Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperclub Ludwigsburg
#1
Witam wszystkich,chcialem wam przedstawic moj nowy projekt Smile po roznych perypetiach zwiazanych ze starym miejscem w LB,byl najwyzszy czas aby przeniesc sie w koncu na swoje Big Grin lokal ma okolo 100-120 metrow kwadratowych.Na zewnatrz jest dosyc duzy taras,moj plan jest taki zeby wstawic tam cos ok 35-40 maszyn,mysle ze powinno wystarczyc.przy takiej ilosci maszyn i tak juz bedzie mase roboty ,dlatego nie chce wiecej.Na zdjeciach wyglada naraze troche chaotycznie ,ale to dopiero poczatek przygody Smile stoly bilardowe wylatuja bo sa mi niepotrzebne,musi byc miejsce na flippery Smile Pare fotek na poczatek,o postepach prac bede informowal na bierzaco.Pozdrowienia z Ludwigsburga .


Marcin


[Obrazek: 4f5505ff4e6bffb7med.jpg]



[Obrazek: 765174feb16bf628med.jpg]


[Obrazek: 4f39f74d9b47eea9med.jpg]


[Obrazek: a02cfc0127d13faemed.jpg]


[Obrazek: 47edd7b2a63ec1afmed.jpg]


[Obrazek: 8ee66988d40f0959med.jpg]


[Obrazek: 8b7defc3d4d4ff0emed.jpg]


[Obrazek: 239893e4a5a587bdmed.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#2
skyline napisał(a):....o postepach prac bede informowal na bierzaco.. .

czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek :mrgreen:
Odpowiedz
#3
extra. tak trzymać.
Odpowiedz
#4
Super miejscówka! Gratulacje!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#5
i powoli lecimy dalej,niestety po kilku nieudanch probach pozbycia sie stolow billardowych,postanowilem poszalec troche 6-cio kilowym mlotkiem Big Grin na zdjeciach widac wynik, ale za to ile teraz miejsca sie zrobilo Smile nowa wykladzina tez dzisiaj dotarla,wiec powoli do przodu.Nie mam za bardzo koncepcji na kolor scian Undecided bo tak jak jest teraz to jest tak jakos..... do bani,a ma byc zrobione tak jak prawdziwy salon gier przystalo.Macie moze jakies propozycje odnosnie kolorow scian,baru itd.. ?? boazerie tez chce przemalowac,bo nie jest pokryta bezbarwnym lakierem wiec zmiana koloru to chwilka Smile Tylko na jaki ??


Pozdro z Ludwigsburga







[Obrazek: e9ec0c3336a6944amed.jpg]


[Obrazek: 2506f54472100a30med.jpg]


[Obrazek: f1ac0179873075femed.jpg]


[Obrazek: b3fc2b6f696adb8emed.jpg]


[Obrazek: 831ed8e1ab4a9814med.jpg]


[Obrazek: a95d11d43a06668emed.jpg]


[Obrazek: 97f7ed2499537b2dmed.jpg]


[Obrazek: 8022d1abdec546b5med.jpg]


[Obrazek: b6f89457656ef715med.jpg]


[Obrazek: d2377a7489f75bd0med.jpg]
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#6
Squall napisał(a):Super miejscówka! Gratulacje!

a pewnie, ale to w Niemczech, tak?
no może jeden stół do b mógłby zostać ? Wink
Odpowiedz
#7
Kurka jak przeczytałem o rozbijaniu stołów to mnie ciary przeszły Confusedhock: ,ale widze że były do karambola..,w PL to jeszcze takiego nie spotkałem,u nas to egzotyczna gra,to jest minus tego sportu że normalny stół czyli 9 do poola potrzebuje jakieś 3,5 x 5m,trzeba mieć dużo placu,ale klimat klubów bilardowych jest zajebistyy kocham TO :-) ,powodzenia w remoncie!
Odpowiedz
#8
thomy napisał(a):Kurka jak przeczytałem o rozbijaniu stołów to mnie ciary przeszły Confusedhock: ,ale widze że były do karambola..,w PL to jeszcze takiego nie spotkałem,u nas to egzotyczna gra,to jest minus tego sportu że normalny stół czyli 9 do poola potrzebuje jakieś 3,5 x 5m,trzeba mieć dużo placu,ale klimat klubów bilardowych jest zajebistyy kocham TO :-) ,powodzenia w remoncie!

o BOŻE rozwaliłeś stoły karambolowe ?!? dlaczego?!? jak mogłeś !
karambol był w Polsce popularny i to bardzo, nawet w PRL-u
zostały Ci choć bile, kije ?
Odpowiedz
#9
nic nie zostalo,3 miesiace sie ludzi prosilem zeby zabrali te stoly !! za darmo !! i nikt nie chcial to potraktowalismy je mlotkiem ...
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#10
skyline napisał(a):nic nie zostalo,3 miesiace sie ludzi prosilem zeby zabrali te stoly !! za darmo !! i nikt nie chcial to potraktowalismy je mlotkiem ...

sam bym wziął... smutne to, ale rozumiem Sad
a kuli i kijów też nie ma?

o karambolu coś kiedyś wrzucę
Odpowiedz
#11
skyline napisał(a):Macie moze jakies propozycje odnosnie kolorow scian,baru itd.. ?? boazerie tez chce przemalowac,bo nie jest pokryta bezbarwnym lakierem wiec zmiana koloru to chwilka Smile
I jak idą prace ? To będzie taki na co dzień otwarty klub ,czy tylko dla klubowiczów ? Co do koloru to aby czysto było ,flippery same w sobie świecą tyloma kolorami że głowa boli ,dasz podświetlenie delikatne i będzie "gites".Jak wpiszesz w Google (game room ) to przykładów jest masa .Trzymam kciuki za powodzenie projektuSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości