Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ACDC LE
#1
Taka ciekawostka - w najnowszym oprogramowaniu ADCD LE - ekipa Sterna dodała tzw GI Lightning - czyli swojego rodzaju inteligente oświetlenie.

Co to oznacza?

Ano to, że w zależności od misji LEDY zmieniają swojego kolory - dzięki zastosowaniu Ledów RGB - możemy wyświetlić praktycznie każdy kolor i tak:

- kiedy grasz w Rosie - podświetlenia ramp okienek itp masz na różowo
- kiedy odpalasz TNT - Napisy TNT i bonusy itp. masz na żółto

Wygląda to naprawdę genialnie - w zależności od tego czy robicie Combo czy ściągacie bonusy czy Jackopty - podświetlenie strzałek ma inny kolor.

Nie widziałem tego nigdzie wcześniej - dlatego informuje co i jak.

Jak ktoś będzie w okolicach Rzeszowa - to serdecznie zapraszam na mały turniej Smile
Odpowiedz
#2
no masz niezla zabawke w domu Big Grin mega rewelacyjna maszyna !! myslalem ze transformers jest nie do przebicia,ale to co stern pokazal wypuszczajac AC/DC na rynek to jest poprostu genialne !!!!!!! AC/DC bije wszystko na leb na szyje :mrgreen:
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
Nie widzę innej możliwości jak sprawdzenie tego na małopolskim turnieju... 8-)

Co Ty na to Daniel... :?:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
Koniecznie trzeba będzie zobaczyć to na żywo :-)
Odpowiedz
#5
Niedlugo ma byc gotowa autostrada do tarnowa. Moze z tej okazji ten turniej w Rzeszowie moglby byc?
Odpowiedz
#6
Tego typu system podświetlenia chyba będzie w Czarnoksiężniku z Oz (na flimikach wygląda podobnie)
Odpowiedz
#7
A czym się w ogóle różnią wersje AC/DC? Sporo pograłem na nim na wakacjach w czarnogórze, ale nie mam pojęcia na której wersji.

A na turniej do Rzeszowa na pewno bym się wybrał... :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Normalna wersja PRO nie ma pod spodem jeszcze jednego mini playfieldu - czyli piekła - coś podobnego do CONGO.

Ma łączone rampy i ciutke inne zasady - inaczej się robi Multiballe i takie tam.


Generalnie ACDC to świetna maszynka, ale nie oceniałbym jej aż tak wysoko - jak to robią w Stanach.

Uwielbiam ich muzykę, ale gra niestety nie jest "za głęboka". Już od samego początku mamy dostępne 12 piosenek czyli tzw mody czy misje w których robimy praktycznie to samo - zaliczamy rampy i targety - jest to trochę monotonne.

Są tylko 3 multiballe, które łatwo można zrobić - można je łączyć i robić Jackpoty itp itd.

Aby przejść do końca trzeba zaliczyć 12 piosenek co praktycznie jest małowykonalne - podobno sam Wizard Mode też nie jest za ciekawy.

Generalnie audio i cały bajer dookoła jest świetny, gra się bardzo dynamicznie i szybko, ale tutaj praktycznie gra się tylko i wyłącznie na wynik, a nie na jakieś mega fajne wczucie w klimat jak chociażby w Indianie czy w Road Show - tutaj ma się wrażenie rutyny.

Mimo, że maszynkę posiadam, to staram się ją oceniać obiektywnie - jak dla mnie w skali od 1-10 ogólnie - 7,5/10

Smile
Odpowiedz
#9
a jaka masz "Premium" czy "Back in Black" ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#10
BIB LE Smile
Odpowiedz
#11
co prawda PRO ale warte obejrzenia :-) od 24 do 30 minuty :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=rT8kAOxku...ata_player
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#12
Dobre dobre Smile z kąd ja znam takie końcówki Smile

K: 11.919.150
S: 11.913.210
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości