Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej w Zagrywkach 12 września 2020
#46
Wyniki na żywo:
https://matchplay.events/live/vewjk

Relacja na żywo
https://www.facebook.com/zagrywkibar/vid...live_video
Odpowiedz
#47
Dziękuję wszystkim zawodnikom i kibicom za przybycie oraz fajną zabawę. Cieszy, że pojawiają się nowe twarze w naszym środowisku. Mam nadzieję, że się podobało i połknęliście bakcyla?
Niedociągnięcia obiecujemy eliminować podczas następnych turniejów. Niestety, nie na wszystko mamy wpływ.
Konrad - replikę Twojego pucharu za pierwsze miejsce już zamówiłem. Obiecuję również nauczyć się poprawnego cytowania (ale to nie na pewno, chyba ciągle za mało "umiem w komputery" Wink

Oficjalna klasyfikacja I Flipperowego Turnieju w Zagrywkach:
1. Konrad M.
2. Daniel N.
3. Cezary G.
4. Aleksander Ż.
5. Artur N.
6. Mariusz T.
7. Jakub C.
8. Szymon M.
9. Marek C.
10. Karol G.
11. Rafał W.
12. Jakub T.
13. Marek G.
14. Dawid S.
15. Sebastian G.
16. Tomasz K.
17. Marcin W.
18. Dominik K.
19. Piotr C.
20. Michał P.
21. Mateusz G.
22. Jakub B.
23. Zuzanna N.
24. Arkadiusz M.
Odpowiedz
#48
Fajna punktacja, joker, final B i wolne granie sprawiły, ze wlasciwie gra byla od poczatku do końca dla kazdego. Streaming, oprawa graficzna, sprawne maszyny. Do tego poczestunek i git ekipa. Dla mnie 5/5. Gratulacje dla zwycięzców i podziekowania dla organizatorów.
Odpowiedz
#49
Dzięki wszystkim za wspólną grę/rywalizacje. Gratulacje dla najlepszych. Jak na pierwszy turniej w tym miejscu wyszło bardzo poprawnie, więc szaczun dla organizatorów. Fajny pomysł z tym turniejem pocieszenia, zawsze to jakaś namiastka emocji turnieju głównego  Tongue

(13/09/2020, 20:05)Marek Ch napisał(a): Fajna punktacja, joker


No fajna fajna, z jokerem też strzał w dziesiątkę. Tylko mi to tak ze trzy jokery były potrzebne w tych eliminacjach. Jeden to za mało  Big Grin
Odpowiedz
#50
Podziękowania dla wszystkich, z którymi miałem okazję zagrać, dla Artura i Rafała za organizację, dla Zagrywek za zapewnienie maszyn i miejsca oraz dla Marka za profesjonalny streaming.

Miło było spotkać znajome twarze oraz poznać kilka nowych osób.

Zacznę od plusów. Na plus na pewno maszyny – flippery wytrzymały kilkanaście godzin ciągłej gry bez większych awarii.
Pod względem organizacyjnym także na plus – turniej przebiegł sprawnie, bez opóźnień. Pomysł z nabijaniem kredytów na free playa okazał się dobrym pomysłem, nikt raczej nie powinien narzekać na to, że nagrał się za mało.
Było zarezerwowane wygodne miejsce, w którym kilka osób mogło usiąść, zjeść i odpocząć, były dodatki w postaci „pakietu” składającego się z kawałka pizzy, nachosów, 1 piwa i szklanki wody, były ładne identyfikatory, były puchary, były także nagrody dla finalistów oraz upominki dla wszytkich uczestników (po 5 żetonów dla każdego). Generalnie naprawdę OK Smile

Minusy? Po mniej więcej godzinie 20-ej zaczął się tłok, flippery stoją w zasadzie „w przejściu” a na dodatek vis a vis baru, więc wokół była masa kręcących się ludzi, część przechodziła, część stała z piwem, niektórzy grali  na maszynach obok. W sumie to należało się tego spodziewać i trudno mieć o to pretensję ponieważ Zagrywki to przede wszystkim klub, flippery są tam dodatkiem i trzeba o tym pamiętać.
Mam wrażenie, że maszyny były ustawione chyba na zbyt wysokim poziomie (dla osób które zaczynają swoją przygodę z turniejami mogło to być chyba zaskoczeniem – zwłaszcza, że na stałe flippery ustawione są tam trochę inaczej).
Na koniec to co (przynajmniej mnie) przeszkadzało najbardziej – muzyka. Niestety była mecząca i głośna (choć podobno zazwyczaj jest jeszcze głośniej).

Podsumowując: cały turniej generalnie oceniam na (duży) plus i cieszę się ze wziąłem w nim udział Smile
Odpowiedz
#51
(17/09/2020, 21:52)NEX napisał(a): Mam wrażenie, że maszyny były ustawione chyba na zbyt wysokim poziomie (dla osób które zaczynają swoją przygodę z turniejami mogło to być chyba zaskoczeniem – zwłaszcza, że na stałe flippery ustawione są tam trochę inaczej).

Moim zdaniem było dobrze, każdy podchodził na takich samych ustawieniach, więc szanse wyrównane. Po prostu były ustawione "turniejowo" nie wyobrażam sobie żeby były ustawione tak jak przed turniejem. Lepsi wymiatacze graliby długo, a sam turniej skończył by się pewnie o 3. Wszystko niepotrzebnie przedłużane, Myślę że organizatorzy podzielają moje zdanie w tej kwestii  Smile
Odpowiedz
#52
Było fajnie, maszyny ogarnięte i do grania, miejsce ciekawe, atrakcje pozaturniejowe też były Smile.
Fajne te Bitelsy, ta maszyna zaskoczyła mnie na duży plus.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości