Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat wydzielony do działu OT
#1
Pytałem parę razy, ale niewiele z tego wyniknęło... Mamy za sobą turniej w Krakowie, zbliżają się Mysłowice, a nie wiadomo jaki będzie system liczenia ligi. Były propozycje i nimi zostały. Proponowałem głosowania, albo że podejmę decyzję sam - NIE + NIE. Więc co? Ligi nie będzie?
Odpowiedz
#2
Łukasz,

Jak ty po tym wszystkim sobie wyobrażasz robienie czegoś wspólnie? Skłóciłeś ze sobą wszystkich - ludzie ciebie nienawidzą i nie chcą z tobą mieć absolutnie nic wspólnego. Ja jestem jedną z tych osób. Pamiętam jak na początku mojej przygody z psf był najazd na Jarnie'go i ja brałem w nim udział. Teraz widzę, że dałem się podejść twoim manipulacjom jak dziecko. Po dwóch latach jest to jedna z rzeczy, których się najbardziej wstydzę...

Weź sobie ten swój psf i rządź sobie swoim, jak to pięknie powiedziałeś, poplecznikami i twórz tą "fantastyczną" atmosferę dalej. Osiągnąłeś już dno i wkrótce będziesz musiał chyba założyć sobie jakieś drugie konto na forum, bo sądzę że każdy kto cię trochę pozna nie będzie chciał z tobą ubić nawet muchy w kiblu, a co dopiero rozmawiać. Chociaż drugie konto, to już by było zanurkowanie w szambie na głebokość kilometra...
Odpowiedz
#3
O co chodzi?
Odpowiedz
#4
ja nie mam pojecia wiec obstawiam KASA Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#5
Bo uparcie wklejasz httpS. Przed wysłaniem posta skasuj s za http i powinno być dobrze. Teraz spróbuj go wyedytować.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#6
Pinball Wizzard napisał(a):Bo uparcie wklejasz httpS. Przed wysłaniem posta skasuj s za http i powinno być dobrze. Teraz spróbuj go wyedytować.

o to szło! super, dziękuję !!! :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Zawsze do usług.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#8
Berud napisał(a):O co chodzi?


wielu ludzi z tego forum zna się dobrze od kilku lat, razem coś próbowali organizować itp spotykali się często przy okazji różnych turniejów, więc raczej niestosowne jest komuś kto w tym nie uczestniczył się w to wpierd...ć, i między innymi ja też tak czynię.
Odpowiedz
#9
Ale to publiczne pranie brudów, więc czemu Berkud spytać nie może? Czy (i kto) udzieli odpowiedzi i czy ma to sens to inna sprawa... Jednakowoż dzięki Mucha za głos.
Odpowiedz
#10
spytać każdy może nikt tego nie zabroni, tylko jeszcze raz powtarzam czy jest sens udzielania się w kwestii o której się nie wie nic ?? dlatego, ja m.in nie wpierdzielam się w te dyskusję ;-)
i zagaduję żebyście sami miedzy sobą to załatwili

peace and love :!: :!: :!: :!:

:-)
Odpowiedz
#11
Jestem zwolennikiem peace and love (nawet free love), ale pokój i/lub miłość za wszelką cenę nie są tego warte.
Wiele osób mówi i pisze, że im się nie podoba to co się na forum dzieje. I nie tylko nie będzie się wtrącać, ale nawet z niego korzystać...
Niewątpliwie część już ma swoje zdanie i jest po jednej lub drugiej stronie. Nie ma dyskusji z tym co ktoś napisał - jeśli to napisał można po tym oceniać (nic z czego napisałem i/lub powiedziałem się nie wycofuję). A nawet wyciągać prawne konsekwencje (jestem gotów jeśli ktoś ma chęć). Co też zamierzam poczynić. Po co? Jeśli ktoś powie X razy, że jesteś złodziejem i/lub oszustem i/lub krętaczem i/lub nieudacznikiem itp. to część w to uwierzy choć częściowo, bo taka jest ludzka natura. Jeżeli do tego obraża członków rodziny nie wiedząc o nich nic, to mam się prawo bronić, w tym w sądzie. Na szczęście zmiany w prawie na to pozwalają, a i nasze sądy wydaję już stosowne wyroki. Jeśli ktoś to pisze oficjalnie to nie ma żadnego problemu, jeśli myśli zaś że ustalenie IP to jakiś problem to się myli. Chyba że używa zaawansowanych form szyfrowania (np. http://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_(sie%C4%87_anonimowa jak opozycja irańska, szpiedzy czy pedofile) wtedy większy kłopot, ale i to się da chyba.
Żarty się skończyły, żadnych ;-) :-P :lol: :oops: :roll: :evil: już ode mnie nie będzie. Aha - wypowiedzi rasistowskie, antysemickie, homofobiczne itp. to mowa nienawiści, a to ścigane jest z urzędu.
Do zo w sądzie z parom typami, z resztą w milszych okolicznościach.
Odpowiedz
#12
Jeśli mogę się wtrącić, bo poziom żenady robi się niepokojąco wysoki. Każdy ma prawo skorzystać z sądu, ale jaki jest cel ogłaszania tego publicznie na forum. Kogo to miałoby obchodzić? Zainteresowany się przecież dowie w stosowny sposób - otrzyma po prostu wezwanie.
Odpowiedz
#13
A pewnie.
Już się zrobił.
Nie lubię po sądach chadzać, a zwł. jeździć do innych miast...
Robert, wolę nie czytać o sobie pewnych rzeczy pisanych publicznie czy zasłyszanych, bo nawet jeśli wygram, to i tak zostanie odium, rozumiesz... ? Jak się g... przyklei, to już nigdy tego nie zmyjesz, mam rację?
Odpowiedz
#14
Być może, nie moja sprawa. Zastaniwaim się tylko po cholerę pisać o sądach? Kogoś to miałoby interesować na forum flipperowym? Do sądu się idzie, albo się nie idzie.
Odpowiedz
#15
Jacku,
Dziękuję Ci za cytowanie mnie w całości, liczę nadal na Ciebie, bo dzięki temu nawet jak KM skasuje moje posty będą widoczne one w Twoich.

I przy tej okazji chciałem Ci publicznie jeszcze raz podziękować za przechowanie moich i Pawła Nowaka maszyn za darmo przez długie miesiące. Usiłowałem Ci podziękować najfajniej, choć symbolicznie jak umiałem (w Krakowie). Szkoda że przy tej okazji dowiedziałem się jakie masz stanowisko, jak nastawiasz do mnie i Marcina Krysińskiego ludzi. To że parę osób poddaje już w wątpliwość że fundował on flipery jako nagrody to jest już doprawdy... nie mam słów. Na szczęście na to są różne dowody. Ja do Ciebie ani prywatnie, ani jako "prezes" nie mam nic, wręcz Cię lubię.
Cytuj mnie do woli, tylko podawaj źródło proszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości