Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawska Liga Fliperowa (Hula Kula)
#31
Króciutkie podsumowanie:

Dzięki wszystkim za przybycie. Imprezka tym razem kameralna - udział wzięło 13 graczy. Cieszy obecność nowych osób Smile
Zaczęliśmy o 14, skończyliśmy około 21. Maszyny ustawione na FreePlay, więc każdy przez cały czas mógł grać do woli Smile
Sebastian przed turniejem przygotował odpowiednio maszyny, flipery otrzymały najnowszy soft, drobne awarie zostały usunięte Smile Systemem punktacji jak zwykle zajął się Jaro Smile
Pierwsza trójka otrzymała karnety na darmowa grę w kręgle ufundowane przez HulaKula a załatwione przez Sebastiana G.

Z ciekawostek: w HulaKula w tym samym czasie odbywała się dyskoteka dla seniorów Wink

Kolejny turniej rozegramy zapewne po wakacjach, tym razem termin ustalimy co najmniej na 2-3 tygodnie przed.
#32
Wyniki po II rundach 2014.06.22


Wyniki z dnia 2014.06.22


Załączone pliki Miniatury
       
#33
Dzięki za miłe spotkanie i gratulacje dla Konrada, Daniela i Jaro!
Organizacyjnie nic dodać, nic ująć, a przy rytmach "Jesteś szalona", "Cheri Cheri Lady" czy "I like Chopin", zamiast Metaliki czy AC/DC, grało się nawet dość interesująco (bioderka same chodziły) :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#34
Również dziękuję za miłe spotkanie i ciepłe przyjęcie. Zaczynam się powoli wkręcać, co nie jest dziwne bo sympatyczna i zakręcona ekipa to moje naturalne środowisko a ''lecenie w kulki'' wyssałem z mlekiem matki - reasumując naprawdę podoba mi się u Was, a może już u nas. I tylko moja lepsza połowa zaczyna być zaniepokojona moim entuzjazmem ale jakoś dam radę - w końcu to nie pierwszyzna Big Grin
Senior Disco rzeczywiście było dość niespodziewaną aczkolwiek sympatyczną atrakcją i niektóre leciwe przeboje rzeczywiście ruszały i pozwalały poczuć się jak w latach 80-tych kiedy moim drugim domem były salony gier.
No dobra kończę, bo ja zawsze za dużo gadam i widzę, że zaczynam też za dużo pisać, a długich postów i tak nikt nie czyta :-P
Dzięki za świetnie zorganizowaną i klimatyczną imprezkę.
Panta Rei

Vide Cul Fide

Memento Mori
#35
Czas zastanowić się nad kolejnym terminem. W tym roku w HulaKula mamy do rozegrania jeszcze dwie kolejki WLF oraz jeden większy turniej - Puchar Syrenki (bazowe 25 pkt WPPR).
Kalendarz robi się trochę napięty - teraz mamy wakacje, potem parę turniejów krajowych oraz kilka imprez zagranicznych.

Proponuje najbliższy turniej w HK zrobić w dniu 28 września. Co o tym sadzicie?
#36
Fine for me.

miło słyszeć, że Syrenka jednak dojdzie do skutku.
#37
Gramy!!!
#38
28,09,- wery ok.
#39
Witam witam,
ja oczywiście się piszę też na turniej WLF, chociaż te punkty już nie będą się liczyły ( i was nie ogram niestety :lol: ) ale dla mnie to nie istotne atmosfera i zabawa się liczy.
Nie mogłem do was dołączyć wcześniej bo zmiany i przeprowadzki nie liche u siebie miałem, ale już jest ok i na Stołecznych spotach oraz turniejach mam nadzieję że zawsze będę.

Ps. Oczywiście jak by była potrzeba służę pomocą przed w trakcie i po turniejach.

Pozdrawiam.
#40
Dla mnie też ok
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#41
Obecny!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#42
Postaram się wpaść i jeszcze zaciągnąć znajomych!
Trzeba się wpisywać na jakąś listę/wpłacać kasę wcześniej?
Miałem już dawno się pojawić lecz remont robi swoje...
Dajcie znać proszę żebym mógł tym razem nie zaspać Smile
#43
Wpadasz i grasz.
Zapisy załatwiamy na miejscu przed samym turniejem. Najlepiej jak będziesz trochę wcześniej to na spokojnie jeszcze na free play trochę potrenujesz.

Zabieraj znajomych, może znowu trafi się jakiś wieczorek taneczny :mrgreen:
#44
Najbliższa kolejka Warszawskiej Ligi Fliperowej odbędzie w niedzielę 28 września o godzinie 13-ej. Kto może niech będzie wcześniej - przyda się każda pomoc w przestawianiu maszyn.

Będzie to III kolejka z czterech planowanych. Przypomnę że do końcowej tabeli liczymy dla każdego uczestnika 3 najlepsze kolejki.

Jedyna zmiana w stosunku do poprzednich kolejek to uzależnienie wysokości wpisowego od ilości osób (a wiec będzie taniej).
do 14 osób - 40 PLN
od 15 do 19 osób - 30 PLN
od 20 osób - 25 PLN

Do zobaczenia Smile

Przygotowywane są koszulki ligowe. Wstępny projekt poniżej - uwagi mile widziane. Zamówimy gdy zbierze się co najmniej 10 osób. Koszt max 35 PLN


Załączone pliki Miniatury
   
#45
Jaro napisał(a):Zabieraj znajomych, może znowu trafi się jakiś wieczorek taneczny :mrgreen:
Skąd wiedziałeś? :mrgreen: http://www.hulakula.com.pl/imprezy.html?data=28.09.2014


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości