Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Star Trek ...zbierajcie kasę
#16
wiecie dlaczego ? ponieważ mexykańce za długą mieli przerwę w pracy , żeby tylko nikomu nie przyszło do głowy made in china umieścić na tabliczce
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#17
dyleck napisał(a):Miałem okazję trochę na nim już pograć i muszę przyznać że mimo iż początkowo wydaje się skopiowany, to gra za cholerę nawet o jotkę nie przypomina STTNG.

Dziś trafiłem na poniższy obrazek. Faktycznie zasady nie mają nic wspólnego z tymi z STTNG. Nowy ST wydaje się naprawdę ciekawy.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#18
Jak z nową dupą , wydaje ci sie ze lał i łoł a po jakimś czasie jest tak samo wkur.... Jak stara
Odpowiedz
#19
a to już chyba było na turnieju którymś czy mi się zdaje, chłopaki coś mówili że nówka z kartonu i po kilku godzinach gry zaczęła padać. Swoją drogą podobny układ ramp tylko wszystko jakoś tak oszczędniej zrobione niż w TNG
Odpowiedz
#20
Jak zobaczylem ST pierwszy raz to mi sie nie spodobal, ale teraz kiedy ogladam filmiki, widze jak fajnie jest zrobiony.

Ustawiony jest na misje - cos ala Indiana Jones - ma ich aż 12 plus 3 wizard mody - do tego dochodzi bonusowanie - jak zrobisz 3 w rzędzie to masz co innego - i to jest świetne.

Zobaczcie sami: [Obrazek: 1397511_10152034493504244_1994294615_o.jpg]

Popatrzcie sobie na filmik: http://www.youtube.com/watch?v=wYZuLK6ShUk

NIe ma co porównywać do STTG - bo to przepaść, ale nowy ST jest zrobiony dla żółtodziobów plus element strategii podobny jak w ACDC - więc łączenie lamerstwa plus pro całkiem fajnie wychodzi Sternowi.

Nowy ST z tego co widzę jest bardzo długi i ma kilka fajnych kombinacji z MultiBallami.

Do zobaczenia wkrótce pewnie w realu Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#21
Z opisu i filmików które widziałem ST wydaje mi się jednym z najlepiej pomyślanych fliperów Sterna. Oby tylko nie było jakiegoś idiotycznego "wynalazku" który zaburza całą grę (jak w Terminatorze 3 ostatnia "misja" Assault).
Jeśli ktoś lubi SF to przed grą warto obejrzeć oba ostatnie filmy ST na podstawie których powstał fliper Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości