Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] VIBE Shot/Beer and Game Bar
#1
VIBE Shot/Beer and Game Bar
ul. Nowy Świat 22/28 (Pawilony)

The Mandalorian PRO

Cennik:
1 gra (3 kule) 5 PLN

Godziny otwarcia:
od 16:00 - 5:00

Znalezione 5 listopada 2022 przez JAM, zdjęcia Cino


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Maszynki w bardzo dobrym stanie, żetony kupuje się na barze. Flippery dla dobrych albo bogatych graczy  Smile  Bo trzy kulki za 5zl to nie jest tanio. Tym bardziej że nie ma końcówek, EB itp. Najbardziej pograc daje Batman. Swoją drogą, fajny flipper. Wrócę tam pewnie dla niego.
Odpowiedz
#3
Fajna miejscówka. Flippery znajdują się w osobnym pomieszczeniu na poziomie -1. Byliśmy w sali z flipperami w piątek wieczorem w 6 osób jako jedyni klienci. Cisza, spokój, świetne warunki do gry. A i piwo po 9 PLN Smile
Odpowiedz
#4
Trochę niestety pozmieniało się tam....

Wpadliśmy dziś tam (z Arturem i Rafałem) około 22-ej. Niestety barman poinformował nas o... braku żetonów. Kilka miesięcy wcześniej byłem tam około północy: w salce na dole masa ludzi, flippery  wyłączone i zawalone kurtkami/ubraniami.
Raczej nieprędko wybiorę się tam ponownie...
Odpowiedz
#5
Zaszedłem tam ostatnio ( bo mi zostały 4 żetony, myślę sobie. Trzeba to wygrać )
Aktualnie nie ma ani jednego flippera, te trzy co były to wyjechały i już nie wrócą.
Dowiedziałem się od barmanki że będą dwa nowe za około dwa tygodnie, podobno Stranger Things i coś jeszcze.
Szkoda, bo mieli dwa flippery których nie było nigdzie w stolicy, a tak to znowu "odgrzewane kotlety".
Jak będą nowe maszyny, to zdam relacje.
Odpowiedz
#6
(04/06/2023, 10:45)Cino napisał(a): bo mi zostały 4 żetony, myślę sobie.

...no i wiadomo dlaczego ostatnio nie mieli żetonów Big Grin
 
Szczerze mówiąc to wątpię aby wróciły tam flippery, ostatnio (gdy tam zaglądałem) i tak były nieczynne... ale chciałbym się mylić.
Faktycznie szkoda Batmana 66, planowałem na nim jeszcze pograć. Obstawiam ze obok Stranger Things pojawi sie 5-ty w Warszawie Mandalorian lub 6-ty Deadpool Smile
Odpowiedz
#7
Aktualnie stoi tam tylko jeden flipper. "Star Wars Mandalorian". Nówka, ale "golas" Brak EB, końcówek, czy kredytu za Granda. Bardzo cicho ustawiony, tak cicho że słychać tylko łapki, dźwięki flippera chyba na minimun. Odbiera to przyjemność z gry. Zgłoszone na barze, ma być poprawione.
Są nowe żetony, jak ktoś na stare. Z tego miejsca to wymieniają. Cena bez zmian, 1gra=5zl=3 kulki.
Odpowiedz
#8
(22/07/2023, 19:08)Cino napisał(a): Aktualnie stoi tam tylko jeden flipper. "Star Wars Mandalorian". Nówka, ale "golas" Brak EB, końcówek, czy kredytu za Granda. Bardzo cicho ustawiony, tak cicho że słychać tylko łapki, dźwięki flippera chyba na minimun.

Czyli trafiłem z Mando Smile  
Dobrze, że znów mają jakiegoś flippera, chociaż w tej sytuacji miejscówka jest raczej mało ciekawa (w Warszawie są 3 inne Mando dające EX, premie, końcówki z normalnymi ustawieniami dźwięku...).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości