Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Królik bugs na allegro
#1
Niestety sprzedający nie zna znaczenia śłów "po pełnym przeglądzie"
Chyba że miał na myśli -- przejrzałem flipper usunołem pajęczyny i przetarłem szmatą szybę...
Za to dobrze orientuje sie po ile chodzą automaty w stanach na ebay,u
Odpowiedz
#2
tak troszkę z tematem związane spostrzeżenie...
jeżeli w aukcji wpisana jest lokalizacja: "internet", "Polska" itp. to takiej aukcji od razu trzeba się mocniej przyjrzeć, jakoś mam wrażenie, że sumienie sprzedającego nie jest do końca czyste Wink

choć tutaj myślałem, że gość wie co sprzedaje bo w tle widać też inne maszyny Smile


[Obrazek: 2939655104]
XIX
Odpowiedz
#3
Witam
Jestem zainteresowana zakupem tego flippera,czy ktoś był go oglądać, bo skąd te opinie, że
"sprzedający nie zna znaczenia słów "po pełnym przeglądzie"?
Była bym wdzięczna za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam Amelia
Odpowiedz
#4
nie wiem czy powinienem robić reklamę ale najszybciej odpowiedź uzyskasz kontaktując się bezpośrednio
Królik bugs na allegro
XIX
Odpowiedz
#5
Witam
Ja się kontaktowałam z Panem i niby wszystko jest ok.Tylko muszę kilkaset kilometrów po niego jechać i skoro ktoś tu pisze,że "sprzedający nie zna znaczenia śłów "po pełnym przeglądzie" to jestem ciekawa o co chodzi.
Pozdrawiam a.
Odpowiedz
#6
Witam.
Pisząc "po pełnym przeglądzie" miałem na myśli :
- rozebranie całego playfieldu ,
- wyczyszczeniu wszystkich elementów ,
- wymianę żarówek ,
- gumek,
- przegląd wszystkich elementów mechanicznych,
- przemierzenie cewek elektromagnesów
- i inne drobne naprawy.

Nie mogę zrozumieć jak osoba która nie widziała danego flipera może w jakikolwiek sporób wyrażać opinie na jego temat.

Pozdrawiam
Sprzedający.
Odpowiedz
#7
amelia napisał(a):Witam
...Tylko muszę kilkaset kilometrów po niego jechać ...
Confusedhock:
to którędy z Wrocławia do Rybnika będziesz jechać skoro napisałaś że kilkaset kilometrów musisz dymać ??? :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Proponuje przed zakupem tej maszyny rozegranie kilku gier (choćby na Visual Pinball).
To jeden z najgorszych fliperów na jakich grałem a grałem na naprawdę wielu.
Odpowiedz
#9
Byłem i widziałem trzymane w szopie bez ładu i składu .
Automaty typowo do zarabiania kasy i tylko kasy
Poklejone klejem i naprawiane aby tylko mozna było na nich grać w typowych wiejskich budach
Niestety nie warto jechać do rybnika by zostawić ponad 2500 za flippera .i dołożyć kolejnego 1000 na naprawę . Flipper flipperowi nie równy , tytuły takie sobie nic rewelacyjnego
Stan flipperów w tym przypadku pasuje do nicku sprzedawcy
Polecam za to zwiedzanie miasta Rybnik. Ciekawsze niż oferowane flippery.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości