Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwazajcie na pinballcenter.eu
#1
Uwazajcie na zestawy gumek z pinballcenter.eu
Zamowilem zestaw:
Jokerz! Rubber Set, premium black
[61222]

Rubber Rings - premium black
Mini Posts - premium black
Post Sleeves - black
Shooter Tip - black

Rubbers for the Flippers are not included!

Changes can not be made on the set!

This product was added to our catalog on Sunday 15 September, 2013.

Przyszla paczka i okazuje sie ze nie ma Post Sleeves.
Na przyslanej przez nich dokladnej specyfikacji w tym zestawie nie przewidzieli ich.
Potrzeba ze 13 sztuk. Napisalem do nich a w odpowiedzi beszczelnie napisali mi:

Ten tekst "Rubber Rings - premium black
Mini Posts - premium black
Post Sleeves - black
Shooter Tip - black" jest tekstem standardowym.
Ten nasz zestaw akurat nie zawiera post sleeves. I koniec rozmowy.

czyli w opisie jest napisane ze sa, nie ma absolutnie mozliwosci sprawdzenia co oni sobie tam wymyslili ze zestaw zawiera. Dowiadujesz sie dopiero jak paczka przychodzi.
Jedyne rozwiazanie to kupowanie GUMEK NA SZTUKI a nie zestaw od nieuczciwego niemca Sad
Mezik
Odpowiedz
#2
mezik napisał(a):Uwazajcie na zestawy gumek z pinballcenter.eu
Zamowilem zestaw:
Jokerz! Rubber Set, premium black
[61222]

Rubber Rings - premium black
Mini Posts - premium black
Post Sleeves - black
Shooter Tip - black

Rubbers for the Flippers are not included!

Changes can not be made on the set!

This product was added to our catalog on Sunday 15 September, 2013.

Przyszla paczka i okazuje sie ze nie ma Post Sleeves.
Na przyslanej przez nich dokladnej specyfikacji w tym zestawie nie przewidzieli ich.
Potrzeba ze 13 sztuk. Napisalem do nich a w odpowiedzi beszczelnie napisali mi:

Ten tekst "Rubber Rings - premium black
Mini Posts - premium black
Post Sleeves - black
Shooter Tip - black" jest tekstem standardowym.
Ten nasz zestaw akurat nie zawiera post sleeves. I koniec rozmowy.

czyli w opisie jest napisane ze sa, nie ma absolutnie mozliwosci sprawdzenia co oni sobie tam wymyslili ze zestaw zawiera. Dowiadujesz sie dopiero jak paczka przychodzi.
Jedyne rozwiazanie to kupowanie GUMEK NA SZTUKI a nie zestaw od nieuczciwego niemca Sad

Spokojnie - ten niemiec jak mi kiedyś pękły 3 flashery w paczce to zaraz chciał wysyłać mi nowe. Ciekawe to co piszesz anyway
Odpowiedz
#3
Jak na to ze kupilem od nich za 400€ i z ich winy bo maja zly opis mi nie przysla za kilka € gumek tylko spuszczaja po brzytwie... To smutne
Mnie na studiach innego marketingu uczyli
Mezik
Odpowiedz
#4
tez zamawialem i nie mialem problemow - ale masz racje ze skubany kombinuje chociazby na podróbkach wyświetlaczy.

Napisz do niego ładnie, ze to, że tamto - na pewno nie pyskuj bo pyskowaniem nic nie wskurasz - jak ladnie napiszesz maila to mysle ze podesle ci cos tam
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#5
Napisalem kilka ladnych maili. Kupilem od nich w sumie 4 zestawy gumek. Zawsze wszystko bylo ok. Posze tlumacze ale dostaje zdawkowe teksty ze skoro nie bylo tego wyszczegolnionego na tej ich karteczce kontrolnej to zestaw nie zawiera. Dziekuje dobranoc. Ja za pare € awantury robic nie bede bo ani to nie jest w moim stylu ani nic nie wskuram. Jedyne co to zmienilem o nich swoje zdanie i dziele sie tym z innymi. A jak juz pisalem zestawow nie bede u nich zamawial tylko na sztuki (jak juz cos)
Przy okazji dodam ze kiedys kupowalem u nich ledy ze 100 sztuk. 5-10 ledow nie dzialala. Byly zabrudzone i przez to zle przytutowane (czyli cos nie tak z jakoscia). Na szczescie odczyscilem i polutowalem. Ale z tym tematem to sie nawet do nich nie zwracalem.
Mezik
Odpowiedz
#6
mezik napisał(a):Jak na to ze kupilem od nich za 400€ i z ich winy bo maja zly opis mi nie przysla za kilka € gumek tylko spuszczaja po brzytwie... To smutne
Mnie na studiach innego marketingu uczyli

Wg mnie jak coś jest niezgodne z opisem i to Ci przeszkadza to racja jest po Twojej stronie i powinien się niemiec/Niemiec zachować poważnie, a na takiego do tej pory wygląda.

Muszę dodać, że zamawiałem też części w USA w Marco i innym sklepie. W obu niestety nie wysłali mi tego co dokładnie zamawiałem. Jak zgłosiłem reklamację to od razu naprawili błąd i dosłali na swój koszt (tak jak mnie uczono na marketingu) i nie chcieli nawet abym odsyłał to co dostałem i reklamowałem (to niekoniecznie jest oczekiwane ipożądane)
Odpowiedz
#7
Tez tak myslalem. Napisze do nich po raz ostatni ale juz mi sie nie chce dla tych paru € z burakiem dyskutowac.
No bo jaki masz argument na to ze ja pisze
Opic mowi ze jest
A on ale to standardowy opis i akurat ten tego nie ma Smile
Yyyyyy dziekuje
Argument tak glupi ze niepotrafie wymyslec kontrargumentu
Mezik
Odpowiedz
#8
Cytuje
"On side it´s standart text and foto, this foto and text is on each rubber set if you look

you must also got a packing list, is on this on your set a sleeve ? i think not so on set it´s not sleeve"
To bylamostatnia wiadomosc od nich. Po niej juz nawet nie probuja rozmawiac
Mezik
Odpowiedz
#9
Nie pozostaje nic innego jak zalozyć polski sklep i nie kupować od niemca , kutas oferuje rabat w wysokości od zakupu jednocześnie dolicza 10 eur do wagi gdzie znika rabat i dolicza dodatkowe oplaty niby za wagę oficjalne ceny w dhl 16,9 eur kurier paczka do 3 kg w Eu za swoja zaplacilem ponad 30 euro.
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#10
Diablo napisał(a):oferuje rabat w wysokości od zakupu jednocześnie dolicza 10 eur do wagi gdzie znika rabat
no proszę jak sobie wymyślił Wink
Odpowiedz
#11
W zamowieniu bylo kilka błedów plastiki przyszły nie takie jak trzeba. Jest mala róznica miedzy amber a red , dobrze ze miedzy czasie sie przydały , naklejki do palyfiedl T2 porażka , sam bym lepiej zrobił w WORD ie. Nie ma problemu odeslij zwrocimy kase , huj dobrze wie że paczki z polski nie oplaca sie wysłać koszty takie same jak odzyskanie kasy za pierdoły . Kupiłem w usa na ebay z wysylką do Pl za 50 $ śliczne ,miedzy czasie kupiłem kolejnego. T2 i mam 2 komplety naklejek .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#12
Gumki premium na flippery kiepskiej jakosci. Jedna pekla po 2 tyg druga po 2 dniach.
Zdarzyla mi sie cewka ze zle przylutowana dioda wiec zwroccie na to uwage Smile (byla to ostatnia rzecz jaka podejrzewalem)
Mezik
Odpowiedz
#13
Ja zamawian na bestofpinball, jak do tej pory wszystko OK.
Odpowiedz
#14
a na bestofpinball wysylka ile kosztuje ? i jak tam z limitami wagowymi i cenami ?
Mezik
Odpowiedz
#15
Wszedzie podobnie Smile
Ja zamawiam na niemiecki adres, to wysylka mnie duzo nie kosztuje Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości