Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRON
#16
Wczorajsza ponad 3 godzinna sesja na Tronie (Klub Bilardowy Arena Warszawa) przyniosła małe efekty w przełamaniu mojej niechęci do produktów Sterna. Cały czas mam wrażenie że flipperowi trochę brakuje, są momenty że nie ma co grać ?! Trochę pusty, mało doświetlony efektami. Za muzykę i dźwięki daję mu 8/10, grafika wyświetlacza trochę zamazana, jakaś taka nie wyraźna. Bardzo szybki! Trudny, nawet fajny Smile .Ten egzemplarz jest chyba najtańszą wersją ponieważ mocno odbiega od tych widzianych na np. YT. Fakt że można zamawiać flippera w różnej konfiguracji jest dla mnie co najmniej dziwny, te fabryczne MODy, jak później będzie wyglądał rynek wtórny tych maszyn?
Odpowiedz
#17
Mam już 2 sterny w domu i wiem jedno.
Maszyny idealnie zrobione pod zarabianie pieniedzy - jak przyjdzie amator to jest zachwycony - bardziej niz Williamsami

Malo tego - nawet nie widzi ze to plastik i tanio zrobione - i to jest ich przewaga - przyciagaja na poczatku zeby kaske wrzucic i zarobic kilka groszy.

Ide o zaklad ze Stern pod tym wzgledem kosi rynek i ma specow od tego jak to robic.

Swietna muzycza, nastroj, oswietlenie i czasami udane animacje.

Amator nie wie co i jak nie zna celów gry i wrzucą dopiero po jakimś czasie widzi o co chodzi - ciekawe czy jest gdzies w sieci wątek jakie maszyny sterna i ile zarabiają.


Piraci z Karaibów, których mam działały w punkcie podobno 4 miesiące i zarobiły z tego co widzę w audicie 4320 złotych - ciekawe ciekawe - może to ktoś potwierdzić czy to możliwe?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#18
Ile grał sam właściciel? Czy to są tylko wrzuty czy łączna ilość rozegranych gier?
Trochę dużo, przy cenie 2 zł za grę wychodzi ponad 500 na miesiąc czyli kilkanaście gier dziennie średnio...tak flippery zarabiały w latach świetności.
Ja bym jednak nie podejrzewał Sterna o takie podejście do sprawy, ja to widzę tak- robią jak najtaniej i tyle Smile
Odpowiedz
#19
Wrzucona kasa - plus moze z 200 gier wlasciciela.

Staram sie byc obiektywny - Sternowi daleko do Williamsa - ale naprawdę przyciąga przy pierwszym podejściu - wypróbowane na znajomych.

Ani Indiana Jones, ani Cirqus, Ani Road Show nie zrobił takiego wrażenia jak Piraci - a nie jest to może jakiś rewelacyjny tytuł - ale przyjemnie się gra - jest kilka naprawdę fajnych motywów.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#20
Paweł napisał(a):czyli kilkanaście gier dziennie średnio...tak flippery zarabiały w latach świetności.
Kilkanaście gier dziennie????? W latach świetności IMHO 5x a niektóre pewnie i 10x więcej Smile Wtedy w godzinach popołudniowych czy wieczornych czasem trudno było dopchać się do maszyny Wink
Odpowiedz
#21
kilkanaście przy kwocie 2zł 3 kule, pamiętaj że kiedyś były po 1zł i więcej kul, czyli jakieś 50 gier dziennie średnia! to na prawdę dużo i mówimy tu o wrzuconych monetach a do tego dodaj końcówki i ugrane kredyty, speciale,EB itd. Tron np. 2zł-3kule, bez EB, speciala do ugrania tam nie widziałem a końcówki daje rzadko :/
Odpowiedz
#22
Paweł - bo ty masz chyba najlepszą wiedzę, a u Ciebie, jak stały flippery i był dobry dzień to ile monet wrzucali? kilkadziesiąt dziennie?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#23
Bardzo różnie, jak to nazwę punkt punktowi nie równy! Kiedyś najlepiej zarabiał Road Show, powiedzmy że robił 500 gier miesięcznie...teraz to tyle gier robią trzy flipy
Odpowiedz
#24
ja widzę flippery jako rozrywkę dla dorosłych których stać na wrzuty po 2 zł i nie patrzą ile wrzucą Smile chcą pograć bo przypominają im się stare dobre czasy jak grywali godzinami, do tego nieliczna grupa ciągle wkręconych. Ale cały czas jest to za mało aby flip zarabiał, części duuużo droższe niż kiedyś, koszt dojazdu na tzw. punkt duuużo wyższy! A sami wiecie że jest to dość awaryjny biznes Smile
Odpowiedz
#25
Scaliłem dwa watki dotyczące Trona.
Odpowiedz
#26
Mi się w Trona na Węgrzech świetnie grało - naprawdę polubiłem Sterny - szok Smile Mają coś w sobie Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#27
Dla mnie Tron to pierwszy kontakt z Fliperem wyprodukowanym w XXI wieku Smile Z początku byłem zawiedziony gdyż spodziewałem się nie wiadomo czego. Jesłi jednak nie patrzy się na rok produkcji... a porównuje się go do maszyn starszych o parenaście lat to... fliper z każda gra coraz bardziej przypada do gustu.
Jest trudny - po kilku godzinach gry nie rozgryźliśmy wielu rzeczy. Maszyna jest słabo opisana - ciężko wyczuć co gdzie zaliczać ale.. teraz nie zaliczam tego do wad - przynajmniej jest ciekawie Smile
To co mi się nie podoba to brak fajerwerków w momentach gdy być powinny. Np. bardzo łatwo przegapić Super Jackpota - na wyświetlaczu pokazuje się na chwilę napis Super Jackpot i... po temacie Smile
Chyba że wszelkie "fajerwerki" dostępne są dopiero wersji Premium Wink A właśnie - wkurza mnie trochę to różnicowanie Sterna na rożne wersje tego samego flipera.
Odpowiedz
#28
Co racja to racja - taki mają model biznesowy - dlatego Stern żyje - tak mógł zrobić Williams może coś by z tego było.

Niech Stern kombinuje i niech się rozwija - im się kręci biznes tym lepiej.

Tron w LE ma podobno wyświetlacz taki malutki z wyścigami taki ledowy czy jakoś tak
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości