Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cła a flippery
#1
Pewnie wszyscy widzieli ale warto chyba odnotować że ostaniu mocno podrożały nowe flipery ściągane z USA. Na flippery.pl jeszcze niedawno nowa maszyna kosztowała - jak dobrze pamiętam - 31.900 a teraz już 43.900. Ciekawe jak długo utrzymają się te nowa cła na sprzęt z USA.
Odpowiedz
#2
Ja myślałem że to spadek wartości złotówki oraz inflacja  Undecided

Jeszcze do niedawna u nich "Ghostbusters" był za 28 tysięcy chyba https://www.bilard.pl/product-pol-3162-F...c-USA.html
 W Rzeszowie w Sternie już podnieśli a przez jakiś czas jeszcze ten "Ghostbusters" stał za 28. Teraz również 43,900 zł
Odpowiedz
#3
drogie te nasze zabawki ostatnio Smile jak sie skonczy era Trumpa wszystko wroci do normy Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#4
(15/12/2020, 22:01)skyline napisał(a): drogie te nasze zabawki ostatnio Smile jak sie skonczy era Trumpa wszystko wroci do normy Smile

Tak sobie przypadkowo czytam flippermarkt.de.... i trafiłem na taki tekst:

"Z przyjemnością informuję, że zawieszenie taryf weszło w życie z dniem 11 marca. Zawieszenie będzie obowiązywać przez cztery miesiące."

Ciekawe czy w ogóle i ew. jak wpłynie to na ceny starszych maszyn.
Niemcy na forum się chwalą, że Freddy's Pinball już obniżył ceny i faktycznie np. Deadpool PRO kosztuje 6,6k...
Odpowiedz
#5
(13/03/2021, 21:12)namore napisał(a): Ciekawe czy w ogóle i ew. jak wpłynie to na ceny starszych maszyn.
Niemcy na forum się chwalą, że Freddy's Pinball już obniżył ceny i faktycznie np. Deadpool PRO kosztuje 6,6k...

Faktycznie Smile Większość Sternów w wersji PRO jest w cenie 6598 euro. U nas niestety ceny nadal są wyższe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości