Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 25.08
#31
po kąpieli : )

[Obrazek: img0056fs.jpg]

wszystko zdjęte i dokładnie wyczyszczone

[Obrazek: img0057vqr.jpg]



stan przygotowań na 5 rano (za 2,5 h jade na dworzec po prezesa):

THE GETEWAY dziala ok, tylko stłukłem szybe jak wracałem od szklarza aby dorobił (jak i 7 innych szyb) pozdrowienia dla kierowcy tira na rondzie którego naczepa wjechała na połowę moje pasa

NO FEAR dziala ok, mozliwe ze lewa łapka lekko słabsza ale wszędzie wchodzi

STAR WARS EPISODE 1 wsyszstko ok, kilka gumek i żarówek jeszcze

POPEY jedna noga nie dala się przykręcić, lewa łapka słaba troche podczyścic, kilak gumek i żarówek

FISH TALES jego sobie chyba odpuszcze

ATTACK FROM MARS po 2 dniach roboty, zostało jeszcze zlozyc grzyby od spodu (wszystko bylo totalnie połamane)

[Obrazek: img0059xe.jpg]

czyli tak jak bylo ustalane gramy w sobote 1 wrzesnia : ) heheh
#32
Marcin wygląda to jak ..... byś się na wojne szykował ;-) żartuje dobra robota, zostaje ci wypić kielicha jak Prezes przyjedzie pozdrawiam
#33
Strasznie żałuję że nie będę - takiego zarabistego zestawu maszyn nie widziałem od czasów MDM w latach świetności tego salonu gier. Zapowiada sie niesamowity turniej.
#34
Marcin, Fish Tales masz tak mocno zdezelowany ?? miałem nadzieje że popykam na rybkach, już ponad 10 lat jak nie grałem na nich ;-) .
#35
Czesi mawiają"To se ne wrati" a tutaj powrót do przeszłości i tak trzymać.Wszystko jest na dobrej drodze by flipery znów wróciły do przyszłości.Wygląda na to że,następny turniej to będzie ze 20 szt. zabawek
#36
Wiadomo juz ile będzie osób? Wink
mam nadzieje ze uda się coś zrobić z white water i scared stiff bo dzisiaj byly wylaczone, nie wiem co z pierwszym, ale drugi polykal kase Big Grin
#37
SCARED STIFF przyjmuje tylko 2zl w srodkowa dziure, white water urwal sie wbijak

osob obstawiam ok 40 graczy, zobaczymy na miejscu
#38
Wyniki plis...
#39
Zostawiłem bluzę ,czy ktoś znalazł ?
#40
Chciałem wszystkim bardzo podziękować za przyjazd, sporo kilometrów ale najważniejsze, że dojechaliście. Ja nie odpuszczam turniejów w Polsce, widzimy się na następnych.

Jak na pierwszy raz myślę, że nie było katastrofy organizacyjnej, spory poślizg z przygotowaniem do eliminacji ale wrobiliśmy się do 3 w nocy po dogrywce o pierwsze miejsce.

Szczególne podziękowania dla:

Łukasza Dziatkiewicza za wspólną organizację turnieju, zajmował się mediami, nagrodami, projektami plakatów, zaproszeniem was wszystkich, wieloma innymi sprawami o których zapomniałem, a jeszcze dzień przed turniej cały dzień woził ze mną flippery. Sam nie dałbym rady ogarnąć tego wszystkiego, ale wykorzystując jego doświadczenie a moje flippery myślę że daliśmy rade.

Marcina Krysińskiego za wydrukowanie dla nas materiałów promocyjnych (plakaty, pocztówki, dyplomy, zakładki do książek)

Rodziny Tkaczów za przygotowanie nagród kubków, koszulek, dla chłopaków za majstrowanie przy maszynach z poziomowaniem, tiltami i sprawnością.

Piotrka i Ani gospodarzy ośrodka za udostępnienie nam warunków do gry.

Oraz wszystkim niewymienionym którzy pomagali w noszeniu, naprawach, organizacji itp.


Podsumowując wielkie dzięki i widzimy się z rok (albo wcześniej) w tym samym miejscu (mam nadzieję, bo chyba wszystkim pasowała lokalizacja), na jeszcze lepszym sprzęcie jak się uda, z mniejsza ilością usterek, większą ilością graczy ale myślę wciąż pod logiem PSF-u.


WYNIKI PLAZA PARK PINBALL PARTY:

1. Marcin Kisiel
2. Janek Nietrzebka
3. Daniel Nowak
4. Jarek Nietrzebka
5. Jarosław Rupiewicz
6. Sebastian Gwizdała
7. Marcin Krysiński
8. Jakub Ciepliński
9. Sebastian Salomonik
10. Aleksander Żurkowski
11. Mariusz Tkacz
12. Łukasz Dziatkiewicz
13. Stasiek Nietrzebka
14. Jakub Tkacz
Dominik Tkacz
16. Kierzkowski Marek
17. Krzysztof Mamaj
18. Hubert Krysiński
19. Łukasz Dziewulski
20. Zdzisław Kisiel
21. Jacek Wenda
22. Piotr Dancewicz
23. Marcin Dylewski
24. Jowita Szymaniak
25. Aleksandra Mamaj
26. Łukasz Gołębiowski
27. Piotr Piasecki
28. Andrzej Stasiukiewicz
29. Oskar Dawid
30. Paweł Nowiński
31. Bartosz Fulara
32. Grzegorz Kotysz
33. Tomek Sikorski
34. Anna Kisiel
35. Łukasz Mrożek
36. Szymon Czeladka
37. Marcin Trzmiel
#41
Turniej prze-kozacki - bez dwóch zdań warto było spędzić 10 godzin w pozycji siedzącej by dostać się na miejsce. Attack from Mars moim nowym ulubionym fliperem Smile

Wielkie brawo dla Marcina !
#42
Ja też się przyłącze do gratulacji. Kapitalny turniej i kapitalne maszyny. Za rok (a może wcześniej) jestem na pewno. Smile
#43
dzięki : )

Dla tych co nie mogli dojechać graliśmy na:

MONSTER BASH
ATTACK FROM MARS
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
SCARED STIFF
CORVETTE
STAR WARS EPISODE 1
NO FEAR
THE GETAWAY
WHITE WATER
THE FLINTSTONES
DEMOLITION MAN
POPEY
STAR TREK NEXT GENERATION
JACKBOT
THE SHADOW
LEATHAL WEAPON 3
#44
A jako osoba uczestnicząca przy wprowadzaniu wyników, proponuję by tabele z wynikami dla grup graczy miały jednak ustaloną kolejność fliperów, która pasuje do kolejności z excela. Dzięki temu później przy wprowadzaniu wyników nie trzeba "skakać" między kolumnami, co IMHO dwukrotnie przyśpieszy całą robotę.
#45
sluszna uwaga, ale trzeba z gory powiedziec niech graja w miara mozliwosci na tytulach z jednej karty aby ja w miare szybko zapelnic, moze na nastepny rok zalatwie kogos specjalnie do wpisywania

Dodatkowe podziękowania dla Jarka Rupiewicza i Marcina Dylewskiego za ogarnięcie sprawy z exelem i wpisywaniem punktow !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości