Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światowy ranking graczy
#1
Każdy kto brał udział w jakichkolwiek zawodach z punktacją WPPR może sprawdzić swoją aktualną pozycję na www.pinballrankings.com
Następne zawody z punktacją do WPPR odbędą się na wiosnę w Piasecznie , a jesienią X Mistrzostwa Polski.
Można zawsze jechać gdzieś w świat , o tym co gdzie kiedy , dowiecie się z www.pinballnews.com zakładka diary
Odpowiedz
#2
No właśnie trzeba coś wymyślic aby i u nas w Polsce tych PUNKTÓW można było więcej zdobywac
Pozdr dla kolegi Martina który jest w dużo bardziej konfortowej sytuacji niż my fliperowcy w kraju Undecided
Mario
Odpowiedz
#3
Jestem za !

Jak na razie to punkty do WPPR u nas możemy zdobyć na MP i na Lidze(z końcowego rankingu). Miejmy nadzieję że z czasem i u nas zacznie się to wszystko rozwijać(daleko nam do starej europy). Pomyślę o jakiś zawodach OPEN na jesieni, może uda się znaleźć sponsora na fajne nagrodySmile

Pytanie , czy przypadkiem nie da się czegoś zorganizować w Mario Bilard ?
Odpowiedz
#4
Ranking WPPR to głównie ranking "aktywności". Ograniczając się do imprez w jednym kraju nie ma przecież szans "wybić" się w WPPR Wink
Paweł napisał(a):Pomyślę o jakiś zawodach OPEN na jesieni, może uda się znaleźć sponsora na fajne nagrodySmile
Super pomysł - zawsze miło zmierzyć się z kimś z TOP rankingu Wink
Odpowiedz
#5
NEX napisał(a):Super pomysł - zawsze miło zmierzyć się z kimś z TOP rankingu Wink

hmmm... mialem ten niewatpliwy zaszczyt i przyznam, ze dostawac TAKIE baty wcale nie jest milo... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#6
Ich przewagą jest niesamowita znajomość flipperów.
Na Dutch Pinball Masters , w eliminacjach na 8 automatów tylko jeden znałem Sad
Odpowiedz
#7
Masz rację mają niesamowicie ograne maszyny. Czołówka gra na turniejach kilkanascie lat mając na koncie po kilkadziesiąt występów w tego rodzaju imprezach.
Ale nie poddawajmy się myslę że możemy nadrobic te zaległosci tylko trzeba ostro wziąsc się do roboty :-P
Mario
Odpowiedz
#8
Marzy mi się udział w turnieju drużynowym bo jak to mówia "W KUPIE SIŁA"
Mario
Odpowiedz
#9
jarnie666 napisał(a):hmmm... mialem ten niewatpliwy zaszczyt i przyznam, ze dostawac TAKIE baty wcale nie jest milo... ;-)
Z graczami z rankingu miałem okazje zagrać tylko raz - na ostatnich MP. Akurat w eliminacjach trafiłem na dwóch Węgrów (Istvan i Kristian) i miałem okazje zmierzyć się z nimi na każdym automacie - wcale jakiejś dramatycznej różnicy nie widziałem a po podliczeniu punktów obaj wylądowali za mną. Nie twierdze że gracze z TOP rankingu nie są bardzo dobrzy - twierdze że nie należy przekreślać swoich szans tylko i wyłącznie z powodu czyjejś pozycji w rankingu Wink
Dla mnie zmierzenie się z takimi graczami zawsze będzie ciekawym doświadczeniem Smile

MARIO napisał(a):Masz rację mają niesamowicie ograne maszyny. Czołówka gra na turniejach kilkanascie lat mając na koncie po kilkadziesiąt występów w tego rodzaju imprezach.
Przecież wielu z nas także świetnie zna masę automatów. Oczywiście dotyczy to osób "dobrze po trzydziestce" pamiętających złote lata fliperów. Dla przykładu: czytając posty Jarnie666 nietrudno zauważyć że mało jest automatów których nie widział. Za kolejny przykład postawię siebie: z kolekcji Pawła tylko Cirqusa nie znałem z "dawnych czasów" a na MP zaskoczył mnie tylko Dzień Niepodległości i ten automat o tematyce bilardowej.
Większość automatów które pojawiają się na MP ma przecież blisko 20 lat a najmłodszy Cirqus prawie 15 Smile
Moim skromnym zdaniem przewaga graczy z TOPu rankingu wynika z czegoś innego - przez ostatnie naście lat mieli możliwość gry na fliperach - wielu z nas nie.
Odpowiedz
#10
jezeli pomysl spotka sie z akceptacja to jedna z ostatnich eliminacji ligi mozemy zrobic u nas, czyli u mnie, Janka i Staska Idea

zapewnimy duzy przekroj fliperow od kultowych Firepower i Blacknight, poprzez trzypoziomowego Gottlieba Haunted House po Arabian Nights i Medieval Madness... 8-)

i co Wy na to :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#11
Ja jestem za Ligą w Klubie , może po prostu zróbcie oddzielny turniej, mogę wtedy dowieźć 4 flippery(tyle mieści mi się na samochodzie) Smile , taki turniej można zrobić z punktacją do WPPR , nazwany jakoś itd. , jeśli masz więcej miejsca to można wypożyczyć tanio duży namiot i zrobić taki turniej na powietrzu , byle by było tylko zadaszenie , wtedy jakiś grill , mogę załatwić przenośny bar , byłoby piwko Smile
Odpowiedz
#12
ok... zrobimy oddzielne zawody po jakas nazwa, pomysle nad szczegolami ... generalnie tez jestem za wieksza iloscia rozgrywek punktowanych do rankingu
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#13
Super pomysł !! Ja już się piszę Arabian Nights wygląda bardzo kusząco
Mario
Odpowiedz
#14
jarnie666 napisał(a):zapewnimy duzy przekroj fliperow od kultowych Firepower i Blacknight, poprzez trzypoziomowego Gottlieba Haunted House po Arabian Nights i Medieval Madness... 8-)
Paweł napisał(a):mogę wtedy dowieźć 4 flippery(tyle mieści mi się na samochodzie) Smile , taki turniej można zrobić z punktacją do WPPR , nazwany jakoś itd.
Świetne pomysły! Smile Z połączenia propozycji jarnie666 i Pawła mógłby w efekcie wyjść turniej który nie ustępowałby pod względem ilości i różnorodności fliperów ostatnim MP Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości