Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apollo 13
#1
Mam pytanko odnośnie tej maszyny, czy jest ciekawa przede wszystkim :mrgreen: nie jest to tytuł za którym szaleję, a nawet w dalekiej przyszłości nie planowałem go kupować, ale dzisiaj widziałem się pierwszy raz od jakiegoś czasu z kolegą i od słowa do słowa okazało się że stoi u niego A13 od kilku lat nie używany z uszkodzonym najprawdopodobniej wybijakiem. Pytanie jak wcześniej czy ciekawy jest to tytuł i jak się ceni?, bo nie znalazłem nigdzie ogłoszenia, a muszę coś zaproponować ;-)
Odpowiedz
#2
dla mnie ok Smile nie powala na kolana, ale stoi u nas w hali i pogrywam sobie na nim,ciekawy jest napewno multibal z 13-toma kulkami jak wylatuja z kadej dostepnej dziury to mega efekt, kilka ciekawych misji do zrobienia,mysle ze warty napewno zainteresowania,cenowo w niemczech w zaleznosci od stanu zaczynaja sie 4000-4500 zl w gore
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
mucha napisał(a):Mam pytanko odnośnie tej maszyny...

tyle jest warta ile ludzie zapłacą :!:

ja wystawiałem na Allegro i sprzedałem za 3200.- nie było chętnych do zapłacenia więcej... Undecided

jakbyś miał podniszczony przód cabinetu mam jedną grafikę na zbyciu do naklejenia...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
tak myślałem że u nas w granicach trójki, w tygodniu podjadę zobaczę w jakim jest stanie.
Dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości