Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Flipper
#31
Tak, ale to wszystko tylko w Polsce ma szansę, podobnie jak Vabank, Seksmisja, Trylogia itp.

Diablo napisał(a):No hitem był by polski flipper 07 zgloś sie , 4 pancernych lub stawka większa niż życie , a z postaci szalika byłby niezły topper a na deser Janosik
Odpowiedz
#32
Skoro tylko tak to nie widze innego tytułu jak Jan Paweł Ii hit nad hity a sprzedaż w setkach tysiecy egzemplarzy . Na początek przed wybiciem Billi , ZDROWAŚ MARIO .... MÓDL SIE ZA NAMI ..... GRACZAMI..... I zbaw nas od. ...... Tutaj można wstawić dowolny text
Ps kawał przedstawiciele coca coli przyjechali do Watykanu negocjować małą wstawke w pacierzu , po tekscie chleba naszego powszechnego ( i coca coli , tutaj mała wstawka ) daj nam dziś .....
Zaproponowali 10 mln $. Niestety odrzucono propozycję wstawki . Po powrocie od U.s. Padło pytanie to ile zapłacili piekarze ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#33
Nie wiem, czy mnie sie nie myli, ale w latach 70-80 widzialem jakis polski wypust - czy to mozliwe?
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
Odpowiedz
#34
JED napisał(a):Nie wiem, czy mnie sie nie myli, ale w latach 70-80 widzialem jakis polski wypust - czy to mozliwe?

a co to jest wypust ?
Odpowiedz
#35
Prezes napisał(a):a co to jest wypust ?

Przeciwieństwo wpustu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#36
Po prawej od Odpustu :lol:
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#37
Temat fajnie się rozwija! pomysły coraz śmielsze i weselsze :mrgreen: :mrgreen: Pozwole dorzucić także swój wesoły pomysł.Proponuje od SEGI odkupić prawa do flipera Apollo 13 i na wbudowanym w ten stół księżycu umieścić figurkę Pana TWardowskiego.Będzie fliper z polską tematyką :oops: :oops: :oops:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości