Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik flipperowy w Górze Kalwarii 11.08
#31
ja tez sie pojawie z kobitka Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#32
do zobaczenia w Górze. na przejazd tam mam jeszcze jedno wolne miejsce.
#33
Jedziemy. Pociąg ma być o czasie centralnym. To jest szansa że zdążymy na 742 o 10:17.
#34
Paweł napisał(a):wysiadać na Wyszyńskiego , czyli pierwszy przystanek w Górze Kalwarii. Następnie należy dojść do świateł i skręcić w prawo w ulicę Pijarską, od świateł jest około 500 metrów.
Dzięki za info,napewno sie przyda.
Pozdrawiam i do zoo :-)
#35
Zdążyliśmy. Już jedziemy 742.
#36
ja odpuszczam tym razem, za duzo roboty z przygotowaniami do turnieju w Kolobrzegu : )

od wczoraj rozkrecilem calego SCARED STIFF lacznie z rampami, slupkami itp, prawie do golej deski, czyszczenie, nowe gumki i zarowki i dzis zaczynam skrecac
#37
marcinkg napisał(a):od wczoraj rozkrecilem calego SCARED STIFF lacznie z rampami...


uważaj na sensor bili przed "crate" /łatwo rozregulować i nie "widzi" bili/ i łączenie prawej rampy :!:

BTW: jak ustawisz fetaure: easy czy hard..?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#38
sensor pod spodem jeszcze nie ruszalem, laczenie prawej rampy uwazam : )

a to ostatni niewiem co to jest, chodzi o jakies ustawienie trudnosci w grze ? jak tak to wziolem wszystko na fabryczne bo poprzedni wlasciciel wszystko strasznie utrudnil i nie moglem przejsc ostatniej misji jak sie wszystko zapali, ale teraz mozna to zrobic, fajnie maszyna szaleje, daje 5mln. i kazdy jackpot po 1mln
#39
W imieniu Juliana, Huberta i swoim dziękuję za super imprezę i ekstra zabawę. Jak skonczyliscie to proszę o wyniki. W Polskim Busie jest WiFi to jeszcze w drodze będziemy wiedzieć jaka była ostateczna kolejność. Wink
#40
1.Alex
2.Marcin
3.Dominik
4.Daniel
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#41
jacquesik napisał(a):1.Alex
2.Marcin
3.Dominik
4.Daniel
Gratulacje!

Imprezka była świetna - jeden z najlepszych flipperowych eventów w jakich uczestniczyłem (nie licząc formy gdyż ta tym razem nie dopisała). Wielkie brawa dla organizatora - było super!
#42
Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom i wszystkim uczestnikom za super sobotę!!! Wchodzę - piękne maszyny, napoje, grillik i świetne towarzystwo! Raz jeszcze dzięki i do następnego!
#43
Turniej super. NEX - dzięki za podwózkę i ciekawą rozmowę. W razie czego popieram omawiane inicjatywy i pomysł przeprowadzenia ankiety.

Alex, Marcin J., Dominik, Daniel - gratulacje.
#44
Mistrzostwo!!! Piknik świetny, towarzystwo wspaniałe zabawa przednia!!!
Paweł i Sebastian: jeszcze raz bardzo dziękujemy!
pozdrowienia dla wszystkich.
Gratulacje dla Jaśnie Wielmożnego Pana Hrabiego!!! Big Grin
#45
Alex GRATULACJE!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości