Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zagadka z nagrodą - TERAZ !
#1
Co to za flipper to widać, ale kto jest na zdjęciu? Pytam tak o nią, jak i jego oraz co to za film?
Zwycięzca - jeśli poda wszystkie trzy odpowiedzi dostanie ode mnie niewielką (ale flipperową) nagrodę na mistrzostwach Polski! Także proszę by osoby, które nie wezmą udziału w tej imprezie nie odpowiadały, bo nagroda przepadnie. Mogą oczywiście podpowiedzieć komuś kto będzie brał udział - w to nie wnikam.

[Obrazek: 09p3.jpg]
Odpowiedz
#2
Nie było takie trudne Smile
1)Salma Hayek
2)Adam Sandler
3)Grown ups 2
Odpowiedz
#3
pizmakus napisał(a):Nie było takie trudne Smile
1)Salma Hayek
2)Adam Sandler
3)Grown ups 2

No BRAAWOOOO ! choć walnąłeś się o tyle, że to część I ! Wink Ale akceptuję, bo jestem tej zabawy jedynym organizatorem i jurorem - moje prawo.
Odbiór - 16.11 CDQ, tylko nie spodziewaj się flippera hehe.

ALE jak do tego doszedłeś?
Odpowiedz
#4
Yeaah wygrałem uścisk dłoni prezesa !!!111
Sandler co by ze sobą nie zrobił wygląda tak samo, natomiast tyłek Hayek rozpoznam z każdej odległości Smile
Odpowiedz
#5
pizmakus napisał(a):Yeaah wygrałem uścisk dłoni prezesa !!!111
Sandler co by ze sobą nie zrobił wygląda tak samo, natomiast tyłek Hayek rozpoznam z każdej odległości Smile

nie nie - znaczy będzie uścisk, ale i będzie rzeczowa, serio.
niby tak (obie cechy), ale jednak nie wierzę... Confusedhock: też serio. widziałeś film, prawda? przyznaj się :-x
Odpowiedz
#6
Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:
Odpowiedz
#7
pizmakus napisał(a):Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:

Więc jak na to wpadłeś? Wstukałeś w wyszukiwarę nazwę flippera i np. słowo film?

A ja lubię, choć wszystko kwestia subtelnych różnic między tymi niesubtelnymi dowcipami.
Np. komedie braci Farrellych. Ich debiut (Głupi i głupszy - Dumb & Dumber) jest przydurniasty, poziom American Pie, ale już drugi (Kręglogłowi - Kingpin) super. Później bywało różnie, ostatnio cienko.
A co do Sandlera:
Nie zadzieraj z fryzjerem (2008) You Don't Mess with the Zohan - wyłączyłem po 15 min.
Duże dzieci (Grown Ups) - nie było złe, parę żartów exxxtra!
A niedawno widziałem Spadaj, tato (That's My Boy) - oh boy, ale się uśmiałem! :mrgreen:
tylko jak mówię - dowcip gruby jak placek po węgiersku w Nowym Sączu :!:
Odpowiedz
#8
Jak dla mnie nie zadzieraj z fryzjerem rewelacja ale trzeba ogladac w oryginale Smile
Mezik
Odpowiedz
#9
pizmakus napisał(a):Serio to nie oglądałem ani pierwszej ani drugiej części. Nie przepadam za takimi produkcjami :mrgreen:

za łatwo to poszło, następna będzie trudniejsza!
wrzucę dziś lub w weekend
Odpowiedz
#10
mezik napisał(a):Jak dla mnie nie zadzieraj z fryzjerem rewelacja ale trzeba ogladac w oryginale Smile

Eee.... gofery mają strasznie prymitywne poczucie humoru :-?
za to jak zapewniają ang. biegle znajom ! :-P
Odpowiedz
#11
biegle nie biegle, na tyle żeby się pośmiać Big Grin a jeśli wyłączyłeś po 15 minutach to wieeeeeeele straciłeś. potem akcja robi się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej absurdalna Big Grin
Mezik
Odpowiedz
#12
mezik napisał(a):biegle nie biegle, na tyle żeby się pośmiać Big Grin a jeśli wyłączyłeś po 15 minutach to wieeeeeeele straciłeś. potem akcja robi się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej absurdalna Big Grin

może, mam to ale powrót do tego mało prawdopodobny...
robić komedie z chamskimi dowcipami też trzeba umieć. tacy bracia Farrelly umieli, ale po jakimś czasie jakoś nie....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości