Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipperowe hity które... nie powstały
Wink 
Jakie maszyny nawiązujące swoim motywem do szeroko pojętej kultury (film, książka, komiks, muzyka, gra) mogłyby powstać ale nikt nie zdecydował się ich jeszcze wyprodukować?
Prośba o Wasze propozycje, ja zacznę:

THORGAL na podstawie popularnego kiedyś (wydawanego także dziś) komiksu. Jako nastolatek uwielbiałem czytać tę serię fantasy/S-F. Zawsze się zastanawiałem dlaczego nikt nie zdecydował się wyprodukować filmu, serialu lub właśnie flippera. W mojej ocenie historia "dziecka z gwiazd" ma duży potencjał w branży rozrywkowej.
Odpowiedz
Może fliper o nazwie Critters.Film o małych stworkach które zwijały się w kulę by się przemieszczać.Pamiętacie ten film?
Pinball EM
Odpowiedz
Pamiętamy, Czterech pancernych, Bolka i Lolka też...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???

http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
(14/05/2020, 11:28)Jarnie napisał(a): Pamiętamy, Czterech pancernych, Bolka i Lolka też...

Z całym szacunkiem Jarnie, ale hitu na skalę światową z tego by nie było Smile

(14/05/2020, 10:45)Kriszna napisał(a): Może fliper o nazwie Critters.Film o małych stworkach które zwijały się w kulę by się przemieszczać.Pamiętacie ten film?

Fajny klimat lat 80'tych. Powstały chyba ze 4 części. Był też jakiś serial w 2019, ale raczej nie warto wspominać.
Odpowiedz
A ja zaproponuję "Lśnienie" świetna książka Stephena Kinga, jedna z lepszych ekranizacji jego książki przez równie świetnego reżysera jakim był Stanley Kubrick. Flipper byłby na motywie filmu oczywiście, wielka psychiczna facjata genialnego Nicholsona w tej roli, na środku playfieldu u góry stołu. Nichollson rozwalający drzwi siekierą to multiball potwierdzony tekstem "here's Johnny"  Big Grin  Do tego umieszczony gdzieś mały Danny na swoim rowerku trójkołowcu. No były sceny które przeszły do historii kina. Myślę że jakby taki stern się za to wziął to wyszedłby fajny mroczny klimacik  Cool

Albo stół "Lśnienie" w którym głównym motywem na playfieldzie byłby sam hotel Overlook ( coś jak zamek w Medival Madness powiedzmy ) parę fajnych ramp i bajerów, do tego wszystko ładnie ukazane na wyświetlaczu, kultowe sceny i teksty. Dobra Stern, bierzcie się do roboty, ja dałem pomysł  Tongue

Odpowiedz
Ja zawsze bardzo żałowałem, że Williams w czasach swojej świetności nie wyprodukował jakiejś maszyny opartej na Gwiezdnych Wojach.
Co do innych popularnych filmów na podstawie, ktorych  nie powstały flippery warto wymienić IMO:
- Matrix (tak wiem, ze powstała przeróbka JM)
- Babylon 5
- Men in black
Fajnym tematem było by także Stargate (ale nie film tylko późniejsze seriale).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości