Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Wola Park Strefa Arcade
#1
Wola Park - Strefa Arcade
Warszawa, ul. Górczewska 124

Stranger Things

Cennik: 1 gra (3 bile) - 2 żetony
Żetony do kupienia w automacie w cenie:
2 PLN - 1 żeton
10 PLN - 7 żetonów
20 PLN - 16 żetonów
50 PLN - 45 żetonów
100 PLN - 100 żetonów


Dodane: 13 lutego 2021 przez NEX


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
W sumie spoko, ale szkoda że coś innego od Sterna nie wrzucą w stolicy. Stranger Things to już trzeci automat w Warszawie.
Mimo wszystko, nówka maszyna. Trzeba kiedyś odwiedzić, tym bardziej że wymieniając te 20zł powiedzmy, gra wychodzi w miarę tanio. Do tego ta powtórka co jest ukazana na zdjęciu  Big Grin Dzięki za info.
Odpowiedz
#3
Cino, jasne że bardziej ucieszyłby mnie na przykład Black Knight Sword of Rage ale i tak jestem mega zadowolony że w Wola Parku jest jakikolwiek flipper (a do tego nowy). Cieszy mnie też sam fakt, że pojawia się w Warszawie kolejne miejsce w którym możemy zagrać na fliperze.
Odpowiedz
#4
Flipper sprzętowo w zasadzie sprawny (jest trochę problem z wrzutem na Demogorgona ale to pewnie kwestia regulacji), niestety z softem jest znacznie gorzej. To że nie flipper zlicza bonusa tak jak powinien aż tak bardzo nie przeszkadza (po prostu robi się mniejsze wyniki) ale odłączenie Double Jackpotów i Super Jackpotów niestety odbiera sporo frajdy z gry.
Na tej maszynie SJ jest dosyć istotny - to tak jakby w Getawayu czy T2 odłączyć Super Jackpoty. Normalnie po zaliczeniu 5 Jackpotów powinny zapalać się DJ i SP, tu zapala się DJ ale po trafieniu zalicza zwykłego jackpota a SJ nie zapala w ogóle. Początkowo myślałem, że może po prostu poprzeczka jest ustawiona wyżej niż standardowe 5 ale trafiłem grubo ponad 30 (po 30 przestałem liczyć) jackpotów i nic. Niestety dzieje się tak nie tylko na zwykłej multi bili ale także na Total Isolation.

Z plusów należy jeszcze wymienić: maszyna jest bardzo głośna (aż przyjemnie pograć), łapki są bardzo silne.
Odpowiedz
#5
Wczoraj tam grałem i miała miejsce zabawna dla mnie sytuacja. Po prawej stronie blatu przy ścieżce prowadzącej do "drain" obluzował się taki cienki drucik i powoduje że kulka się tam zatrzymuje. Gdy zgłosiłem problem gościowi z obsługi chyba nie chciało się zdjąć szyby i poprawić. Po prostu podszedł do maszyny, uniósł ją do góry tak aby kulka wróciła na pole gry. Wątpię aby maszyna nie miała tilta, może jest po prostu wyłączony.

Aby zobrazować istotę problemu:

[Obrazek: 4cfc3d56446929e3med.jpg]
Odpowiedz
#6
(24/02/2021, 22:33)namore napisał(a): Po prawej stronie blatu przy ścieżce prowadzącej do "drain" obluzował się taki cienki drucik i powoduje że kulka się tam zatrzymuje.
Byłem dziś i godzinkę pograłem. Usterka, którą opisałeś jest już naprawiona
Niestety Super Jackpot, Double Jackpot nadal nie działa.
Flipper ma jeszcze jedno dziwne ustawienie: można grać tylko na jednego gracza.
Odpowiedz
#7
Updade:

Niestety na chwilę obecną maszyna w zasadzie nie nadaje się do normalnej gry. Poza poprzednimi usterkami doszły kolejne: centralna rampa jest coraz bardziej krzywa, bila zatrzymuje się pod nią i nie ma szans aby ją stamtąd wydostać (nawet przez podniesienie flippera). Po kilku minutach "poszukiwania bili" maszyna zlicza bonus i daje kolejną bilę. Gdy po tym trafimy bilą pod rampę zdarza się ze wypadają obie ale gdy jedna z nich ucieknie... flipper zlicza bonus. Potem kolejny strzał pod rampę i znów bila się zatrzymuje.
Odpowiedz
#8
Stan na ostatni tydzień czerwca 2021: miejscówka tymczasowo zamknięta. Przenoszą się w inne miejsce w tym samym Centrum Handlowym.
Odpowiedz
#9
Wprawdzie otwarte po przenosinach 30 m dalej ale flippera niestety już nie ma. Podobno pojechał zarabiać nad morze - takie otrzymałem wyjaśnienia.

Generalnie salon gier nazywa się teraz "Strefa rozrywki" i miałem wrażenie że miejsca w środku na atrakcje jest mniej.
Ogólnie nie mam potrzeby już tam zaglądać, można usunąć z lokalizatora.
Odpowiedz
#10
(05/08/2021, 20:55)namore napisał(a): Wprawdzie otwarte po przenosinach 30 m dalej ale flippera niestety już nie ma. Podobno pojechał zarabiać nad morze - takie otrzymałem wyjaśnienia.

Generalnie salon gier nazywa się teraz "Strefa rozrywki" i miałem wrażenie że miejsca w środku na atrakcje jest mniej.
Ogólnie nie mam potrzeby już tam zaglądać, można usunąć z lokalizatora.

Dziś tez tam byłem i dowiedziałem się dokładnie tego samego Smile
Przenoszę do archiwum.
Odpowiedz
#11
No i dobra, pojechał to pojechał. Akurat Stranger Things Ci u nas pod dostatkiem. Ten flipper stoi w Zagrywkach, Pinball Station i w Hangar 646 ( Gocław ) w każdym, z wyżej wymienionych miejsc, stan tej maszyny jest bez zarzutu  Smile
Czekamy na nowe flippery  Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości