Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
#1
Ostatnio podczas gry w HK pojawił się pomysł Smile Może zrobimy sobie coś w rodzaju mini ligi na tych nowych Sternach? W sumie są 4 nowiutkie maszyny, więc na 10-12 osób (a tyle pewnie uzbierałoby się w Warszawie i okolicach) byłoby w sam raz.

Maszyny są nowe, sprawne, na miejscu - nie trzeba nigdzie jeździć i marnować czasu i kasy na kilkugodzinne przejazdy.

Dla przykładu: wyjazd do Bytomia zajmuje ponad 20 godzin, koszt przejazdu z wpisowym to od 150 do 300 PLN (zależnie ile osób jedzie w aucie).
W HK nagramy się cały dzień za znacznie mniejszą kasę a do tego powrót zajmie kilkadziesiąt minut a nie kilka godzin. Można też napić się piwka (lub czegoś mocniejszego ;-) ).

IMHO można byłoby umówić się na jakieś 4 spotkania co mniej więcej 2 - 2,5 miesiąca.

Można to nawet zgłosić do WPPR jako rozgrywki seryjne.

Wszystko do obgadania gdyby znaleźli się chętni Smile

Co o tym myślicie?

[Obrazek: hk1.jpg]
#2
Ja jestem ZA , choć i tak nie będę mógł przychechac Wink

Ps. dzięki za fotki to jeszcze nie miałem możliwości zaobaczyc ;-)
#3
jestem za

zauważ tylko, że wszystkie rozgrywki wymagałyby obecności serwisanta
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#4
Jestem ZA.

Gdzie konkretnie można spotkać te maszyny ?
#5
Jarnie napisał(a):jestem za

zauważ tylko, że wszystkie rozgrywki wymagałyby obecności serwisanta

Załatwione Smile
#6
Również jestem za!
W miarę blisko i można strzelić browara Smile
#7
To może jakaś propozycja terminu pierwszego spotkania.
#8
Jaro napisał(a):To może jakaś propozycja terminu pierwszego spotkania.
To ja sledze watek i jak bedziemy mieli konkret wysylam info do WPPR.
Terminu na razie nie proponuje bo nie mam grafiku na luty..
#9
I ja, i ja!!!
#10
NEX napisał(a):Ostatnio podczas gry w HK pojawił się pomysł Smile Może zrobimy sobie coś w rodzaju mini ligi na tych nowych Sternach? W sumie są 4 nowiutkie maszyny, więc na 10-12 osób (a tyle pewnie uzbierałoby się w Warszawie i okolicach) byłoby w sam raz.

Można to nawet zgłosić do WPPR jako rozgrywki seryjne.

Każda, ale to KAŻDA inicjatywa popularyzująca flippery jest dobra, a już zwłaszcza turniej! I niech każdy jeździ tam gdzie chce (ja byłem w Dźwirzynie dwukrotnie jadąc z Krakowa i nie robiłem przytoczonych tu kalkulacji, bo się liczą różne rzeczy niekoniecznie policzalne, swoją drogą flippery są jak najbardziej np. 23 a 4 to jest pewna różnica... Wink,nawet jeśli to ganc nówki Wam nieznane. Co więcej będę tam nawet jeśli z jakiś przyczyn Marcin przygotuje dajmy na to 15, a w Bytomiu będzie powiedzmy 46. Mniejsza z tym.
Mówiłem wczoraj Nexowi że grajcie koniecznie (zgłoszę do WPPR i Pinball News, może się kto z zagranicy znaczy mieszkający w W-wie zjawi?) i może wytypujcie ekipę? Można zrobić spotkanie W-wa, kontra Śląsk, kontra Kraków (tak, jasne trzecie miejsce z góry pewne Wink - to znaczy w każdej lokalizacji walczą te zespoły. Co sądzicie?
Co do Krakowa więcej lada dzień, dość że w ostatnią niedzielę zagrało już 12 osób (w tym jeden Jankes stąd w/w przypuszczenie, że może jaki zagraniczniak się zjawi), wygrał najbardziej ekscentryczny flipperowiec w Polsce, część z Was go widziała co najmniej raz. cdn
#11
Prezes napisał(a):Co do Krakowa więcej lada dzień, dość że w ostatnią niedzielę zagrało już 12 osób (w tym jeden Jankes stąd w/w przypuszczenie, że może jaki zagraniczniak się zjawi), wygrał najbardziej ekscentryczny flipperowiec w Polsce, część z Was go widziała co najmniej raz. cdn
Super, tylko może niech ten "cdn" będzie w wątku poświęconym turniejom krakowskim a nie warszawskim OK?
#12
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):Co do Krakowa więcej lada dzień, dość że w ostatnią niedzielę zagrało już 12 osób (w tym jeden Jankes stąd w/w przypuszczenie, że może jaki zagraniczniak się zjawi), wygrał najbardziej ekscentryczny flipperowiec w Polsce, część z Was go widziała co najmniej raz. cdn
Super, tylko może niech ten "cdn" będzie w wątku poświęconym turniejom krakowskim a nie warszawskim OK?

oczywiście
mam nadzieję, że znów nie podpadłem, bo przecież odniosłem się do ligi stolicznej ?
dla spotkań międzyligowych też założę osobny wątek.
#13
Ja to myślałem żeby grać nawet co miesiąc (np. każda ostatnia niedziela miesiąca), ale co 2 też może być. Grunt żeby termin był w niedzielę i żeby terminarz jakoś wcześniej ustalić.
#14
Propnuję niedzielę za 2 tyg.
#15
Sebastian G napisał(a):Propnuję niedzielę za 2 tyg.

Wedlug zasady aby umozliwic innym przybycie na turniej to przynajmiej 30 dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości