Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOBBIT
#1
Jersey Jack jeszcze Czarnoksiężnika z Oz na rynek nie wypuścił, a już zbiera wstępne zamówienia na nową maszynę - Hobbita. Premiera ma się zbiegnąć z premierą filmu pod tym samym tytułem, a z poznanych dotychczas feature's wiadomo tylko że będzie 26 calowy wyświetlacz lcd HD i wyjście na słuchawki (to ostatnie nie wiem po co...).

Fajnie byłoby mieć w domu takiego Hobbita a obok Władcę Pierścieni Smile
Odpowiedz
#2
szumu narobili, a dalej nic nie wiadomo w temacie
Odpowiedz
#3
Fliper ma sie ukazac w polowie 2014 roku wiec szum to oni dopiero zaczna robic Wink
Odpowiedz
#4
aa, to nie doczytałem :mrgreen: zobaczyłem że już podali cenę, zbierają zamówienia i myślałem że to lada moment, myślę że chyba lepiej by było jakby STERN zrobiłby ten tytuł, z LOTR im się udało :-)
Odpowiedz
#5
wczoraj byłem na Pustkowiu Smauga, byłem pewien że jak w przypadku Władcy Pierścieni akcja się rozkręci od drugiej części trylogii, a tu kicha, nuda nuda nuda, połowę filmu płyną w beczkach Big Grin Jersey Jack będą mieli trochę trudne zadanie, żeby zrobić ciekawy flipper na podstawie nudnego filmu :-)
Odpowiedz
#6
mucha napisał(a):wczoraj byłem na Pustkowiu Smauga, byłem pewien że jak w przypadku Władcy Pierścieni akcja się rozkręci od drugiej części trylogii, a tu kicha, nuda nuda nuda, połowę filmu płyną w beczkach Big Grin Jersey Jack będą mieli trochę trudne zadanie, żeby zrobić ciekawy flipper na podstawie nudnego filmu :-)
Też byłem wczoraj. Zgadzam się z opinia że film jest niesamowicie przeciągnięty. Straszna dłuuuuuuzyzna.
Flipper powstanie dopiero po 3 części więc materiał będą mieli całkiem pokaźny Wink
Odpowiedz
#7
Jeżeli chodzi o film, powiem Ci szczerze, że cudów już po trzeciej części nie oczekuję, na pewno nie ma co liczyć na jakieś sceny batalistyczne które robiły wrażenie w "Dwie Wierze" czy "Powrót Króla", a co do flippera ?? kto wie :-)
Odpowiedz
#8
L.U.K napisał(a):Jersey Jack jeszcze Czarnoksiężnika z Oz na rynek nie wypuścił, a już zbiera wstępne zamówienia na nową maszynę - Hobbita. Premiera ma się zbiegnąć z premierą filmu pod tym samym tytułem, a z poznanych dotychczas feature's wiadomo tylko że będzie 26 calowy wyświetlacz lcd HD i wyjście na słuchawki (to ostatnie nie wiem po co...).

Fajnie byłoby mieć w domu takiego Hobbita a obok Władcę Pierścieni Smile

jak nie wypuscil?! 3 dni temu na nim gralem :!: wrazenia za czas jakis
Odpowiedz
#9
hehehe, Łukasz zobacz datę napisania postu
Odpowiedz
#10
mucha napisał(a):hehehe, Łukasz zobacz datę napisania postu

a to sorry Ciebie
Odpowiedz
#11
ale, mnie nie ma za co :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Prezes napisał(a):
L.U.K napisał(a):Jersey Jack jeszcze Czarnoksiężnika z Oz na rynek nie wypuścił, a już zbiera wstępne zamówienia na nową maszynę - Hobbita. Premiera ma się zbiegnąć z premierą filmu pod tym samym tytułem, a z poznanych dotychczas feature's wiadomo tylko że będzie 26 calowy wyświetlacz lcd HD i wyjście na słuchawki (to ostatnie nie wiem po co...).

Fajnie byłoby mieć w domu takiego Hobbita a obok Władcę Pierścieni Smile

jak nie wypuscil?! 3 dni temu na nim gralem :!: wrazenia za czas jakis

no to czekamy. mi się wydaje, że to dużo bardziej zaawansowana maszyna niż obecne na rynku - Jersey Jack zrobił dokładnie to, czego nie zrobił Stern, czyli skorzystał z dzisiejszych możliwości technicznych (przynajmniej przy WoZ'ie, bo o Hobbicie jeszcze nic nie wiadomo - http://www.pinballnews.com/games/wizardo...dex42.html ). Sam fakt możliwości podłączenia zewnętrznych głośników - wyobraźcie sobie, ile mogłoby to dać radochy gdyby podłączyć głośniki lub subwoofer do AC/DC albo Metalliki...
Odpowiedz
#13
zapewne część ludzi już widziała tego newsa, ale wole wkleić
http://www.pinballnews.com/games/hobbit/index7.html
http://www.pinballnews.com/games/hobbit/index6.html

[ Dodano: 2014-04-23, 12:18 ]
http://www.pinballnews.com/games/hobbit/index9.html
Odpowiedz
#14
[Obrazek: 10424321_638732512895566_801398850568557...4edac50652]
Odpowiedz
#15
Z tego co filmiki pooglądałem, to w porównaniu z Wizard of Oz to lipa kompletna. Nic się na playfieldzie nie dzieje. Inna sprawa, że z Wrestlemania i tak wygrywa Wink Ktoś na Wrestlemani grał?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości