Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik flipperowy w Górze Kalwarii 11.08
#1
Serdecznie wszystkich zapraszam na piknik flipperowy u mnie w Górze Kalwarii ul. Pijarska 93
Będzie grillowanie, rollbar, parasole i ławeczki oraz kilkanaście flipperów (nie wszystkie skończone ale się robią).
Kto był na pierwszym pikniku ten wie że impreza była przednia.
Tym razem turniej nie będzie uwzględniany w PLF ale w WPPR jak najbardziej Smile

Jest to sobota, możliwy nocleg w Euromotelu oddalonym o około 3 km , cena za dwójkę 130zł a za jedynkę 110.

Proszę o zgłoszenia, muszę wiedzieć ile karkóweczki i kiełbasek przygotować, no i piwa ! Napoje bez też będą.

Zapraszam od 11:00 , wpisowe 35zł, gramy do której chcecie, nawet do poniedziałku Smile
#2
Tym razem muszę być! Oby pogoda i forma dopisała, bo że humory i maszyny to nie mam wątpliwości ! ! !
Piszcie koniecznie kto jest chętny.

Paweł napisał(a):Serdecznie wszystkich zapraszam na piknik flipperowy u mnie w Górze Kalwarii.
Będzie grillowanie, rollbar, parasole i ławeczki oraz kilkanaście flipperów (nie wszystkie skończone ale się robią).
Kto był na pierwszym pikniku ten wie że impreza była przednia.
Tym razem turniej nie będzie uwzględniany w PLF ale w WPPR jak najbardziej Smile

Jest to sobota, możliwy nocleg w Euromotelu oddalonym o około 3 km , cena za dwójkę 130zł a za jedynkę 110.

Proszę o zgłoszenia, muszę wiedzieć ile karkóweczki i kiełbasek przygotować, no i piwa ! Napoje bez też będą.

Zapraszam od 11:00 , wpisowe 35zł, gramy do której chcecie, nawet do poniedziałku Smile
#3
Ja standardowo jestem obecny. Smile Dobrze, że nie trzeba dźwigać fliperów, bo po ostatnim Solcu muszę się dzisiaj u ortopedy zameldować. Sad Widzisz Łukasz, ja też już widać stary jestem. Wink
#4
Wydaje mi się, że powinniśmy dać radę pojawić się z Hubertem. Ale wtedy karkówka będzie w niebezpieczeństwie Smile

1. Jaki jest do Ciebie wygodny dojazd komunikacją zbiorową (żeby nie jechać autem)?
2. Czy możemy rozważyć zagranie wg innych zasad? Skoro i tak nie wchodziłyby wyniki do Ligi.
#5
Paweł jeśli dasz radę to" poskładaj" maszynkę FunhouseSmile
Dolicz i mnie do podziału karkówki Smile
#6
Szykuje się więc dobry skład! ;-) Tylko może pomyśleć warto o niejadających mięsa, tym bardziej że jest nim nasz AS Alex hrabia Żurkowski :-P
ad1. myślę że najlepiej umówić się z kimś kto będzie z W-wy jechać autem np. Alex zapewne
ad2. napisz o co Ci chodzi, ja jestem generalnie ZA.
z pozdro z KRK

printimus napisał(a):Wydaje mi się, że powinniśmy dać radę pojawić się z Hubertem. Ale wtedy karkówka będzie w niebezpieczeństwie Smile

1. Jaki jest do Ciebie wygodny dojazd komunikacją zbiorową (żeby nie jechać autem)?
2. Czy możemy rozważyć zagranie wg innych zasad? Skoro i tak nie wchodziłyby wyniki do Ligi.
#7
Chyba nic z tego, m.in. dlatego bo czekam na zasadniczą część, ale co sie odwlecze to nie uciecze :mrgreen:

Sebastian G napisał(a):Paweł jeśli dasz radę to" poskładaj" maszynkę FunhouseSmile
Dolicz i mnie do podziału karkówki Smile
#8
printimus napisał(a):1. Jaki jest do Ciebie wygodny dojazd komunikacją zbiorową (żeby nie jechać autem)?
2. Czy możemy rozważyć zagranie wg innych zasad? Skoro i tak nie wchodziłyby wyniki do Ligi.

ad 1. Z wawy autobus jedzie około 45 minut , startują z zachodniego , z centralnego i z południowego. Z przystanku do mnie jest jakieś 400 metrów.

ad 2. to zaproponuj jakieś rozwiązanie

Z mojej strony mogę zaproponować rozegranie dodatkowego turnieju w parachSmile jedna osoba/ jeden przycisk
#9
Ad.2 proponuję turniej indywidualny i drugi zespolowy. W indywidualnym grało by się tak:
A. Losujemy grupy 4ro osobowe. Każda grupa gra na innej maszynie. Następnie w drugiej rundzie tworzy się nowe grupy wg kolejności z poprzedniej rundy. Nowe grupy grają na kolejnych maszynach przesuwając powiedzmy w lewo. I znowu, wygrania grają w kolejnej grupie razem na następnej maszynie, drudzy,trzeci,czwarci - analogicznie. Jednocześnie za miejsce zajęte w każdej rundzie gracz dostaje punkty (np w systemie 7-5-3-0). No i powiedzmy jak jest 10 maszyn to wyszloby 10 rund. Na koniec ranking graczy dawałby awans do final four rozgrywanego na 4 maszynach (każdy wybiera jedną i gra na niej na ostatnim liczniku) wg tradycyjnego klucza. To samo o miejsca 5-8, 9-12, itd. Do przemyślenia sytuacje gdy graczy jest więcej niż 16tu.
Drużynowy - podobnie, tylko dwuosobowe drużyny grają wg klucza 1 i 3 oraz 2 i 4 (wg liczników) wewnętrznie decydując który z graczy gra na którym z przyznanych drużynie liczników. Rundę wygrywa drużyna ,która zdobędzie lepsze miejsca. Jeśli wypadnie remis to wygrywa ta druzyna, która łącznie zdobędzie więcej punktów. Wygraną drużyna dostaje 1pkt, przegrana 0pkt. Tu można w kolejnej rundzie zmienić maszynę wg wcześniejustalonego klucza. Dobór kolejnych par do grania może być na zasadzie każdy z każdym. Czyli jak drużyn 8 to byłoby 8 rund na 8 maszynach. Finał 2 drużyny na 2 maszynach wg wyboru. Miejsca 3-4 itd.
B. Wydaje mi się, że to można wypróbować u Pawła 11.08. Można grać równolegle indywidualnie i drużynowe. Żeby nie było przerw w czasie liczenia wyników kolejnych rund.

Niuanse można dopracować.
#10
Witam. Jestem to nowy i tylko pamiętam, że grałem dawno temu wydając ostatnie moniaki w arcadowej budzie. Uwielbiam tamte klimaty - arcade, 8/16 bit. Tak więc z przyjemnością się pojawię na turnieju, żeby popykać i napić się piwka w miłym towarzystwie :-D
#11
No to wbijaj się śmiało, a nawet KONIECZNIE !
zapraszamy bardzo serdecznie :mrgreen:


lapusz napisał(a):Witam. Jestem to nowy i tylko pamiętam, że grałem dawno temu wydając ostatnie moniaki w arcadowej budzie. Uwielbiam tamte klimaty - arcade, 8/16 bit. Tak więc z przyjemnością się pojawię na turnieju, żeby popykać i napić się piwka w miłym towarzystwie :-D
#12
Jest mała prośba od nas. Przyjeżdżamy do Wawy ok. 9.30 (zachodnia) i 9.40 (centralna). Jakby ktoś mógł nas stamtąd zabrać po drodze do Pawła - byłoby super. Niestety kolejowe połączenie do Góry Kalwarii jest za późno żeby zdążyć na 11tą.
#13
A ja przypomnę adres: Pijarska 93.


printimus napisał(a):Jest mała prośba od nas. Przyjeżdżamy do Wawy ok. 9.30 (zachodnia) i 9.40 (centralna). Jakby ktoś mógł nas stamtąd zabrać po drodze do Pawła - byłoby super. Niestety kolejowe połączenie do Góry Kalwarii jest za późno żeby zdążyć na 11tą.
#14
Jeśli będę jechał (niestety będę to wiedział dopiero w przyszłym tygodniu) to mogę 3 osoby z Warszawy zabrać.
#15
Paweł napisał(a):Zapraszam od 11:00 , wpisowe 35zł, gramy do której chcecie, nawet do poniedziałku Smile
bede na 100%(musze sobie odbic ostatnia impreze), zabiore dziewczyne(ona nie je miesa - ale za to ja jem, i to za dwochBig Grin), a slowa o zostaniu do poniedzialku traktuje bardzo powaznie(biore namiot!!!), jakby sie dalo to prosze o jakos orientacyjna liste maszyn(tak z ciekawosci). do zo!!!
acha mozemy kogos zabrac z krk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości