Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz ukochany prezes felietonistą-jakim?sprawdźcie!
#1
Panie i Panowie,

Pisałem w życiu niejedno, w różnej formie, długości, na multum tematów, za superkasę i grochy, a nawet free. No i nie tylko o flipperach. A gdzie - prościej powiedzieć gdzie nie: Gościu niedzielnym, NIE (ale spyliłem Urbanowi foto jednoWink, Działkowcu Polskim oraz Wiadomościach Wędkarskich ( ale może o FISH TALES bym... :mrgreen: ).

Nigdy nie tworzyłem stricte felietonów, coś około, quasi. Ale dostałem propozycje z Nowego Jorku, gdzie mam drugi dom. Jest to nowy portal: GreenPoint.pl

Cykl felietonów czy też nieco bloga ma nazwę REKLAMA(CJE). Piszę w nim o Polsce, głównie o tym co mi się nie podoba, co mnie zawstydza, boli, śmieszy itp. O naszych - moich też! - wadach i bolączkach. Piszę subiektywnie, bo taka funkcja felietonu, bloga takoż. Nie oczekuję poklasku, ba! nawet namawiam do krytyki, ale tego co piszę, nie mnie (chyba że się to ze mną wiąże). I nie piszcie proszę o PSF-ie, Bytomiu, Printimusie. To tu możecie. Proszę o komentarze pod tekst oraz ewentualnie tu. Interesuje mnie Wasze zdanie, z czym się zgadzacie, a z czym nie. Dziękuję!

ZAPRASZAM:
Oto cz I: http://www.greenpointpl.com/reklamacje/
i druga: http://www.greenpointpl.com/reklamacje-2/
to be continued
czekam i dziękuję za czas poświęcony moim wypocinom
Wasz skromny jak zawsze prezes przez małe P Wink

aha! to nasz nowy patron medialny jest i napisze na jego stronach o flipperach, zresztą dla polskiej gazety w NY pisałem ze 4 razy. i do Kanady też
Odpowiedz
#2
Łukasz,

Wytłumacz mi jedno, bo ja tego totalnie nie kumam. Piszesz tyle tego wszystkiego że aż strach, a Twoje wypowiedzi na forum wyglądają jak pisane przez pijanego 12-latka z mega kompleksami. Czasami muszę te posty czytać po kilka razy, by ogarnąć o co kaman a parę razy zdarzyło mi się w ogóle nie zrozumieć o co chodzi... Jeśli teksty też oddajesz w takim stylu, to ktoś kto to redaguje, musi Cię nienawidzić. Smile
Odpowiedz
#3
[Obrazek: tumblr_mei696lXGC1qz7lxdo1_500.png]
a propos pierwszego Tongue

teksty całkiem ciekawe ale jakoś nie widzę puenty, wydają się jak ciąg wody w rzece.
Odpowiedz
#4
dyleck napisał(a):Łukasz,

Wytłumacz mi jedno, bo ja tego totalnie nie kumam. Piszesz tyle tego wszystkiego że aż strach, a Twoje wypowiedzi na forum wyglądają jak pisane przez pijanego 12-latka z mega kompleksami. Czasami muszę te posty czytać po kilka razy, by ogarnąć o co kaman a parę razy zdarzyło mi się w ogóle nie zrozumieć o co chodzi... Jeśli teksty też oddajesz w takim stylu, to ktoś kto to redaguje, musi Cię nienawidzić. Smile

Marcin,
Ale gdzie piszę? na forum czy poza?
hmmm... już o tym gadaliśmy, czasem przerost formy nad treścią, wiem to Wink
różnie to bywa, tych nikt nie redagował, ale zwykle proszę o przeczytanie kogoś, zwł. ważnych publikacji. Jak sam czytam swoje stare rzecz to widzę byki lub choć niedociągnięcia, ale zwykle sens kumam :-P tak czy siak najgorzej poprawiać własne
Dzięki za głos

[ Dodano: 2014-03-31, 22:58 ]
Berud napisał(a):Obrazek
a propos pierwszego Tongue

teksty całkiem ciekawe ale jakoś nie widzę puenty, wydają się jak ciąg wody w rzece.

zajebi...tatu Wink thx!
no coż to nie świadczy dobrze o mnie, a może Tobie? ;-) pomyślę, niech się inni wypowiedzą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości