Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"MUSTANG" Nastepny Stern
#46
Właśnie - poprosimy Mustanga na PH! Smile
Odpowiedz
#47
Mustang ! Koniecznie prosimy Smile
Odpowiedz
#48
Sporting, jestem pod wrażeniem!
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#49
Jeśli do tego momentu wszystkich nie sprzedamy , to przywieziemy na PH Smile

Czy będą w HK to decyzja Dziada Smile
Odpowiedz
#50
W HK bardzo by się przydał Smile Smile NEX tylko nie pisz, że zamiast jednej z obecnych... Patrząc na Mustanga to nie zamieniłbym żadnej z maszyn na to Wink
Odpowiedz
#51
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hpho...9496_o.jpg
Odpowiedz
#52
LE..


[Obrazek: 00a6939d85c45744med.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#53
Jeździł ktoś z was mustangiem ? Amerykański sen i inne pierdoły jak placki z syropem klonowym na śniadanie , ochyda tak samo jest z mustangiem , leciałem po ameryki leciał Shrek w wersji polskiej jak shrek sie budzi w stodole lalka zuca tekst jesteś ze stanow ? , obejrzałem shreka w wersji amerykanskuej i lekkie zdziwko ta sama scena i lalka mowi jesteś z Europy ? . Myslimy źe wszystko co Ametykanskie jest cool , mają kilka rzeczy cola burbon pinball guma do źucia colt m16 zapomnial bym o levisach , reszta to kicha jak mustang
Ps. Od 2015 roku wszystkie fordy bedą takie same , w europie usa czy brazyli
Odpowiedz
#54
Diablo napisał(a):Myslimy źe wszystko co Ametykanskie jest cool
Nie :mrgreen:
Owszem, wiele osób tak myślało 20 lat temu (i wcześniej), dziś raczej nie mamy dobrego zdania o tym co amerykańskie a... Stany jak i sami Amerykanie coraz częściej są przedmiotem żartów i drwin.
Odpowiedz
#55
Diablo napisał(a):Jeździł ktoś z was mustangiem ? Amerykański sen i inne pierdoły jak placki z syropem klonowym na śniadanie , ochyda tak samo jest z mustangiem , leciałem po ameryki leciał Shrek w wersji polskiej jak shrek sie budzi w stodole lalka zuca tekst jesteś ze stanow ? , obejrzałem shreka w wersji amerykanskuej i lekkie zdziwko ta sama scena i lalka mowi jesteś z Europy ? . Myslimy źe wszystko co Ametykanskie jest cool , mają kilka rzeczy cola burbon pinball guma do źucia colt m16 zapomnial bym o levisach , reszta to kicha jak mustang
Ps. Od 2015 roku wszystkie fordy bedą takie same , w europie usa czy brazyli

bardzo mało rzeczy amerykańskich jest made in USA
ale przybywa
flippery są amerykańskie, ALE są elementy wyprod. poza USA
Odpowiedz
#56
Diablo napisał(a):Jeździł ktoś z was mustangiem ? ...
A pochwalę się, a co... Jeździłem i nawet miałem w rękach GT V8 420KM.
Zgoda, że skromne wewnątrz, nawet trochę "plastikowe" ale to brzmienie silnika... Nieporównywalne z niczym...

[Obrazek: must.jpg]
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#57
Diablo napisał(a):Jeździł ktoś z was mustangiem ? Amerykański sen i inne pierdoły jak placki z syropem klonowym na śniadanie , ochyda tak samo jest z mustangiem , leciałem po ameryki leciał Shrek w wersji polskiej jak shrek sie budzi w stodole lalka zuca tekst jesteś ze stanow ? , obejrzałem shreka w wersji amerykanskuej i lekkie zdziwko ta sama scena i lalka mowi jesteś z Europy ? . Myslimy źe wszystko co Ametykanskie jest cool , mają kilka rzeczy cola burbon pinball guma do źucia colt m16 zapomnial bym o levisach , reszta to kicha jak mustang
Ps. Od 2015 roku wszystkie fordy bedą takie same , w europie usa czy brazyli

Diablo coś się czepił tych mustangów :mrgreen: flippery też są amerykańskie i się nagminnie pierd..ą, a kupujesz :mrgreen:
Odpowiedz
#58
dobrze powiedziane!
znam jednak przyczynę, mieści się ona w haśle: BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY ! Wink
wiec w czym rzecz .. ? :mrgreen:
Odpowiedz
#59
http://autokult.pl/1861,nascar

To jest Ameryka?!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości