Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Star Trek ...zbierajcie kasę
#1
http://sternpinball.com/Media/Videos/Gam...-here.aspx
Odpowiedz
#2
,no spoznilem sie o 10 min Big Grin ale w porownaniu do STTNG wyglada jakos pusto Smile


https://www.youtube.com/watch?v=JMJ0jRth...r_embedded
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
Nie rozumiem - dlaczego się nie przyznają, że to jest remake stołu Williamsa, bo nikt chyba nie uwierzy że przez przypadek wygląda niemal identycznie ?

Anyway, nie lubię odgrzewanych kotletów.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#4
Bomba!

Faktycznie układ bardzo podobny do ST TNG, faktycznie trochę uboższy (brak dział i neutral zone) ale i tak wygląda rewelacyjnie. Oby tylko trzymał klimacik - bo klimacik nowych filmów ST jest jak dla mnie świetny.

Jeśli jeszcze uda im się zrobić grywalny stół (w przypadku Sterna to niestety problem) to (jak dla mnie) będzie to premiera roku Smile
Odpowiedz
#5
L.U.K napisał(a):Nie rozumiem - dlaczego się nie przyznają, że to jest remake stołu Williamsa, bo nikt chyba nie uwierzy że przez przypadek wygląda niemal identycznie ?

Układ ramp i otworów jest dokładnie taki sam ?
Dyskusyjna ta powtórka, znaczy dobrze czy źle, ale najważniejsze by gra była fajna. Jeśli jednak miałaby to być stała praktyka to jestem PRZECIW !
Odpowiedz
#6
W DE juz ruszyly zamowienia na sprzedaz,maszyna w grudniu ma byc dostarczona, Wersja LE koszt 8800 euro :mrgreen:
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#7
skyline napisał(a):W DE juz ruszyly zamowienia na sprzedaz,maszyna w grudniu ma byc dostarczona, Wersja LE koszt 8800 euro :mrgreen:

Matko, czyli co raz drożej. A po ile były jak padał Williams?

PS. no trudno na razie NIBa nie kupię...
Odpowiedz
#8
Prezes napisał(a):
L.U.K napisał(a):Nie rozumiem - dlaczego się nie przyznają, że to jest remake stołu Williamsa, bo nikt chyba nie uwierzy że przez przypadek wygląda niemal identycznie ?

Układ ramp i otworów jest dokładnie taki sam ?
Dyskusyjna ta powtórka, znaczy dobrze czy źle, ale najważniejsze by gra była fajna. Jeśli jednak miałaby to być stała praktyka to jestem PRZECIW !

Układ ramp nie jest podobny, tylko identyczny 8-) (no dobra, dodali jedną nową rampę na lewo...). Poza tym, niemal identycznie ulokowane cele centralne (tam gdzie statek, jak i sam statek), identycznie ulokowane literki do zbijania mnożnika, identycznie umiejscowiona trzecia łapka, taka sama orbita na lewo... dobrze, że udało im się chociaż działek nie zerżnąć Big Grin
a no i grzyby też w tym samym miejscu.
Odpowiedz
#9
[Obrazek: 26d466a5dea01fd035fad3a999f59fe47039def3.jpg]

[Obrazek: 1237880_10151913858853035_1346018573_n.jpg]
Odpowiedz
#10
http://www.youtube.com/embed/ium7rKy0G6U...ay=1&rel=0
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#11
Tutaj kolejny gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=hjRJyijMFtc
Odpowiedz
#12
skrytobójczym kopiowaczom mówimy kategoryczne NIE
Odpowiedz
#13
Miałem okazję trochę na nim już pograć i muszę przyznać że mimo iż początkowo wydaje się skopiowany, to gra za cholerę nawet o jotkę nie przypomina STTNG.
Odpowiedz
#14
Jak ktoś chce kupić trochę złomu to taniej będzie kupić starego żuka lub nyse.
Po tym co widzieliśmy na Węgrzech zdecydowanie odradzam.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#15
Jaro napisał(a):Jak ktoś chce kupić trochę złomu to taniej będzie kupić starego żuka lub nyse.
Po tym co widzieliśmy na Węgrzech zdecydowanie odradzam.

A to prawda. Dla niezorientowanych - przyjechał tam nowiutki, w kartonie. Pierwszą grę zagrał na finał, czyli około 21. Potem stał już na freeplayu. Około 5 rano zepsuł się multiball i po playfieldzie latała żarówka, która skądś wypadła. Byłem w szoku. Confusedhock:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości