Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery - wypożyczenie na nostalgiczną wystawę
#1
Witam serdecznie,

13-14 kwietnia w moim mieście - Mińsku Mazowieckim (40 km od Warszawy na wschód) organizuję nostalgiczną wystawę pt. "Stare komputery i gry" na którym będzie można pooglądać i podotykać kompy naszego dzieciństwa począwszy od Spectruma a skończywszy na leciwym IBM'ie - ponoć też ma być również Pong i inne konsole ale do końca nie wiem.

Pomyślałem też że fajnie by było przypomnieć "pierwowzór" całej tej wystawy i wystawić też jednego flippera, który by sobie stał przed salą w której odbywałaby się ta wystawa.

Chciałbym wypożyczyć go na czas trwania wystawy (tzn. na sobotę i niedzielę tak do 17-18-tej a najlepiej jakby przyjechał on dzień wcześniej czyli w piątek wieczorem bo w sobotę z rańca chłopaki będą podłaczać sprzęt).

Czy byłaby taka możliwość. Zależałoby mi na prostym flipperze nie wypasionym elektronicznie bo to miałby być prototyp gier zręcznościowych Smile, ale jeśli takowego nie macie w swojej kolekcji to już niech będzie z elektroniką - jednym słowem chciałbym załatwić na taką wystawę takiego flippera.

Jaki byłby koszt ? Chciałbym to wiedzieć bo muszę to uzgodnić z moim sponsorem czy pójdzie na taki pomysł. A taki flipper byłby też pewną atrakcją na takiej wystawie więc i może sponsor się zgodzi. Chciałbym również aby ktoś przy tym się kręcił bo jak coś się będzie działo to wolę by jakiś fachowiec był.

Możemy się rozliczyć albo w pieniążkach albo w jakiejś reklamie, np na plakatach informujących o wystawie będzie też informacja np o flipperze (najlepiej jakbym do tego czasu miał zdjęcie takiego flippera żeby go wstawić do plakatu) albo też w dziale sponsorzy mogę zamieścić adres waszej strony internetowej czy nad flipperem może być bannerek strony internetowej czy jakieś zaproszenie na zawody w flipperach ...

Być może to co ludziska wrzucą do środka będzie dla właściciela bo mi nie zależy na zarobku z flippera ale na tym by ludzie sobie w niego pograli a rzecz jasna nie zrobię tego za darmo bo jedna osoba może siedzieć godzinami - to też nie ma sensu. Chciałbym jednak by koszt był symboliczny 1 - 2 złote najwięcej (z naciskiem na dwa złote)

Chciałbym wiedzieć, czy mi pomożecie ... do kogo się z tym zwrócić. Próbowałem pisać do kogoś w dziale "Kontakt" ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi więc zwracam się tutaj. Piszcie ... czekam na propozycje

Pozdrawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości