Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 25.08
#46
Jeżeli chodzi o wpisywanie wyników to Marcin Krysiński również sporo pomógł.

Łukasz, Paweł (wiem, że to Wy odpowiadacie za ranking ligi) ale ponieważ Marcin podał już wyniki, pozwoliłem sobie na szybko podać aktualny ranking ligi (chyba powinno być OK, ale można to jeszcze na spokojnie zweryfikować). ;-)

Miejsce Imię i nazwisko Razem
1 Daniel Nowak 253
2 Aleksander Żurkowski 201
3 Mariusz Tkacz 182
4 Marcin Kisiel 178
5 Jarosław Rupiewicz 173
6 Jacek Wenda 167
7 Jakub Ciepliński 165
8 Dominik Tkacz 159
9 Marcin Krysiński 154
10 Paweł Nowak 145
11 Daniel Kaczmarek 115
12 Jakub Tkacz 110
13 Jerzy Węglarz 104
14 Sebastian Gwizdała 98
15 Łukasz Dziatkiewicz 96
Tomasz Hedzielski 96
17 Andrzej Cieślik 89
18 Adam Lelonek 72
19 Łukasz Dziewulski 63
20 Andrzej Karpiński 57
21 Arkadiusz Durman 55
22 Marcin Dylewski 53
23 Hubert Krysiński 52
24 Mariusz Jabłonkowski 45
Tomasz Dec 45
26 Janek Nietrzebka 38
27 Krzysztof Mamaj 35
28 Jarek Nietrzebka 34
Rafał Brzeszcz 34
30 Adam Marciniak 32
Łukasz Wenda 32
Zdzisław Kisiel 32
33 Jakub Wenda 31
34 Sebastian Salomonik 29
35 Tore Rudberg 28
36 Dawid Górka 26
37 Konrad Masłowski 25
Stasiek Nietrzebka 25
39 Jakub Marciniak 23
40 Marek Kierzkowski 22
Michał Kuszewski 22
42 Jacek Urbańczyk 21
43 Artur Włodarczyk 17
44 Anna Kisiel 16
Piotr Dancewicz 16
46 Małgorzata Włodarczyk 15
47 Jowita Szymaniak 14
48 Aleksandra Mamaj 13
Ireneusz Lelonek 13
Marcin Nikodem 13
51 Łukasz Gołębiowski 12
Marek Kawiorski 12
Paweł Sopkowski 12
Radosław Matusiak 12
55 Piotr Piasecki 11
Stefan Lanzer 11
57 Andrzej Stasiukiewicz 10
Dino Strzemiński 10
Piotr Butkiewicz 10
60 Adam Kiekiert 9
Adam Rosłon 9
Grzegorz Chwaja 9
Kacper Reicher 9
Mirosław Adamczewski 9
Oskar Dawid 9
Tomasz Kotarski 9
67 Krzysztof Dobrzyński 8
Paweł Nowiński 8
Piotr Grzeszczak 8
Samuel Górski 8
71 Bartosz Fulara 7
Grzegorz Kotysz 7
Krzysztof Tomala 7
Michał Klimaszewski 7
75 Angelika Sroka 6
Bartosz Warych 6
Marta Tkacz 6
78 Leszek Chorzępa 5
Maja Tkacz 5
Tomek Sikorski 5
Wojciech Drozd 5
82 Marzena Czuba 4
Mirosław Filiciak 4
Piotr Heller 4
Tomasz Sopkowski 4
86 Bartosz Lisikiewicz 3
Jakub Sopkowski 3
Łukasz Mrożek 3
Szymon Fryc 3
90 Norbert Czerner 2
Szymon Czeladka 2
92 Małgorzata Jarubas 1
Marcin Trzmiel 1
#47
Fenomenalny turniej, zarówno pod względem organizacyjnym jak i ilości maszyn.
Tym bardziej, że to pierwszy turniej w tym zakątku naszego kraju Smile

pozdrowienia z nad morza
dla wszystkich
#48
Trudno się przebić po tylu pochwałach... ;-) gratulacje Marcin za zwycięstwo, zaangażowanie i stalowe nerwy podczas gdy Twoje perełki zbierały kopy od rozemocjonowanych graczy... :evil:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#49
No to było super wydarzenie. Zrobiliśmy 1550 km w sumie ale warto było.
Marcin - tak trzymaj,

kup jeszcze skądś (z tych swoich tajnych źródeł) - Medieval Madness, Terminator 3, Indianę by Stern, Banzai Run (ciekłokrystaliczny ale gra się też w backglassie), Cactus Canyon,Hounted House (3 poziomy - Gottlieb)...

A mówiąc szczerze to zestaw maszyn był fantastyczny.
#50
dzięki wszystkim za pochwały : )

Marcin z maszyn które wymieniłeś tylko Medieval Madness i Cactus Canyon są na celowniku, ewentualnie Terminator 3 ale pozostałe staruszki myśle ze nigdy w moje rece nie trafia chyba ze bedzie to pakiet lub super okazja.
#51
Jak trafisz MM to bierz bez zastanowienia Smile - jakby sprzedający chciał to mogę Cię wesprzeć jakimiś drukami i projektami. Jakby były 2 to daj mi znać.
#52
printimus napisał(a):kup jeszcze skądś (z tych swoich tajnych źródeł) - Medieval Madness, Terminator 3, Indianę by Stern, Cactus Canyon
... i Big Bang Bar :mrgreen:
#53
Marcin Piękna Okolica dla fantastycznego turnieju na Ekstra maszynach wielki szacun za te piękne chwile.Gratulacje dla zwycięzcy wiem po sobie nie jest łatwo wygrać u siebie ale było widać że miałeś moc,dzięki wszystkim za emocje nie wiem jak wy ale nasza rodzinka zapisuje się już na przyszły RAZ :-D
Mario
#54
Nic dodać, nic ująć - wspaniały debiut! Podwójne gratulacje!!! Marcin powiedział mi, że zamierza kontynuować, więc mamy nadzieję, że turniej nadmorski wejdzie na stałe do kalendarza. :lol:

Ze swojej strony obiecuję pełne wsparcie i pomoc także na przyszłość. Tym razem m.in.: załatwiłem patronów i media (to informacja m.in. dla tych, których drażnią moje występy dla nich), koordynowałem projekt plakatu, WYMYŚLIŁEM NAGRODY, przegadałem z Marcinem masę czasu i wymieniliśmy parędziesiąt maili oraz pomagałem w wożeniu maszyn (Daniel i Hubert też - dzięki chłopaki), wreszcie robiłem zdjęcia i zapraszałem nowicjuszy na tę stronę i nasze turnieje. Teraz napiszę jeszcze ZA DARMO parę artykułów.

DO ZOBACZENIA u Mariusza, potem trzy razy w Warszawie, w tym na mistrzostwach Polski!
Łukasz

PS. A co do uderzania we flippery w nerwach, to oczywiście nie jest chwalebne, wręcz naganne działanie, ale to jawne czyny, zaś gorsze jest ordynarne, po cichu na nich zarabianie oraz ogólny brak kultury, złośliwość, zawiść i - nie bójmy się tego słowa - chamstwo połączone z agresywnością i postawą roszczeniową. Na szczęście w naszym środowisku to margines, a PSF-ie brak takich osobników. Cóż do każdego flippera można się przekonać, ale nie do każdego flipperowca...


sebas napisał(a):Fenomenalny turniej, zarówno pod względem organizacyjnym jak i ilości maszyn.
Tym bardziej, że to pierwszy turniej w tym zakątku naszego kraju Smile

pozdrowienia z nad morza
dla wszystkich
#55
Mariusz się nie chwali, że dopiero co skończył 35 lat. 100 lat Mario i 100 maszyn Ci życzę (grubo przed setką Wink ! Masz wspaniałą rodzinę, dużo dobrej energii i życzliwości. Powodzenia we wszystkim. :mrgreen:

MARIO napisał(a):Marcin Piękna Okolica dla fantastycznego turnieju na Ekstra maszynach wielki szacun za te piękne chwile.Gratulacje dla zwycięzcy wiem po sobie nie jest łatwo wygrać u siebie ale było widać że miałeś moc,dzięki wszystkim za emocje nie wiem jak wy ale nasza rodzinka zapisuje się już na przyszły RAZ :-D
#56
ekipa turniejowa : )

[Obrazek: grupowen.jpg]

jeszcze jedno, bo Daniela zasłonili Big Grin

[Obrazek: grupowedanieljpg.jpg]
#57
Naprawdę super impreza,fajne i ładne nagrody(plakat na kubku wzbudza zaineresowanie w pracySmile .Gatulacje ! Ja chcę jeszcze !!!
ps.
ciekawe kiedy ten wywiad w regionalnej TV będzie ?
#58
fajnie was widziec wszystkich na wspolnym foto Smile mam nadzieje ze takich fotek bedzie juz tylko wiecej z wieksza iloscia uczestnikow dzielacych nasze hobby Smile moja panna juz teraz sama w domu wlacza sobie maszyne i zaczyna pogrywac Big Grin tak ze niedlugo do nas napewno dolaczy,szkoda ze nie moglem byc na turnieju Sad

pozdrowioenia dla wszystkich z DE i duuuzo szczesia i frajdy na mistrzostwach europy :-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#59
Dzięki Prezes za życzenia a dla wiadomości wszystkich w Niedzielę do 1 w nocy graliśmy mini Turniej URODZINOWY gdzie również Marcin był najlepszy gratulacje ;-)
Mario
#60
Gratulacje dla zwycięzcy.Pozdrowienia dla wszystkich z tej Sympatycznej "Rodzinnej" fotki


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości