Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Zagrywki
#1
Zagrywki
Nowy Świat 4a, Warszawa

The Mandalorian (Stern Insider)
Godzilla (Stern Insider)
Avengers Infiniti Quest (Stern Insider)
Teenage Mutant Ninja Turtles (Stern Insider)
Jurassic Park PRO
Stranger Things PRO
Deadpool PRO
Star Wars Stern PRO
Guardians of The Galaxy PRO

Cennik
1 gra (3 bile) - 5 PLN

Godziny otwarcia: w tygodniu 16:00 - 1:00, sobota/niedziela od 12-ej)
(UWAGA: po godzinie 18 wejście od lat 18)

Dodane: 5 marca 2020 przez Nex, zdjęcia RAA (z dnia 14 kwietnia 2023)

[Obrazek: zagrywki1.jpg]
[Obrazek: zagrywki2.jpg]
[Obrazek: zagrywki3.jpg]
Odpowiedz
#2
Tak na gorąco...kolejna miejscówka "zdobyta" przegrane dobre parę godzin. Aktualnie fajne ustawienia na powtórkę "replay at..." daje pograć. Mechanicznie moim zdaniem wszystko OK. Coś tam Ghostbusters trochę marudził. Ale to użytkownik Marek Ch może dokładnie opiszę, bo ja nie chcę pomylić ( coś chyba z napięciem na cewkach podczas Multibolla ) Swoją drogą jak się trzepie takie Grandy ( szczególnie Deadpool i Ghostbusters ) to i flipper nie wytrzymuje Marek  Tongue
Hobbit
jak dla mnie bez dźwięku, jakieś dziwne "brzęczenia" itp. Chyba to nie jest oryginalna ścieżka dźwiękowa. 
Star Wars nie przyjmował żetonów tylko monety 5zł, do tego różnie dawał kredyty . Nieraz jeden, czasami dwa, jak mu pasowało. 

Mi najbardziej do gustu przypadły dwa flippery, Monster Bash i Ghostbusters ( Uwaga na TILT, strasznie czuły w tej maszynie, po mojemu trzeba to zmienić ) resztę będę traktował raczej jako ciekawostki na których zagram raz najwyżej, przy następnej wizycie w tym miejscu. 

Z ciekawostek 
Miejscówka jak będzie dobrze prosperowała, jest szansa na kolejne maszyny 
Po godzinie 21 włączają muzę na full. Nic nie słychać flippera na którym się gra, więc radzę tam przychodzić wcześniej. 
Ceny jedzenia/picia dosyć wysokie, ale wiadomo Nowy Świat  Tongue

Flippery
      

   

Ghostbusters Marek urwał  Big Grin 
       \


Na Deadpool to już w miliardach poszedł, ja tam dorzuciłem jakieś grosze od siebie na trzech maszynach. Jest kogo "bić" 

P.S.> Dzięki Marek za 3 żetony ( jeszcze dwa przywiozłem do domu )  Masz u mnie piwo  Tongue

Żeby nie być tylko takim krytycznym, aktualnie nie ma chyba miejsca w Polsce z tyloma nowymi tytułami w jednym miejscu. Zdecydowanie na plus, to może być wabik tego miejsca. Ja po prostu wolę starsze maszyny.
Odpowiedz
#3
(12/06/2020, 23:52)Cino napisał(a): Po godzinie 21 włączają muzę na full. Nic nie słychać flippera na którym się gra, więc radzę tam przychodzić wcześniej. 

A jak muza ? Jak znam takie przybytki, to pewnie [taka sobie] Big Grin
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem jedynie Rammstein w wersji na full dawałby radę.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#5
(13/06/2020, 22:47)L.U.K napisał(a):
(12/06/2020, 23:52)Cino napisał(a): Po godzinie 21 włączają muzę na full. Nic nie słychać flippera na którym się gra, więc radzę tam przychodzić wcześniej. 

A jak muza ? Jak znam takie przybytki, to pewnie [taka sobie] Big Grin
Nawet nie zwracałem za bardzo uwagi póki słyszałem flippera. Coś tam w tle leciało, jakby sobie ktoś włączył RMF FM  [Obrazek: wink.png]
Potem to wiadomo, klientela po % skora do zabawy w rytmie DANCE. W końcu przybytek czynny do 2-3 w nocy.
Ważne że zaraz po otwarciu nie robią dyskoteki.
Odpowiedz
#6
Dziś tam w końcu zajrzałem. Poniżej kilka spostrzeżeń.

Problemem jest parkowanie. Znalezienie miejsca parkingowego pomiędzy Placem Trzech Krzyży a Rondem de Gaulle’a nie jest łatwe (od pon do pt do godz. 18 trzeba też liczyć się z opłatą parkingową). Każdy Warszawiak oczywiście wie o tym - info umieszczam dla osób z poza Warszawy.

Nie za bardzo miałem czas zwiedzać wszystkie piętra - ograniczyłem się w zasadzie to poziomu -1 na którym stoją flippery. Pierwsze co rzuca się w oczy to przestrzeń, tam jest naprawdę bardzo dużo miejsca. Obsługa bardzo miła. Automat do sprzedaży żetonów tuż przy wejściu, więc problemów z wymianą monet nie ma (jeśli jednak ktoś chce zapłacić za żetony kartą to musi przejść się do baru).
W lokalu jest przyjemnie. Warunki do gry naprawdę dobre. W tle słychać bardzo cichą muzykę, która w żaden sposób nie przeszkadza w grze (byłem o godzinie 13-ej).

Flippery stoją na poziomie -1, tuż przy schodach, które znajdują się niedaleko wejścia do lokalu. Co do samego rozstawienia maszyn to można było to zrobić lepiej. Maszyny ustawione bardzo blisko siebie. Jeden niewielki "wysoki" stolik znajduje się przy pierwszej maszynie. Gdyby ktoś chciał zagrać na pozostałych 7 flipperach a przy tym wypić sobie piwko/drinka to musi je postawić "pod maszyną" - trochę to średnio pomyślane a wystarczyło porozdzielać co drugą maszynę jakimś niewielkim stolikiem. Przy takiej ilości miejsca chyba nie byłoby z tym problemu....

Niestety w pobliżu flipperów brak też normalnych stołów lub chociaż miejsc gdzie można byłoby usiąść. Najbliższe są dosyć daleko. Szkoda, ponieważ nie raz wybieraliśmy się na flippery w kilka osób chcąc przy okazji wypić jakieś piwo/drinka czy zjeść jakąś pizze. W Zagrywkach na chwilę obecną byłoby to troszkę utrudnione. Mam nadzieję że z czasem to zmienią.

Co do samych maszyn - miałem niewiele czasu, więc zdążyłem zagrać jedynie na 4.
The Beatles - fajny flipper stylizowany na klasyka. Zero ramp, prosty stół, całkiem przyjemna maszyna. Wszystko działa perfekcyjnie.
Ghostbusters - tu niestety jest gorzej. Maszyna kompletnie niewyregulowana. Bila wybijana z prawej łuzy przy podniesionym flipperze prawie za każdym razem przeskakuje nad flipperem i ucieka a przy opuszczonej łapce odbija się od niej w taki sposób, że bardzo często kończy grę. Gracz nie ma praktycznie na to żadnego wpływu ponieważ tilt  ustawiony jest totalnie od czapy. Warny lecą nawet przy mocniejszym wybiciu wybijakiem a podczas multiballa są standardem. Ci którzy mnie znają wiedzą że praktycznie nie trzęsę maszynami podczas gry a tu kilkadziesiąt warnów i parę tiltów mi się przydarzyło. Ktoś powinien porządnie wyregulować tego flippera.
Stanger Things - flipper nowy i działa bez zarzutu ale takiego gniota to Stern bardzo dawno nie wyprodukował. Miałem wrażenie, że to jakaś Sega (i to jedna z najgorszych) z lat 90-tych. Na tej maszynie raczej więcej nie pogram - szkoda czasu.
Deadpool - całkiem fajna maszynka. Zagrałem dwa razy i z tego co zauważyłem wszystko działa perfekcyjnie. Na pewno jeszcze do niej nie raz wrócę.

Na pozostałych niestety nie zagrałem ale uczynię to podczas kolejnej wizyty, szczególnie, że Guardians of the Galaxy i Star Wars bardzo lubię a Remake Monster Bash także prezentuje się nieźle.

Generalnie miejscówka bardzo na plus, choć kilka rzeczy można byłoby poprawić. Oceniam oczywiście pod kątem wypadów na flippery (w pojedynkę lub w większym gronie). Na pewno niebawem znów tam zajrzę.
Odpowiedz
#7
Nie bede sie rozpisywał, bo doczepić sie można do wielu rzeczy "Zagrywek" a mam na mysli nie tylko same flippery. Pamietajmy jednak, że jest to duzy lokal, dopiero co otwarty i dajmy czasu na doprecyzowanie wszelkich niedogodności. Właściciel przyjmuje wszelkie uwagi z pokorą i chce zeby wszystko dzialalo jak nalezy, zapewniajac doskonałą rozrywke. 
  Automaty nówki sztuki. We wszystkie grałem pierwszy raz. Przekazalem komu trzeba wylapane niedociagnięcia rozruchowe i tez zachecam do takiego dzialania.
  Fajny jest Ghost Busters a Deadpool super sie "słuchał". To trzeba po prostu samemu przezyc i pozostawiam ocene kazdemu z osobna.
  Obowiązkowy punkt na mapie miejscowek do pogrania. Mozna tu grac i grac tak wiec rezerwujcie sobie wiecej czasu. Polecam

P.S.

 Tyle nowych maszyn w jednym miejscu, moze jakis turniej ?


(12/06/2020, 23:52)Cino napisał(a): Tak na gorąco...kolejna miejscówka "zdobyta" przegrane dobre parę godzin. Aktualnie fajne ustawienia na powtórkę "replay at..." daje pograć. Mechanicznie moim zdaniem wszystko OK. Coś tam Ghostbusters trochę marudził. Ale to użytkownik Marek Ch może dokładnie opiszę, bo ja nie chcę pomylić ( coś chyba z napięciem na cewkach podczas Multibolla ) Swoją drogą jak się trzepie takie Grandy ( szczególnie Deadpool i Ghostbusters ) to i flipper nie wytrzymuje Marek  Tongue
Hobbit
jak dla mnie bez dźwięku, jakieś dziwne "brzęczenia" itp. Chyba to nie jest oryginalna ścieżka dźwiękowa. 
Star Wars nie przyjmował żetonów tylko monety 5zł, do tego różnie dawał kredyty . Nieraz jeden, czasami dwa, jak mu pasowało. 

Mi najbardziej do gustu przypadły dwa flippery, Monster Bash i Ghostbusters ( Uwaga na TILT, strasznie czuły w tej maszynie, po mojemu trzeba to zmienić ) resztę będę traktował raczej jako ciekawostki na których zagram raz najwyżej, przy następnej wizycie w tym miejscu. 

Z ciekawostek 
Miejscówka jak będzie dobrze prosperowała, jest szansa na kolejne maszyny 
Po godzinie 21 włączają muzę na full. Nic nie słychać flippera na którym się gra, więc radzę tam przychodzić wcześniej. 
Ceny jedzenia/picia dosyć wysokie, ale wiadomo Nowy Świat  Tongue

Flippery
  



Ghostbusters Marek urwał  Big Grin 
   \


Na Deadpool to już w miliardach poszedł, ja tam dorzuciłem jakieś grosze od siebie na trzech maszynach. Jest kogo "bić" 

P.S.> Dzięki Marek za 3 żetony ( jeszcze dwa przywiozłem do domu )  Masz u mnie piwo  Tongue

Żeby nie być tylko takim krytycznym, aktualnie nie ma chyba miejsca w Polsce z tyloma nowymi tytułami w jednym miejscu. Zdecydowanie na plus, to może być wabik tego miejsca. Ja po prostu wolę starsze maszyny.
Wszelkie usterki to drobnostki rozruchowe. Zgłosilem komu trzeba i wg zapewnien wszystko bedzie dzialalo na tip top.
Od 21:00 grał DJ wiec nie codziennie bedzie takie disco ale mi akurat do piwka nie przeszkadza.
Tymi rekordami nie ma co sie chwalic bo to przeciez nowe i nie ograne maszyny.
Ale jeśli kogoś pobudziłem do "bicia" to miło mi i zapraszam do podkrecania wynikow - idą w świat Smile
Odpowiedz
#8
(17/06/2020, 11:08)Marek Ch napisał(a): Tymi rekordami nie ma co sie chwalic bo to przeciez nowe i nie ograne maszyny.
Ale jeśli kogoś pobudziłem do "bicia" to miło mi i zapraszam do podkrecania wynikow - idą w świat Smile

Wg. mnie dobre rekordy, szczególnie na Deadpool'u. Mnie ta maszyna wcale nie chciała się słuchać, dla mnie wydaję się wręcz trudna, zdobycie chociaż samego "locka" to mocne precyzyjne uderzenie. Jak maszyna mi nie leży to nic z tego nie będzie. 

Myślę że na początek, dosyć dobrze opisane miejsce, ludzie...odwiedzajcie i oceniajcie sami. 
Ja tam trzymam kciuki za tę miejscówkę  Smile
Odpowiedz
#9
locka mozna zdobyc na dwa sposoby,raz przez tunel kolo targetow,a drugi sposob bardzo spektakularny,z lewej lapki do gory prawie prostopadle w posta ,i bila odbijajac sie od niego wpada na rampe !! mega Big Grin
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#10
Byłem i potwierdzam że miejsce zapowiada się fajnie. Dostałem sporo darmowych żetonów na grę Smile Oby się wiodło dobrze to może dojdą jeszcze jakieś ciekawe tytuły.
Odpowiedz
#11
(18/06/2020, 18:40)namore napisał(a): Oby się wiodło dobrze to może dojdą jeszcze jakieś ciekawe tytuły.

Na ich stronie pojawiła się informacją o ewentualnych kolejnych maszynach. Najbardziej ucieszyłbym się gdyby wstawili Black Knight Sword of Rage  Sterna Smile
Fajnie też byłoby zobaczyć tam Jurassic Park czy Teenage Mutant Ninja Turtles Sterna lub Dialed In albo Pirates of the Caribbean od JJP.

Zajrzałem tam wczoraj i zagrałem na kolejnych 3 maszynach. Star Wars Monster Bash działają perfekcyjnie, w Deadpool lewa łapka niestety mocno zmęczona. W Ghostbuster TILT wreszcie działa tak jak powinien ale niestety z prawego dołka bila nadal wypada z taką mocą że bardzo często przeskakuje nad łapką.
Odpowiedz
#12
Update.
Dostawili kolejną maszynę - The Walking Dead
Odpowiedz
#13
(17/07/2020, 20:39)NEX napisał(a): Update.
Dostawili kolejną maszynę - The Walking Dead

Nieźle, idą do przodu, lepiej jak dostawiają niż by mieli zabierać. 
Chciał nie chciał trzeba zajrzeć, a kalendarz flipperowy w te wakacje napięty  Big Grin
Odpowiedz
#14
No ale z tą łapką na DP to słabo. Padła jak byliśmy a było to chyba dwa tygodnie temu. Zarzekali się, że w poniedziałek przyjdzie technik i poprawi.
A GoTG działają?
Odpowiedz
#15
Zajrzałem dziś.

Ghostbusters działa tak jak powinien - świetnie się teraz gra
Star Wars - lewa łapka do naprawy
Stranger Things - potwór za rampą chyba uwolnił się od śrubek
GOTG - wyłączony, jakaś większa awaria
Monster Bash - w pełni sprawny (czasem bila zatrzymuje się na dole lewej rampy Bride i niestety w takim przypadku tylko TILT rozwiązuje problem)

Na innych nie grałem.

BTW Wybierając się do Zagrywek warto zabrać jakiś środek na... komary Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości