nowe osoby Smile
Turniej rozpoczęliśmy o 14:00. Wcześniej od 13-ej była godzinna rozgrzewka na free play. Finał udało się zakończyć do 20-ej. Wygrał Jacek - gratulacje! Smile
#68
Wyniki po III rundach 2014.09.28.


Załączone pliki Miniatury
       
#69
Oj, mam sporo zaległości forumowych ;(
Konrad - jeśli jeszcze jest to możliwe to ja bym taką koszulkę XXL też chętnie przygarnął Smile

Pozdrawiam
Panta Rei

Vide Cul Fide

Memento Mori
#70
sirJaco napisał(a):jeśli jeszcze jest to możliwe to ja bym taką koszulkę XXL też chętnie przygarnął Smile
Dziś będę prawdopodobnie zamawial wiec dopisuje jedna więcej.
W sumie uzbieralo się jak dobrze policzyłem 19 osób.
Do końca miesiąca powinny być gotowe.
#71
Kiedy rozegramy 4 kolejkę WLF ?
"Puchar Syrenki" ???
#72
W listopadzie nie damy rady - są już Budapeszt, Rzeszów, Kraków.
Zostaje więc grudzień a dokładniej do wyboru mamy 3 niedziele: 7-my, 14-ty lub 21-szy.
#73
Ja proponuję 7 lub 14 Grudnia.
#74
21 kategorycznie NIE !
Święta.
7 ładna cyfra. To co ?
Spotykamy się za miesiąc ?
#75
Panowie, trzeba ustalić konkrety bo z końcem roku Hula Kula opuszcza BUW I nie będzie możliwości dociągnięcia ligi.
Ja mam wolne niedziele 7 i 21 XII i z tego tytułu owe weekendy wysnuwam jako własne propozycje. 21 taka ładna data, moglibyśmy zrobić flipperową wigilię Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości