Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poddasze na ukończeniu
#1
Jak w tytule, miejsca mam na 9 sztuk, stoi osiem, teraz remont maszyn i jazda Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
Piwniczka fliperowa w Mysłowicach już była .Teraz będzie Poddasze fliperowe w Piasecznie :mrgreen: Undecided .Myśle ,że sprzęt także przybędzie jakiś extra :mrgreen: Lokal świetny Gratuluje :!: :!: :!:
Odpowiedz
#3
WOW Smile
Wygląda zarąbiście!!! Smile
Odpowiedz
#4
No to zaraz jestem Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#5
Łomatko jak tam pięknie! Smile)))


Gratulacje!
Odpowiedz
#6
:mrgreen:
ale wypas
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#7
jacquesik napisał(a)::mrgreen:
ale wypas

no i proszę ! bardzo ładnie, kiedy jakiś turniej ?
a co to za czarny rycerz?
Odpowiedz
#8
jacquesik napisał(a)::mrgreen:
ale wypas

jak na hali! znaczy górskiej, nie w markecie jakim
Odpowiedz
#9
Fajnie wyszło :mrgreen:
Odpowiedz
#10
Paweł napisał(a):Jak w tytule, miejsca mam na 9 sztuk, stoi osiem, teraz remont maszyn i jazda Smile


super sprawa Paweł :-)
Odpowiedz
#11
generalnie to przy moim wzroście 183 bez problemu stoję wyprostowany przy flipperze, trzeba się przyzwyczaić że to poddasze, na początku trochę głowa boli Big Grin
Właśnie jestem w u siebie w knajpie i patrzę co tu zajumać na poddasze, lodóweczka redbula już w samochodzie
Odpowiedz
#12
Paweł napisał(a):generalnie to przy moim wzroście 183 bez problemu stoję wyprostowany przy flipperze, trzeba się przyzwyczaić że to poddasze, na początku trochę głowa boli Big Grin
Właśnie jestem w u siebie w knajpie i patrzę co tu zajumać na poddasze, lodóweczka redbula już w samochodzie

HA, :mrgreen: dobre :mrgreen: ale jeszcze lepsza lodóweczka była by np. CALSBERG, TYSKIE, czy inne dobre :mrgreen:
Odpowiedz
#13
lodóweczka tyskiego będzie,ale to do załatwienia z PH kompanii, jutro zadzwonię do niego bo chcę jeszcze kilka neonów i innych barowych gadżetów. W lodóweczce RB zmieści się z 10 puszek browaru więc nie jest tak źle, ma chłodzenie obiegiem powietrza więc szybko działa.
Odpowiedz
#14
Paweł napisał(a):lodóweczka tyskiego będzie,ale to do załatwienia z PH kompanii, jutro zadzwonię do niego bo chcę jeszcze kilka neonów i innych barowych gadżetów. W lodóweczce RB zmieści się z 10 puszek browaru więc nie jest tak źle, ma chłodzenie obiegiem powietrza więc szybko działa.

pięknie opowiadasz Paweł :-> pozazdrościć :-)

u mnie budowa, i będzie piwniczka 8-)
Odpowiedz
#15
Wsiadam w trolejbus ( 51 ) i już jadę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości