Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulka dziką jest
#16
w pinballstation w Warszawie na Kolejowej można zajrzeć do tych książek? hmm... zaplanowałem sobie wstępnie wyjście tam właśnie ze szwagrem w sobotę albo niedzielę najbliższą Smile
Odpowiedz
#17
Byłem ze 2 tygodnie temu i część II stała gdzieś na półce za "ladą". Kiedyś bez problemu pozwolili mi ją pooglądać.
Odpowiedz
#18
(06/12/2021, 13:20)wordhea napisał(a): w pinballstation w Warszawie na Kolejowej można zajrzeć do tych książek? hmm... zaplanowałem sobie wstępnie wyjście tam właśnie ze szwagrem w sobotę albo niedzielę najbliższą Smile

Wydaje mi się (aczkolwiek pewności nie mam) że tam nawet można było kupić którąś z tych książek.
Odpowiedz
#19
w sobotę albo niedzielę mam plan pograć sobie trochę więc od razu zajrzę to tych książeczek - jeśli takowe będą dostępne
Odpowiedz
#20
Jakoś nigdy nie trafiłem na interesującą literaturę o flipperach poza "Kulka dziką jest". Mogę prosić o więcej namiarów na angielskojęzyczne wydania?
Odpowiedz
#21
(20/02/2022, 16:30)tetrus napisał(a): Jakoś nigdy nie trafiłem na interesującą literaturę o flipperach poza "Kulka dziką jest". Mogę prosić o więcej namiarów na angielskojęzyczne wydania?

Można pogrzebać w zagranicznych forach i znaleźć ciekawe tytuły. Kiedyś w sklepie na czytniku kindle szukałem książek o takiej tematyce i kilka pozycji było dostępnych.

Tak na szybko co mówi Wujek Google:
  
Complete Pinball Book Collecting the Game & its History, Rossignoli Marco - dostępna w polskich sklepach internetowych za ok 240 zł (ktoś chyba wspominał że "kulka" drogą jest Smile
Pinball One: Illustrated Historical Guide to Pinball Machines Volume 1, Richard M. Bueschel z roku 1988
Special when lit: A visual and anecdotal history of pinball Paperback,  Edward Trapunski z roku 1979
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości