Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w niedzielę turniej w Górze Kalwarii !
#1
Panie i Panowie,
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że pogoda może być niezła.
Bardzo prosimy o pomoc w dojeździe z Warszawy osobom, które tam dotrą np. Marcinowi Kisielowi.
Gramy na prawie tym samym co ostatnio, ale dokładnie to się jeszcze okaże i Paweł potwierdzi. A więc: Twilight Z, Gilligan’s I, Get Away, Black Rose, Flinstones, StarT, L.Weapon, IndyJ, Addams. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem.
Punkty do polskiej ligi i WPPR są zaliczane.
Nieobecność nieusprawiedliwiona wyższą koniecznością będzie karana ! :evil:
do zobaczenia :lol:
#2
Prezes napisał(a): Get Away, (...) Flinstones(...). Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem.
Poza tymi wszystko się zgadza Wink
#3
W takim razie do zoba!
#4
Prezes napisał(a):Panie i Panowie,
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że pogoda może być niezła. DRZWI OTWARTE od 10:00, start 12-13:00.
Bardzo prosimy o pomoc w dojeździe z Warszawy osobom, które tam dotrą (zwłaszcza z daleka) np. Marcinowi Kisielowi.
Gramy na prawie tym samym co ostatnio, ale dokładnie to: Twilight Z, Gilligan’s I, Get Away, Dr Who, Flinstones, StarT, L.Weapon, IndyJ, Addams.
Punkty do polskiej ligi i WPPR są zaliczane.
Nieobecność nieusprawiedliwiona wyższą koniecznością będzie karana ! :evil:
do zobaczenia :lol:
#5
mam w planie byc tylko mam kilka problemow transportowych:

przyjade pociagiem do Warszawy o 6 rano w niedziele i chcialem zapytac czy ktos z okolic dworca centralnego bedzie sie wybieral do gory kalwari samochodem i bedzie mozna sie zabrac w bagazniku : ) ?

druga sprawa powrot, jest problem zeby sie dostac z gory kalwari na dworzec, pociag mam o 23 wiec szukam kogos kto bedzie wracal i jest w stanie mnie podrzucic w okolice dworca centralnego

ja jade na 100%, teoretycznie siostra chce pojechac i kuzyn, ale zadno z nich sie pewnie ostatecznie nie zdecyduje wiec zakladam ze przyjezdzam sam


jest opcja jakby ktos chcial zamienic sie flipper z flipper albo mial cos do sprzedania, ewentualnie cos kupic z moich ze moge auto wziasc, ale to decyzja szybko przed turniejem

dzieki Łukasz : )
#6
marcinkg napisał(a):jest opcja jakby ktos chcial zamienic sie flipper z flipper albo mial cos do sprzedania, ewentualnie cos kupic z moich ze moge auto wziasc, ale to decyzja szybko przed turniejem
powiedz co dajesz za Camaro :->
#7
bierz Monster Basha :!:

a tak naprawdę to jest CC do kupienia w Warszawie, jak dla mnie za drogo, jeśli Cie interesuje daj sygnał na @...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#8
MB na chwile obecna ma nietykalność w kolekcji : )
#9
serwis pinballowners.com twierdzi inaczej, proszę zmienić "maybe" na "never" i nie rozbudzać apetytów ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#10
jak ktos rozbudzi moj apetyt propozycja cenowa to zmienie na YES! : )

chlopaki zastanawiac sie czy ktos ma cos do sprzedania, wymiany albo chce ktos cos kupic bo bylem zapytac o bilety i brak kuszetek wiec czeka mnie 2 x 11 godzin na siedzaco pociagiem, a wlac samemu 500zl do baku zeby przyjechac na turniej to troche drogo (zakladajac mozliwosc zlapania kilku mandatow po drodze)
#11
przywieź Gorgara 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#12
czy wyniki z turnieju w Gorze Kalwarii zaliczaja sie do SKETCH CUP czy to co innego ?

zgloszone wszystko do Janka zeby punkty poszly do WPR ?


z ostatniej chwili : )

potwierdzone ze punkty ida do PLF i WPPR
#13
marcinkg napisał(a):czy wyniki z turnieju w Gorze Kalwarii zaliczaja sie do SKETCH CUP czy to co innego ?
dobre pytanie

marcinkg napisał(a):zgloszone wszystko do Janka zeby punkty poszly do WPR ?
nie

marcinkg napisał(a):z ostatniej chwili : )
potwierdzone ze punkty ida do PLF i WPPR
Marcin, podeślij wiadomość skąd to info, dzięki
#14
z http://www.ifpapinball.com/calendar.php

Tournament Calendar - Poland
The following is a list of upcoming tournaments. For tournaments to be eligible for the World Rankings system, they must be on the calendar at least 30 days prior to the start of the Tournament. This ensures that anyone who wishes to compete has ample time to make plans to attend.

September 2012
30th Pinball Picnic in Gora Kalwaria Gora Kalwaria ul. Pijarska 93

November 2012
10th Polish Pinball Championships Spoldzielnia CDQ, Burakowska 12, Warszawa







marcinkg napisał(a):czy wyniki z turnieju w Gorze Kalwarii zaliczaja sie do SKETCH CUP czy to co innego ?

zgloszone wszystko do Janka zeby punkty poszly do WPR ?


z ostatniej chwili : )

potwierdzone ze punkty ida do PLF i WPPR
#15
Mogę prosić o dokładny ADRES gdzie się odbędzie turniej w Górze Kalwarii.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości