Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowe atrakcje w drodze nad morze
#1
Cześć,
Właśnie planuję wakacyjny wyjazd nad morze do woj. pomorskiego (Miejscowość Dębki).
Po drodze zatrzymam się w Toruniu.

Czy znane są Wam jakieś atrakcje flipperowe w woj. kujawsko-pomorskim i pomorskim które warto odwiedzić?

Na lokalizatorze znalazłem muzeum samochodów amerykańskich w Kościerzynie gdzie stoi też kilka maszyn. Wygląda interesująco.
Czy wiecie o czymś jeszcze? Jest coś np. w Toruniu?
Odpowiedz
#2
W Toruniu jest miejscówka, dodałem w lokalizatorze.
W Kościerzynie aktualnie awaria maszyn.
Odpowiedz
#3
(02/06/2020, 18:57)namore napisał(a): Cześć,
Właśnie planuję wakacyjny wyjazd nad morze do woj. pomorskiego (Miejscowość Dębki).
Po drodze zatrzymam się w Toruniu.

Czy znane są Wam jakieś atrakcje flipperowe w woj. kujawsko-pomorskim i pomorskim które warto odwiedzić?

Na lokalizatorze znalazłem muzeum samochodów amerykańskich w Kościerzynie gdzie stoi też kilka maszyn. Wygląda interesująco.
Czy wiecie o czymś jeszcze? Jest coś np. w Toruniu?
Zbieram sie zeby spisac tu wszystkie miejsca. Chce wskrzesic tą pasje w Gdyni. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na mój FB o tym samym nicku. Chetnie udziele wszelkich informacji na bieząco gdyz jest pare miejsc w remoncie, nieczynnych lub zabrane do przegladu. A jak bedzie mozliwosc to nawet spotkac i razem porywalizowac. 
Dlatego dam Ci miejsca w ktorych dzialaja i w obrębie centrum:

PifPaf PUB - (tu jestem stalym bywalcem, zapraszam na walke o punkty) GETAWAY HS II
Bar Mini ( przy dworcu ) DINNER
Kandelabry PUB nad morzem WORLC CUP 94 i JUNK YARD
Wymówka PUB  FISH TALES

zapraszam
Odpowiedz
#4
Super, dzięki! Pif Paf, Kandelabry i Wymówka dziś wieczorem zaliczona Smile Flippery w bardzo dobrym stanie, z tego co zauważyłem są z jednego "źródła" Smile (ochronki między cabinet a nogami identyczne) Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości