Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 25.08
#61
Prezes napisał(a):Marcin powiedział mi, że zamierza kontynuować, więc mamy nadzieję, że turniej nadmorski wejdzie na stałe do kalendarza.
Tym razem nie dotarłem - czego bardzo żałuje - więc liczę że kolejny turniej będzie niebawem Smile Marcin gratulacje wygranej oraz sukcesu organizacyjnego.
#62
WYNIKI TURNIEJU URODZINOWEGO:

1. Marcin Kisiel
2. Daniel Nowak
3. Mariusz Tkacz
4. Aleksander Żurkowski
5. Łukasz Dziatkiewicz
6. Dominik Tkacz
7. Ania Kisiel
8. Łukasz
9. Kamil
10. Piotrek

Informacja dla tych którzy nie zostali w niedzielę, w puli nagród mieliśmy 50zł (5zł od zawodnika dla zwycięzcy) oraz super koszulki od Mariusza i Marty za 3 pierwsze miejsca.

Zagraliśmy eliminacje na 8 flipperach, a następnie finał na 6.

Jeszcze raz Mariusz wszystkiego najlepszego : )
#63
:-) :mrgreen: :mrgreen:
Dzieki Marcin z super turniej i wspaniałą zabawe, było Super ,maszyny rewelka,miejscówka tyż Smile)))))) Gratuluje
Mario sto lat.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#64
zdjecie ekipy wrzucone na FB, jak ktos chce pinezke to zaprosic mnie do znajomych bo nie moge was odnalesc Smile

jutro mysle wrzystkie fotki z turnieju wrzucimy
#65
marcinkg napisał(a):zdjecie ekipy wrzucone na FB, jak ktos chce pinezke to zaprosic mnie do znajomych bo nie moge was odnalesc Smile

jutro mysle wrzystkie fotki z turnieju wrzucimy
fotki tylko na facebooka będziecie wrzucać?
#66
dzisiaj wieczorem bede mial wszystkie to wysle do Łukasza i chyba beda na forum
#67
Właśnie wróciłem z Dźwirzyna, byłem pierwszy raz na turnieju i było zajebiście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, super maszyny super wiara. Po eliminacjach poszedłem na kolację, na chwilę się położyłem i niestety odleciałem, prawie całonocna jazda w tym większość we mgle dała o sobie znać, :-| . Gra turniejowa, a taka w domu jak sobie pogrywam dużo się różni :mrgreen: i przyznać muszę że bardzo mnie bolało jak widziałem jak się traktuję maszyny i nie chodzi mi o szturchnięcie tylko jak ktoś sadzi kopa w maszynę Undecided Po co :?:
Dzięki Marcin za organizację było super , Dzięki Łukasz za wprowadzenie w tajniki zasad turniejowych ;-)

ps. zakochałem się w Attack from Mars i Scared Stiff :mrgreen:
#68
Punkty z turnieju zostały już wpisane do WPRu.

Dlaczego nie ma tam punktów za ostatni turniej na Solcu ? Za wcześniejszy są.
#69
Czy w niedziele to coś gramy?? ;-)
#70
http://www.youtube.com/watch?v=ltYMS_m0rzQ filmik z turnieju ktory nakrecila i pokazala Telewizja Kablowa Kolobrzeg Smile
#71
Chyba taniej będzie rozbić namiot co? Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości