Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! XI Flipperowe Mistrzostwa Polski - 10.11.2012 r. Warszawa
#16
Identyfikator na smyczy nie za bardzo(przykład Jacka na ME z wystającą smyczą z kieszeni) z krokodylkiem to jeszcze.Głównie chodziło mi o to żebyśmy byli łatwiej rozpoznawalni między sobą bo myślę że będzie pobity rekord frekfencji(100 całkiem możliwa).Zostawmy to w rękach Marcina w końcu to profesjonalista.
#17
istotnie mam uraz do metek ,"badży" czy identyfikatorów,smycze moim zdaniem nie są zabardzo konfortowe podczas turnieju,
Fajną sprawą i przydatną są opaski na ręke ,zielone zawodnik ,pomarańczowe gość tylko zona free play,naklejki z numerem są ok ale jest jedno ale można je przekleić opaski na łape raczej nie.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#18
jacquesik napisał(a):opaski na ręke ,zielone zawodnik ,pomarańczowe gość

Hmm. .... dobre
#19
Zgadzam się z Jackiem. Wszelkie "identyfikatory" w postaci jakiś przypinek czy plastików na smyczy z reguły wrzucam już na początku do kieszeni. Nie lubię niczym się obwieszać Wink

Dla mnie jakaś mała naklejka jest najlepszym rozwiązaniem.
#20
i ja
smyczki na pamiątkę

NEX napisał(a):Zgadzam się z Jackiem. Wszelkie "identyfikatory" w postaci jakiś przypinek czy plastików na smyczy z reguły wrzucam już na początku do kieszeni. Nie lubię niczym się obwieszać Wink

Dla mnie jakaś mała naklejka jest najlepszym rozwiązaniem.
#21
wiadomo już na czym zagramy ? Smile
#22
Na pewno to co było na turniejach w Górze Kalwarii, Sketchu i Solcu. Ale to nie wszytko - w miarę kompletną listę postaram się podać na dniach.
pozdr

L.U.K napisał(a):wiadomo już na czym zagramy ? Smile
#23
Ja się melduje na imprezie, czekam rok na to spotkanie
#24
Kiedy dostaniemy informacje odnośnie wnoszenia fliperów na mistrzostwa ( osobiście będę mógł być tylko w Piątek i na mistrzostwach ). Póki co nie dostałem żadnego info na maila ani tutaj nic jest zapisane.
#25
Jeszcze nie wiemy, być może będziemy zwozić przez cały dzień, info. wkrótce. Osoby chętne do noszenia proszę także pisać do mnie: psf.prezes@gmail.com
Dziękuję pięknie!
Łukasz


Gwynbleidd napisał(a):Kiedy dostaniemy informacje odnośnie wnoszenia fliperów na mistrzostwa ( osobiście będę mógł być tylko w Piątek i na mistrzostwach ). Póki co nie dostałem żadnego info na maila ani tutaj nic jest zapisane.
#26
Ja też postaram sie być od popołudnia do dyspozycji....
Kupię Split Second by Stern.
#27
Świetnie, im więcej - tym lepiej. dzięki


woki napisał(a):Ja też postaram sie być od popołudnia do dyspozycji....
#28
Dwa szybki pytania :

1. Ile kosztuje wstęp
2. Od której godziny można wchodzić na turniej
#29
Wpisowe 60 zł, dla członków PSF-u 50, nie biorący udział w mistrzostwach 20 zł za nieograniczone granie na pozaturniejowych maszynach.
Od 10, zapisy od ok 11, start mniej więcej 12:00


Gwynbleidd napisał(a):Dwa szybki pytania :

1. Ile kosztuje wstęp
2. Od której godziny można wchodzić na turniej
#30
Lista maszyn oraz nagród jest już na stronie: http://www.flippery.com.pl/printimus-201...pperach-2/
Przypomnę że zasady przedstawione zostały we wcześniejszym artykule: http://www.flippery.com.pl/printimus-201...lipperach/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości