Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tanie podKOSZULKI i polo flipperowe
#1
Proponujemy Wam zindywidualizowane podkoszulki z krótkim rękawem (t-shirty) i/lub koszulki polo. Płacicie TYLKO za koszulkę. A do tego dodatkowo kupujący otrzymują jeden kupon na każdy dzień turniejowy Printimus Pinball Elite & Classic 2014, którym się zjawią w zakupionej odzieży.
Cena za t-shirt 20 zł, za polo 25. Rozmiar i kolor do wyboru: biały, niebieski, żółty i zielony.


[Obrazek: 493f74cecf652bd2med.jpg]


Nadruki:
Z przodu jak na wzorze po stronie prawej jest logo PSF-u (z adresem www.flippery.com.pl), zaś z lewej logo Printimus Pinball. Widnieje ono także na obu rękawach. Z tyłu zaś: imię i nazwisko, niżej i/lub trzyliterowy nick, napis Poland i logo Printimus Pinball. Przód i rękawy są więc stałym elementem, zmienia się imię i nazwisko oraz nick (może być wszystko jak na wzorze, dwóch lub jednego z tych elementów może nie być). W załączniku przykład na moje potrzeby, może być tak samo (pełna informacja): Łukasz Dziatkiewicz LUK
lub są trzy inne możliwości (na moim przykładzie)
Łukasz LUK
Dziatkiewicz LUK
Względnie zostawiając tylko jeden element. Pozostałe elementy są stałe!
Odbiór na miejscu na najbliższym turnieju w Bytomiu 15.03 lub wysyłkowo (cena wysyłki i płatność do ustalenia).
Pytania i zamówienia proszę kierować do mnie na priva.
Proszę o podanie: rozmiaru oraz imienia, nazwiska i trzyliterowego nicku (względnie bez któregoś z tych trzech elementów).

Koszulki wykonuje znana i sprawdzona w naszym środowisku firma MT Graw z Mysłowic.
Odpowiedz
#2
a nie lepiej ten napis "LUK" zrobić czcionką stylizowaną na wyświetlacz alfanumeryczny albo na DMD

http://www.google.com/fonts/ czioneczki Tongue
Odpowiedz
#3
to jest fajny pomysł, dzięki!
zobaczymy co na to inni powiedzą

[ Dodano: 2014-03-18, 19:46 ]
Berud napisał(a):a nie lepiej ten napis "LUK" zrobić czcionką stylizowaną na wyświetlacz alfanumeryczny albo na DMD

http://www.google.com/fonts/ czioneczki Tongue

jeszcze raz dzięki za podpowiedź - masz zniżkę 5 zł Wink

A co do flipperowych podkoszulków (t-shirtów) lub polo to jeszcze raz wykładam kawę na ławę.
W skrócie płacicie za samą odzież - my za nadruk. logo muszą być bez zmian, ale reszta, czyli imię i/lub nazwisko i/lub trzyliterowy (albo więcej znaków, choć tak we flipperach jest) jak i co chcecie.

oto wzór: [Obrazek: 493f74cecf652bd2med.jpg]

rozmiary wszystkie - XL jest naprawdę duża
kolory: kolor do wyboru: biały, niebieski, żółty i zielony

cena: t-shirt 25 zł, polo 30 zł

piszcie do mnie na priv

w sprawie plakatów rozmiar 330x487 też (za 5 zł, odbiór na miejscu względnie przy okazji gdzieś)

[Obrazek: 1488737_265018277008895_1644852112_n.jpg]

bardziej szczegółowe informacje o koszulkach:

Nadruki:
Z przodu jak na wzorze po stronie prawej jest logo PSF-u (z adresem www.flippery.com.pl), zaś z lewej logo Printimus Pinball. Widnieje ono także na obu rękawach. Z tyłu zaś: imię i nazwisko, niżej i/lub trzyliterowy nick, napis Poland i logo Printimus Pinball. Przód i rękawy są więc stałym elementem, zmienia się imię i nazwisko oraz nick (może być wszystko jak na wzorze, dwóch lub jednego z tych elementów może nie być). W załączniku przykład na moje potrzeby, może być tak samo (pełna informacja): Łukasz Dziatkiewicz LUK
lub są trzy inne możliwości (na moim przykładzie)
Łukasz LUK
Dziatkiewicz LUK
Względnie zostawiając tylko jeden element. Pozostałe elementy są stałe!
Odbiór na miejscu na najbliższym turnieju w Bytomiu w kwietniu (przypuszczalnie pierwsza połowa) lub wysyłkowo (cena wysyłki i płatność do ustalenia).
Pytania i zamówienia proszę kierować do mnie na priva.
Proszę o podanie: rozmiaru oraz imienia, nazwiska i trzyliterowego nicku (względnie bez któregoś z tych trzech elementów).

Koszulki wykonuje znana i sprawdzona w naszym środowisku firma MT Graw z Mysłowic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości