Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Galeria Renova
#16
Jest i on, Twilight Zone zawitał na Bródno  Big Grin Maszyna  w dobrym stanie, jedyny mankament to niedziałająca "piramida" po trafieniu tam kula bezwładnie spada w dół, elektromagnesy chyba nie działają. Tak to wszystko OK, podobnie jak na innych maszynach w tym miejscu, mamy 5 kulek na grę. Aktualnie powtórka od 350mln.

   

Pięć flipperów w grywalnym stanie, w jednym miejscu to bardzo dobry wynik. Więcej już się tam nie zmieści na obecną chwile, tak to się prezentuje  Big Grin

   
Odpowiedz
#17
(14/03/2021, 00:36)Cino napisał(a): Pięć flipperów w grywalnym stanie, w jednym miejscu to bardzo dobry wynik.

Zrobiła się z tego naprawdę ciekawa lokalizacja, nie dość że aż 5 maszyn to jeszcze są to naprawdę fajne tytuły.  Uaktualniłem info w pierwszym poście. Dzięki Cino za update.
Odpowiedz
#18
Byłem kilka dni temu. Niestety stan większości tych flipperów wymaga napraw.

Dirty Harry - podczas gry były jakieś problemy z działem, aż w końcu flipper zawiesił się i było po grze.
Twilight Zone - gra trwała do momentu wrzucenia na gumballa, po tym stale flipper zablokował się i podobnie jak w przypadku DH było po grze.
T2 - mechanicznie sprawny, można pograć, choć zachowanie bili w pobliżu łapek jest bardzo dziwne (to co opisał Cino), dodam że flipper jest raczej dobrze wypoziomowany...
Getaway - jest jakiś problem z dołkiem, po trafieniu tam często trzeba czekać aż maszyna zacznie szukać bili. Coś nie tak jest tez z tiltem, czasem po prostu zaczyna sam tiltować.
COTBL - z tego co kojarzę to chyba flipper był sprawny i normalnie można było na nim rać.

Sama miejscówka bardzo fajna, maszyny znajdują się w gralni arcade, są umieszczone w aneksie na końcu pomieszczenia gdzie można spokojnie pograć. Ceny dosyć niskie, darmowy parking na 3h. Szkoda że stan maszyn nie jest lepszy.
Odpowiedz
#19
Zajrzałem tu dziś z ciekawości. Strefa arcade jest przeniesiona i zmniejszona kilka lokali wstecz. Niestety flipperów już nie ma. Zostały maszyny typowo dla dzieci lub jakieś strzelanki. Miejscówa przeszła do historii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości